Být v klidu, či nikoliv?

32
4.5.16 21:56

Byt v klidu ci nikoliv?

Ahoj obracim se na vas s prosbou :-/ 17.4 jsem neocekavane objevila // hned 20.4 jsem sla na kontrolu kde mi dr. potvrdila tehotenstvi a cca 5tt a vse bylo ok na ultrazvuku byl videt vacek… dnes jsem sla na kontrolu a dr me zarazila s tim ze plod je maly a neroste ze je tam stale videt vacek a kousek embrya ale srdecni cinnost zadna za tyden jdu na kontrolu a pokud nepovyroste posle me na preruseni…:-( nemate s tim nejaka zkusenost? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2067
4.5.16 22:13

Ještě je brzy na nějaké závěry, vůbec se tím nestresuj a až příště budeš těhotná, tak nechoď k dr. dřív než v 9. týdnu. Pak už je jistota, že bude vidět srdíčko. Takhle se jen zbytečně stresuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
4.5.16 22:19

U těhotenství platí zásada čím dřív tím hůř. Fakt jak píše Adélka dřív než 8-9tt není k ničemu, stejně tam je vidět kulový

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
4.5.16 22:21

@paola white zvedavost byla neodbytna :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
4.5.16 22:31

Ono to je tak, že holka počůrá tyčinku a utíká na gyndu i když ji všichni radí ať 2-3 týdny počká. Potom si většinou projde tím, čím si procházíš teď ty. :nevim: Nezbývá Ti než čekat. Držím pěsti ať to dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
4.5.16 22:39

Jako jestli před 15 dny embryo odpovídalo 5tt, tak už by srdíčko spíš mělo být vidět, ale ztracený to není, některým mimčům naskočí až v 7-8tt…šance tam určitě je, ale úplně běžný průběh to není…ale každopádně držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
4.5.16 22:42
@slavuska1 píše:
Jako jestli před 15 dny embryo odpovídalo 5tt, tak už by srdíčko spíš mělo být vidět, ale ztracený to není, některým mimčům naskočí až v 7-8tt…šance tam určitě je, ale úplně běžný průběh to není…ale každopádně držím palce :hug:

no, otazkou, jestli embryo odpovidalo 5tt nebo to proste doktorka spocitala dle MS a pak muze byt tehotenstvi mladsi a cely vyvoj jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
4.5.16 22:46
@Ali-Ali píše:
no, otazkou, jestli embryo odpovidalo 5tt nebo to proste doktorka spocitala dle MS a pak muze byt tehotenstvi mladsi a cely vyvoj jinde.

no píše že na ultrazvuku byl vidět váček, takže asi to počítala dle utz :think: jako kdyby přetím u dr nebyla, tka jí taky napíšu, že mohla být ovulace pozdějc, ale když před 15 dny dr viděl na utz váček, tak už by akce spíš být měla, ale beznadějný to ještě není..nezbývá než čekat no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
5.5.16 01:01

Být v klidu, zbytečnej stres ničemu nepomůže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
5.5.16 04:40

Nase doktorka te pred 8 tydnem ani neobjedna, presne aby se tomuhle vyhla :nevim:

No, jinak videla jsi film Most spionu? Jestli ne, pust si ho, a poslechni si odpoved toho spiona na otazku “Do you ever worry?” od Toma Hankse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
5.5.16 08:10

Dekuji za odpovedi…ja mela posledni ms 16.3 pak uz se nedostavila takze sem si nahodne toho 17teho dubna udelala test a byly tam jasny silny // volala jsem teda k dr a ona mi rekla at prijdu ze se zkusi podivat zda je to v deloze nebo mimo…jestli vubec neco uvidi… nejdrive to pocitala podle te Ms ze by to melo byt tech 5tt a rikala ze nevi jestli na ulrazvuku neco uvidi ze to je videt spis od toho 6tt. No udelala ultrazvuk a byl tam videt krasne vacek ale malickej..rekla at prijdu za 14 dni ze to uz by melo odpovidat 7tt a videt srdecni cinnost… vcera sem tam byla a dopadli to jak dopadlo…ona sama rikala at se nestresuju ze to muze dopadnout dobre pristi tyden ale pak koukla znova na ten monitor a rekla ze tomu moc ale nedava :-/ je fakt ze kamaradku poslala na preruseni a ze v nemocnici ji poslali zpet domu ze srdicko krasne bije :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat