Být s někým kdo se mi nelíbí?

Anonymní
3.4.20 10:59

Být s někým kdo se mi nelíbí?

Ahoj, začnu úplně od začátku. Od mých 14 do 16 jsem byla s jedním klukem. Je o dva roky starší. Pak jsme se rozešli a oba šli svou vlastní cestou. Já si našla jiného partnera se kterým jsem byla do svých 20 a máme spolu teď už tříletou dceru. Rozešli jsme se, chvili po tom, co jsem otěhotněla. Od té doby jsem sama. Zhruba před rokem jsem se sešla s mým ex- s tou mou první láskou. Šli jsme asi 5× na rande a já to pak utla. Ani nevím proč. Před nedávnem jsme se spolu znovu potkali a on mě pozval ven, jenže začla karanténa, takže jsme ještě nebyli nikde. Ale voláme si, píšeme každý den. On už několikrát začal s tím, že by chtěl, aby jsme se k sobě vrátili, že mě má moc rád. Já ho mám taky ráda, ale problém mám s tím, že se mi fakt nelíbí. Já taky nejsem zrovna nádhera, ale prostě nedokážu to překousnout. Já jsem při těle (165cm a 80kg) a on je jak reklama na hlad :roll: ma asi 55kg a 180cm, ani v obličeji se mi vůbec nelíbí. Z druhé strany si říkám, že lepšího člověka neznám. U nej vím, že by mi neublížil, že by mě měl i dceru rád. Upřímně si i říkám, že se bojim, že bych se do toho hrnula jen proto, že jsem už dlouhou dobu sama. Z druhé strany mi je jenom 24 a ten pravej teprve může přijít. Nechci mu ublížit. Nevím jestli s ním zkusit být i přes to, že se mi nelíbí nebo se na to vykašlat a přijít o super parťáka do života..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1368
3.4.20 11:03

...

Hecni se a těch 15 kg shoď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2665
3.4.20 11:05

Těžko radit, já bych teda s člověkem, kterej se mi vůbec nelíbí, být nemohla. Nedokážu si představit sex, nic… Ale na druhou stranu jsou ženský, kterým je vzhled jejich protějšku úplně jedno a záleží jen na stavu jeho bankovního konta, takže i tak to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 11:06

@Tecumseh to se sice snažím, ale i tak to nezmění nic na tom, že se mi nelíbí v obličeji. Pytel mu na hlavu nedam. Já si ošklivá v obličeji nepřijdu, jen prostě nemám 90,60,90

• Nahlásit
  • Citovat
2665
3.4.20 11:08
@Anonymní píše:
@Tecumseh to se sice snažím, ale i tak to nezmění nic na tom, že se mi nelíbí v obličeji. Pytel mu na hlavu nedam. Já si ošklivá v obličeji nepřijdu, jen prostě nemám 90,60,90

A předtím se ti líbil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 11:08

@Nowuka2 Já to právě taky nedokážu překousnout. Na jeho konto koukat nemůžu, bohatej není, Bydlí v podnájmu, ale aspoň ne s maminkou a nemá nikde dluhy. Což se v téhle době cenní

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.20 11:09

@Nowuka2 v těch 14-16 ano. To jsem z něj byla hotová. Teď vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
2665
3.4.20 11:09
@Anonymní píše:
@Nowuka2 Já to právě taky nedokážu překousnout. Na jeho konto koukat nemůžu, bohatej není, Bydlí v podnájmu, ale aspoň ne s maminkou a nemá nikde dluhy. Což se v téhle době cenní

No, to by mně asi nestačilo, nevím… :nevim: Já bych do toho nešla, mě musí protějšek přitahovat, ať je to manžel, milenec nebo jednorázová zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 11:10

Voní ti? nebo ti smrdí? Tohle je dost důležitý si uvědomit. Pokud ti bude vonět a bude ti dobře v jeho náručí, bude ti jedno, že jeho obličej není pro tebe nejkrásnější. Jestli ti však smrdí a instinktivně se jeho dotekům a blízkosti vyhýbáš a ještě se ti takhle nelíbí, tak do toho určitě nechoď, protože budeš nešťastná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2665
3.4.20 11:11
@Anonymní píše:
@Nowuka2 v těch 14-16 ano. To jsem z něj byla hotová. Teď vůbec.

A víš čím to je, jestli tě třeba nepřitahuje něco konkrétního, s čím by se dalo něco dělat? Já jsem třeba hrozně zaujatá na zuby, jakmile je má chlap žlutý, křivý, shnilý, zvracím… S takovým bych bejt nemohla, no na druhou stranu, zrovna s tímhle se dá něco dělat. To samo třeba nějakej mastnej střih vlasů, knírek atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
3.4.20 11:11

Co bylo na něm tak super, že si s ním chodila v 16ti? To si nedovedeš představit, že by sis ho ve vztahu trochu vylepšila? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3175
3.4.20 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj, začnu úplně od začátku. Od mých 14 do 16 jsem byla s jedním klukem. Je o dva roky starší. Pak jsme se rozešli a oba šli svou vlastní cestou. Já si našla jiného partnera se kterým jsem byla do svých 20 a máme spolu teď už tříletou dceru. Rozešli jsme se, chvili po tom, co jsem otěhotněla. Od té doby jsem sama. Zhruba před rokem jsem se sešla s mým ex- s tou mou první láskou. Šli jsme asi 5× na rande a já to pak utla. Ani nevím proč. Před nedávnem jsme se spolu znovu potkali a on mě pozval ven, jenže začla karanténa, takže jsme ještě nebyli nikde. Ale voláme si, píšeme každý den. On už několikrát začal s tím, že by chtěl, aby jsme se k sobě vrátili, že mě má moc rád. Já ho mám taky ráda, ale problém mám s tím, že se mi fakt nelíbí. Já taky nejsem zrovna nádhera, ale prostě nedokážu to překousnout. Já jsem při těle (165cm a 80kg) a on je jak reklama na hlad :roll: ma asi 55kg a 180cm, ani v obličeji se mi vůbec nelíbí. Z druhé strany si říkám, že lepšího člověka neznám. U nej vím, že by mi neublížil, že by mě měl i dceru rád. Upřímně si i říkám, že se bojim, že bych se do toho hrnula jen proto, že jsem už dlouhou dobu sama. Z druhé strany mi je jenom 24 a ten pravej teprve může přijít. Nechci mu ublížit. Nevím jestli s ním zkusit být i přes to, že se mi nelíbí nebo se na to vykašlat a přijít o super parťáka do života..

Nohla bych byt s. nekym kdo me nepritahuje I kdyby byl.xe zlata..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7062
3.4.20 11:41
@Anonymní píše:

Asi nebyla. Jen kamaradi. Vem si, ze by si zbytek zivota byla s nekym, kdo se ti nelibi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
3.4.20 11:49
@Anonymní píše:

Nešla bych do toho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
3.4.20 11:50

Nemohla bych být s někým, kdo by se mi nelíbil. Fyzická přitažlivost je sakra důležitá a to vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama