Bytové jádro - jak dlouho trvá rekonstrukce?

18.11.15 13:31

Byt. jádro - jak dlouho trvá rekonstrukce?

Ahoj holky - přeji příjemný podzimní den.
Obracím se hlavně na ty z vás, které mají zkušenost s rekonstrukcí panelákového bytového jádra! Vy, co jste si tím prošly a už hezky bydlíte: řekněte mi, prosím vás: jak dlouho to cca trvalo?
Jde mi tedy o rekonstrukci jádra (vybourání a následné vyzdění) - do rekonstrukce by mělo být zahrnuto: koupelna, wc, předsíň a kuchyň (vše v panelákových, tedy pidi, rozměrech)…
Jak dlouho byste řekly, že to cca může trvat? Jak rychle rekonstrukce proběhla u vás?
Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4621
18.11.15 13:44

Pocitej 3-4 tydny. My delali jadro loni pres vanoce, zaclo se 17.12 a 20.1. jsme to prebirali (nevymalovane), ale s tim, ze pres svatky se nedelalo, tzn asi 15-17 dni cisteho casu, uz presne nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 13:46

@geilens Já bych se potřebovala vejít do tří týdnů… :think: S tou špinavou prací (zedničina, dlažba atd.) - jako - bez kuchyňský linky, tu si namontujeme sami… Tak to by mohlo být reálné - ty tři týdny, ne? :think:
A taky jste rekonstruovali jen to jádro (že obytné místnosti ne)? :think:
Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
18.11.15 13:52

Co ja vim tak partner dela panelakovou koupelnu tak 7-10dni v kuse komplet. chodba a kuchyn by bylo jeste tak 1-2dny. Ale to Dela treba tak od 6-20 a. vsichni zatim s nim byli spokjeni :)

Příspěvek upraven 18.11.15 v 13:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
18.11.15 13:53

Do tří týdnů se to musí vejít. Já bych to i napsala do smlouvy, aby se snažili řemeslníci. Ale ten bordel potom :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 13:54

@Mikys … a odkud jste, že se ptám? :-) Nehledá zrovna kšeft na leden…? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 13:54

@Malto hele - bordel bude uklízet chlap - já jsem těhotná (a budu ještě víc) :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
18.11.15 14:00
@Petrušačka píše:
@geilens Já bych se potřebovala vejít do tří týdnů… :think: S tou špinavou prací (zedničina, dlažba atd.) - jako - bez kuchyňský linky, tu si namontujeme sami… Tak to by mohlo být reálné - ty tři týdny, ne? :think:
A taky jste rekonstruovali jen to jádro (že obytné místnosti ne)? :think:
Děkuju!

Urcite, my bychom to taky meli tak za tri tydny, kdyby nebyly ty svatky…ale vis jak to je, nikdy nevis, co se po**** :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
18.11.15 14:12

Rekonstrukce samotné koupelny trvala 14 dní a to jsme měnili částečně dispozici (zvětšovala se na úkor kuchyně). Další týden trvala podlaha v prostoru obýváku a kuchyně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
18.11.15 14:24

@Petrušačka Můžeš trvat na čem chceš, ale pokud zedník zjistí nečekané problémy, jako např. křivé zdi, tak s tím nic nenaděláš…
Ta nahozená zeď taky dlouho schne, nelze na ní hned natahovat omítku a obkládat…

Právě děláme rekonstrukci, ale starého cihláku a tohle nás hodně zdržuje :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
831
18.11.15 14:24

Úklid si můžeš připlatit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
18.11.15 14:34

To co popisuješ u nás zvládli i s komplikacema za tři týdny + ten čtvrtý jsem už uklizela a truhlář montoval linku a obložky s dveřma :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11994
18.11.15 14:51

Můj táta dělal koupelnu sám, odpoledne po práci + o víkendech mu pomáhali dva kamarádí. Za tři týdny to měl hotové sakumprdum.
Kamarádka na to měla firmu a ta dělala problémy. Protáhly termín 14dní + ještě dalších 14 dní musely čekat na dveře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3067
18.11.15 14:55

@Petrušačka My řešili přesně stejnou rekonstrukci letos na jaře. Trvalo to 3 týdny. Jelikož to bylo přes velikonoce, tak se jeden den nedělalo - nechtěla jsem otravovat hlukem sousedy. Jinak bych řekla, že ty práce těm třem týdnům odpovídaly. Někde mi slibovali i 14 dní, ale nejsem si jistá, jestli by to splnili. Hodně lidí mi řeklo, že to vždy trvá déle než je ve smlouvě, tj. déle než 14 dní. Ty tři týdny bych viděla reálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
18.11.15 15:19

Ahoj, my budeme dělat na jaře a firma nám na rovinu řekla, že ať počítáme tři čtyři týdny, že to prostě poradne dřív nestihnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama