Být v takovém vztahu?

Anonymní
9.2.21 17:52

Být v takovém vztahu?

Hledala jsem podobnou diskuzi a psala tam, jen odpověď žádná proto zkusím po novu. Mám jedno dítě a pár let partnera s kterým je to spíš jen o návštěvách to je to co mě trápí.
Partner má svůj barák z kterého se neodstehuje a má také děti, které má ob víkend. Já mám svůj barák a také tu zůstanu navždy jsem ráda, že jsem měla kam jít po rozchodu s ex.
První dva roky přítel ke mě jezdil každý den po práci a tři roky jezdí jen ob víkend takže se vidíme pouze jednou za 14 dnů.
Co se týká financí, tak mi nijak nepomáhá a já jemu také ne. Z ničím mi na baráku nepomáhá takže když je tu něco potřeba udělat, tak musím objednat řemeslníky on si na svém baráku dělá vše sám.
Ke mě si jezdí spíš odpočinout.
Probíhá to u nás tak, že přijede v pátek večer to si dáme spolu vínko a v sobotu si potřebuje odpočinout po celém týdnu v práci hlavně od ježdění. Bydlí ode mě 20 km a dalších 30 dojíždí do práce, takže výlety nepodnikáme žádné nechce řídit.
V neděli chodíme všichni na procházku a v pondělí odjíždí zase do práce. Pak se vidíme zase za 14 dnů a tak pořád dokola.
Výhody z našeho vztahu nejsou žádné ani pro mě ani pro něj. Poslední dobou uvažuji o ukončení vztahu, protože mě to tak už nebaví. Věřím že by se našel někdo, kdo nemá svoje bydlení, že by bral můj barák všema 10 a rád by mi pomáhal a žil semnou. Hlavně až budu ve věku kdy už nebudu moct „na stará kolena“ dělat vše sama kolem baráku. Mám tu kotel na dřevo a uhlí a mám opravdu co dělat. Jeden čas mi to tak i vyhovovalo, že se každý věnujeme svým dětem máme čas jen na ně, ale začínám myslet pomalu na budoucnost a takhle by to asi nešlo. Byli by jste v takovém vztahu? Jediné co mě drží ve vztahu je, že je hodnej a mám ho ráda, ale to taky není všechno. Jsem samozivitelka mám přítele takže by jsme na vše asi měli být dva a ne že sice mám partnera, ale pořád strádám všude.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1495
9.2.21 18:07

Já bych si hlavně do takového vztahu nepořizovala ani dítě, takže ne, nebyla bych v takovém vztahu. Vždyť jsi vlastně sama, jen si u tebe občas odskočí a ani dítě ho nemá jako tátu u sebe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:09
@Lil Kitkatt píše:
Já bych si hlavně do takového vztahu nepořizovala ani dítě, takže ne, nebyla bych v takovém vztahu. Vždyť jsi vlastně sama, jen si u tebe občas odskočí a ani dítě ho nemá jako tátu u sebe..

Není táta mého dítěte

• Citovat
  • Nahlásit
710
9.2.21 18:09

Nebyla bych s nim. Nevidim zadne plus do zivota s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6953
9.2.21 18:10

A hledas partnera nebo udrzbare ci UK delnika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:11
@majdalenka20 píše:
Nebyla bych s nim. Nevidim zadne plus do zivota s nim.

No právě tak to vidím já :,(
Jen už jsem si na něj tak zvykla za těch cca 5 let a je vážně moc hodný.

• Citovat
  • Nahlásit
1495
9.2.21 18:12
@Anonymní píše:
Není táta mého dítěte

Tím spíš je to akorát ztráta času..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:13
@ontarova.stara píše:
A hledas partnera nebo udrzbare ci UK delnika?

Nikoho nehledám. Mám přítele, ale chtěla jsem aby jsme na všechno byli dva a nějak si vzájemně pomáhali. On mě k sobě nebere je háklivý na svůj barák a puntičkář. Byla jsem u něj asi 8 krát a je problém každá maličkost s čím pohnu, takže jezdí on ke mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:16
@Lil Kitkatt píše:

Achjo vůbec nevím jak mu to říct po 5 ti letech…
A hlavně další věc je ta, že nejsem ten typ co by si každýho tahal domů. Takže buď to už zůstanu sama a nebo se Budeme scházet jinde. Nechci aby si moje dítě zvykalo na dalšího chlapa. Takže ve výsledku budu nejspíš na vše sama pořád a to je to co mě od toho odrazuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:16
@Lil Kitkatt píše:

A hlavně další věc je ta, že nejsem ten typ co by si každýho tahal domů. Takže buď to už zůstanu sama a nebo se Budeme scházet jinde. Nechci aby si moje dítě zvykalo na dalšího chlapa. Takže ve výsledku budu nejspíš na vše sama pořád a to je to co mě od toho odrazuje.

• Citovat
  • Nahlásit
6953
9.2.21 18:18
@Anonymní píše:
Nikoho nehledám. Mám přítele, ale chtěla jsem aby jsme na všechno byli dva a nějak si vzájemně pomáhali. On mě k sobě nebere je háklivý na svůj barák a puntičkář. Byla jsem u něj asi 8 krát a je problém každá maličkost s čím pohnu, takže jezdí on ke mě.
„Věřím že by se našel někdo, kdo nemá svoje bydlení, že by bral můj barák všema 10 a rád by mi pomáhal a žil semnou. Hlavně až budu ve věku kdy už nebudu moct „na stará kolena“ dělat vše sama kolem baráku. Mám tu kotel na dřevo a uhlí a mám opravdu co dělat. Jeden čas mi to tak i vyhovovalo, že se každý věnujeme svým dětem máme čas jen na ně, ale začínám myslet pomalu na budoucnost a takhle by to asi nešlo. Byli by jste v takovém vztahu? Jediné co mě drží ve vztahu je, že je hodnej a mám ho ráda, ale to taky není všechno. Jsem samozivitelka mám přítele takže by jsme na vše asi měli být dva a ne že sice mám partnera, ale pořád strádám všude.“

Ty si predstavujes nekoho, kdo ti bude vdecny, ze s tebou bude moci zit a bude se (s tebou) o tvuj barak starat. On ma predstavy evidentne jine a chce se realizovat ve svem. V urcitem veku mi to prijde celkem pochopitelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:22
@ontarova.stara píše:
„Věřím že by se našel někdo, kdo nemá svoje bydlení, že by bral můj barák všema 10 a rád by mi pomáhal a žil semnou. Hlavně až budu ve věku kdy už nebudu moct „na stará kolena“ dělat vše sama kolem baráku. Mám tu kotel na dřevo a uhlí a mám opravdu co dělat. Jeden čas mi to tak i vyhovovalo, že se každý věnujeme svým dětem máme čas jen na ně, ale začínám myslet pomalu na budoucnost a takhle by to asi nešlo. Byli by jste v takovém vztahu? Jediné co mě drží ve vztahu je, že je hodnej a mám ho ráda, ale to taky není všechno. Jsem samozivitelka mám přítele takže by jsme na vše asi měli být dva a ne že sice mám partnera, ale pořád strádám všude.“Ty si predstavujes nekoho, kdo ti bude vdecny, ze s tebou bude moci zit a bude se (s tebou) o tvuj barak starat. On ma predstavy evidentne jine a chce se realizovat ve svem.

No právě tak to je…
Tak to nejspíš nemá Mezi náma cenu. Škoda že mi to neřekl ihned. Jak jsem psala na začátku vztahu jezdil každý den, ale tak to už dlouho není a navíc mi vypráví jak maká na svém kupuje si nový nábytek, dveře, stukuje prostě tam chce zůstat ale já bych ráda abychom žili společně.

• Citovat
  • Nahlásit
20358
9.2.21 18:23
@Anonymní píše:

no jak? Hele Franto, ten nas vztah je uplne o nicem, priste uz nejezdi jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
9.2.21 18:24
@Anonymní píše:

Řekni mu to úplně normálně, že ti to takhle nevyhovuje. Zvlášť když k němu ani nechodíš, vždyť to vůbec není vztah..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6356
9.2.21 18:26
@Anonymní píše:
No právě tak to je…
Tak to nejspíš nemá Mezi náma cenu. Škoda že mi to neřekl ihned.Jak jsem psala na začátku vztahu jezdil každý den, ale tak to už dlouho není a navíc mi vypráví jak maká na svém kupuje si nový nábytek, dveře, stukuje prostě tam chce zůstat ale já bych ráda abychom žili společně.

Skoda, zes mu zacatku nerekla, ze s nim chces bydlet. Mozna by ses 5let netrapila a usetrila mu tak spoustu casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat