Byt s balkónem nebo bez? Vydrželi byste bez balkónu?

Anonymní
7.6.21 10:55

Byt s balkónem nebo bez? Vydrželi byste bez balkónu?

Ahoj, s přítelem hledáme byt, ideálně v našem rodném městečku. Problém je, že tam moc bytů není. Teď je jeden na peodej, podle fotek je pěkný, velký, vzdušný, ale nemá balkon:( Já tedy doposud žila v bytě bez balkónu, ale říkala jsem si, jak bych si jednou mohla pěstovat rajcata a mít truhlíky nebo si tam dávat kávičku. Přítel vyrostl v bytě s balkónem a nikdy ho moc nevyuzivali3, takže to jako alfa omega nevidí. Já to vidím ale jako důležité…nebo dá e v pohodě a spokojeně žít x let v bytě bez balkonu? Jak to máte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
845
7.6.21 10:59

Máme společný balkon se sousedy a využívám ho jen když jsem líná jít pověsit prádlo ven, nebo návštěvy na kouření ale k bytu máme i zahrádku, kdyby nebyla asi bych ten balkon chtěla a využívala víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
7.6.21 10:59

Obešla bych se bez nej. Je to hezky bonus, ale nezavrhovala bych hezky byt jen proto, ze nemá balkon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
7.6.21 11:00

Nemáme balkon a nechybí mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
7.6.21 11:01

Bez balkonu ani náhodou.. Balkon je super na spoustu věcí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
7.6.21 11:01

My ho teď nemáme a využila bych ho spíše prakticky - dočasně uložení odpadu, chlazení plechu se zákusky atd. Dost záleží, zda je balkon zaskleny nebo ne… Takze kdybychcmela na výběr, zda byt s balkonem nebo bez, chtěla bych s, ale bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
7.6.21 11:02

My máme balkón pouze společný se sousedy na chodbě. Chodím tam jen kouřit. Asi bych se bez něj obešla ale kdybych přemýšlela o koupi bytu, tak bych raději brala ten s tím balkónem. Žít se bez něj ale určitě dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58029
7.6.21 11:05

Mám balkon a jsem ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
7.6.21 11:07

Mame balkony 4. Bez balkonu bych byt nechtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
7.6.21 11:07

Já bych se bez balkonu neobešlo. Spí mi děti v kocare, máme tam rajčata, hrášek, pazitku… sušim tam prádlo, děti tam blbnou, když nelze jít ven, je to taky super skladiště na bordel, místo na chlazení jídla, odložení cukroví, v létě tam děti mívají bazének, taky s kinetickym pískem si smí hrát jen tam (vyjma zimy samozřejmě)… samozřejmě že se dá žít i bez něj, ale když to jde jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9743
7.6.21 11:08

Mám být s balkonem. Bez něj bych být nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
7.6.21 11:11
@Midaku píše:
Já bych se bez balkonu neobešlo. Spí mi děti v kocare, máme tam rajčata, hrášek, pazitku… sušim tam prádlo, děti tam blbnou, když nelze jít ven, je to taky super skladiště na bordel, místo na chlazení jídla, odložení cukroví, v létě tam děti mívají bazének, taky s kinetickym pískem si smí hrát jen tam (vyjma zimy samozřejmě)… samozřejmě že se dá žít i bez něj, ale když to jde jinak…

Mi se to nechtělo rozepisovat, ale využívala jsem úplně stejně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
7.6.21 11:12

Jsem zvykla na dum, ted prechodne zijeme v byte, mame terasu. Neumim si to bez terasy neho aspon balkonu moc predstavit. Pestuju tu bylinky, mame tu sezeni, v lete tam vecer pijeme vino, dcera tu ma bazenek. Ja tu rada travim cas, kdyz je hezky, dame si tu obedy dcera si tu hraje, dam ji slunecnik. Mam tu pradlo..piju tu kafe…kamradka.ma balkon v oanelaku na sidlisti, kdyz se nastehovala, vypadal hrizne, takovy ten sedy, uzky panelakovy balkon..zasklila si ho tmavsimi okny, takze tam neni tolik videt, dala podlahu, sezeni, v ikee maji dost tiou i na t uzky balkony a vypada to super, jsou tam furt. Ja kdyz prijdu na navstevu, sedime taky tam. Takze za me balkon ano :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
7.6.21 11:13

Byt bez balkónu bych nechtěla ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11144
7.6.21 11:14

Máme byt s balkonem, ale bohužel všechny sousedy silné kuřáky. Takže kočár s miminem jsem tam dát nemohla, prádlo jsem tam dát nemohla (když jsem nechtěl čichat ten neskutečný smrad), posedět si tam s kafem ani omylem (jen mě to naštvalo, že si člověk sedne a odněkud to začne smrdět), tudíž ani ty kytky tam nedávám.
V podstatě balkon slouží jen k uložení vánočního stromečku těch pár dní před ozdobením, a taky tam na Vánoce dávám kolem něj světýlka (kvůli dětem). Občas v zimě tam postavím třeba hrnec s polévkou, aby to rychleji vystydlo.
Takže balkon využíváme tak na 5%. Já chápu, že nemůžu zakázat lidem, aby kouřili na svých balkónech, ale pro nekuřáka astmatika je kombinace kuřáků všude kolem fakt peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat