Reklama

Je luxus být na rodičovské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 16:07
Byt na rodicovske-luxus?

Ahoj! Chtela bych se zeptat, jestli to mate nekdo stejne. Mne osobne to prijde pres caru… Tak-s manzelem mame 2 deti (3r a 1r) a jsem doma, nyni na rodicaku a druhym. Manzel mi stale rika, ze chodi prace a maka a diky tomu mohu byt ja doma na rodicovske a nemusim jit do prace. Ja sama-mam rodicak plus delam do prace (8hodin tydne, home-office)-delam v noci, pres den jsem s detma. Manzel s nimi nepomaha-prijde unaveny z prace. On plati hypoteku, poplatky a auto(jezdi denne do prace a za svymi zajmy on, kdyz jedem na vylet o vikendu tak autem jinak jezdim busem). Ja jidlo a vse okolo domacnosti a deti. A ted-byvam unavena, kdyz potrebuju neco do te prace udelat,tak.mi zasadne deti nepohlida. Mivam dost stres. Sama pro sebe volny cas nemam-leda tu noc, kdy makavam. Ovsem jeho rec, ze diky jemu mohu byt doma na rodicovske mi prijde pres caru. Nebo je to normalni, ze vsechny baby makaji pri rodicaku?! Omlouvam se za anonym-prece jen je to osobni.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ivulita
Kecalka 257 příspěvků 04.08.18 16:10

Tak mu řekni, že má zůstat doma a do práce půjdeš ty, myslím si, že by ho jeho světonázor rychle přešel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 16:11

Dodatek od anonymni zakl.-jeste chci tedy dodat,ze me stve to,jak mi rika,jaky mi doprava luxus,ze mohu byt doma s detma… Mne to luxus neprijde,ale uplne normalni!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 16:14

@Ivulita Kdyz na to mi sdeli,ze nevydelam tolik,co on. Ma pravdu-vydelam.asi o petinu az ctvrtinu min nez on. Zakl.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15249 příspěvků 04.08.18 16:16

Luxus by byl, kdyby jsi mohla být bez práce doma několik dalších let po skončení rd a měli přitom zachovanou nadstandardní úroveň.

terinka4444
Hvězda diskuse 66609 příspěvků 04.08.18 16:16

Má hloupý hemzy, řekla bych mu to rovnou, ať si tyhle kecy strčí za klobouk, že mi žádný luxus nedopřává, že on jediné co dělá, chodí do práce, na nic jiného nehrábne a naopak já mu dopřávám luxus, že nic nedělá. A jestli nechce ukázat, jak to vypadá, když ten jeho luxus skončí, ať si odpustí ty kydy. No na mě by tohle mohl zkusit jednou, pravděpodobně by koukal, jak jsem výřečná.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 04.08.18 16:20
@Anonymní píše:
Ahoj! Chtela bych se zeptat, jestli to mate nekdo stejne. Mne osobne to prijde pres caru… Tak-s manzelem mame 2 deti (3r a 1r) a jsem doma, nyni na rodicaku a druhym. Manzel mi stale rika, ze chodi prace a maka a diky tomu mohu byt ja doma na rodicovske a nemusim jit do prace. Ja sama-mam rodicak plus delam do prace (8hodin tydne, home-office)-delam v noci, pres den jsem s detma. Manzel s nimi nepomaha-prijde unaveny z prace. On plati hypoteku, poplatky a auto(jezdi denne do prace a za svymi zajmy on, kdyz jedem na vylet o vikendu tak autem jinak jezdim busem). Ja jidlo a vse okolo domacnosti a deti. A ted-byvam unavena, kdyz potrebuju neco do te prace udelat,tak.mi zasadne deti nepohlida. Mivam dost stres. Sama pro sebe volny cas nemam-leda tu noc, kdy makavam. Ovsem jeho rec, ze diky jemu mohu byt doma na rodicovske mi prijde pres caru. Nebo je to normalni, ze vsechny baby makaji pri rodicaku?! Omlouvam se za anonym-prece jen je to osobni.

Je to přes čáru. Možná by nebylo na škodu mu říci zda se nezblaznil s téma recma. A za mě nedej se. V klidu ale jasne… já jsem doma 7 a půl roku a nedělám zadnou práci a manžel pomaha se vším.

TeSudička
Kecalka 220 příspěvků 04.08.18 16:23

Mam fakt rada tyhle nazory! :roll: jsem na matersky a manzel by tohle nikdy!!!!!z pusy nevypustil. Jeden cas jsem mela 3 prace, stihala jsem vsechno v pohode. Stale jsem na MD a, ale mam uz jen jednu praci, ovsem pracovat jsem sla, protoze jsem chtela, ne protozr jsem musela.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9635 příspěvků 04.08.18 16:24

Jen blbe kecy pana tvorstva. Mu řekni, ze za luxus bys považovala, kdybys nemusela po nocích vydělávat, s dětmi zůstat doma co nejdéle, pořídil ti slušné auto na výlety s dětmi a občas zaplatil wellness.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 04.08.18 16:26
@Tichošlápek píše:
Jen blbe kecy pana tvorstva. Mu řekni, ze za luxus bys považovala, kdybys nemusela po nocích vydělávat, s dětmi zůstat doma co nejdéle, pořídil ti slušné auto na výlety s dětmi a občas zaplatil wellness.

Přesně! Za luxus bych považovala … to bych mu řekla hned…a ostatní taky, včetně toho aby zaplatil dovolenou a mohli jsme někam vyrazit.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 04.08.18 16:30

A jeho ty děti jako nejsou??? Kdyby on nebyl takovej dokonalej grand, když ti dopřává takovej luxus podle něho, kdo by se o děti staral? úplně žasnu, kolik chlapů takhle přemýšlí.

ocean.mama
Povídálka 18 příspěvků 04.08.18 16:35

To je vul :zed: To je snad normalni ze je mama doma s detma kor tak malyma a muz chodi do prace. Omlacovat ti to takhle o hlavu muze jen ubozak, to jsem vazne jeste neslysela. A co by si tedy predstavoval, byl by radeji abys chodila do prace a platili byste si chuvu? A ze “mi deti nepohlida”, tak snad jsou taky jeho ne? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 16:38

@Příšera Jasne ze to jsou i jeho deti. A vsude rika,jak se doma stara…Zakl.

Russet
Extra třída :D 10350 příspěvků 04.08.18 16:41
@Anonymní píše:
Ženy na rodičáku doma makají. Ale mají hodné muže, kterým není zatěžko trávit čas se svými potomky. Ano, je unavený. Ať si odpočine. Ale pak ať vezme ptáčata ven, ne? Je dobře, že finančně zabezpečí rodinu, abys nebyla v práci ještě víc. Ale ty se doma taky neflákáš, ne? Je to možná mnohem únavnější být celý den s nemocnými dětmi než 12 hodin v práci. Už jsem po rodičáku zpět v procesu a zpětně vidím, že jsem se na rodičáku cítila svobodnější. Teď prostě musím do práce. I na noc. I v neděli večer. Dřív jsem si mohla posedět s kamarádkou na hřišti každý den, dnes těžko ladíme termín.
Nechala bych ho doma a dětmi a odjela pryč na celý den. Oni ho ty velkohubé řeči přejdou.

Alušáček
Závislačka 3082 příspěvků 04.08.18 16:46

Luxus? Může chodit do práce,protože ty jsi doma staráš se o vaše děti a vaší domácnost. Tyhle keci vedou jen primitivní chlapi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama