Bytelné golfky + vyměnitelná kola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 16:07
Bytelné golfky + vyměnitelná kola

Ahoj všem, po několikadenním prolejzáním internetu si jdu pro radu ještě sem.
Máme trojkombinaci Tako Balila Acoustic, dcera má teď 14m, vozím ve sporťáku, ale už i sama chodí malé vzdálenosti (do obchodu, na hřiště cca 200m). Tako jsme si vybrali, protože mělo velká kola, vhodná do terénu i celkově kočárek je mohutnější, jsme z vesnice, jezdíme po polích, lesy, prostě ne asfalt. Zatím jsme s kočárkem spokojení.
Ovšem na delší cesty, kdy člověk sebou veze spoustu dalších věcí, je sporťák dosti neskladný. Hlavně sportovní korba, ten podvozek bez kol by se ještě dal.

Takže - poohlížím se po něčem, co bychom sebou vozili na výlety aby to bylo skladnější takže nějaké bytelné golfky případně skladnější sportovní kočárek. Asi je to dost nereálný požadavek, aby byl kočárek skladný, už asi nebude tak výhodný v terénu ale kamarád mě navedl na značku Britax, kam se dají prý v případě výletu vyměnit přední malá otočná kolečka za velká. Má někdo zkušenosti? Případně i s jinými kočárky a může poradit? Většina nabízí možnost aretace předních koleček při jízdě po rovině, ale zvládnout tato malá kolečka i trošku terény? Zas nechci malou někde natřásat.
Ještě jsem v diskuzích našla Valco Snap Ultra (tam ale nevím zda jsou vyměnitelná kola),Baby Jogger x3 Summit - to je trojkolka se dají pěkně složit i s tou korbou.

Chystáme se teď v červnu na týdenní dovču, určitě si budeme půjčovat i krosničku, ale pak třeba jen na odpolední procházku by se ten kočárek hodil.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4529 příspěvků 12.02.17 16:21

@kazda.m britaxem jsme jezdili v terénu celé prázdniny. Je fakt, že třeba v lese chtěl někdy trochu nadzvednout (moc kořenů za sebou) ale jezdíme jen s těmi malými koly a já je narada aretuju, mně to vadí i v terénu.

Možná bych popřemýšlela i o nějakém philovi. Většinou se o něm mluví jako o dvojkočáru, ale je taky skladný a tím, že je to i pro dva má těžiště položené tak, že do terénu je super. A kola má větší (12') a bazarový, když nespěcháš, seženeš i za hubičku.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 16:47
@Ornwen píše:
@kazda.m britaxem jsme jezdili v terénu celé prázdniny. Je fakt, že třeba v lese chtěl někdy trochu nadzvednout (moc kořenů za sebou) ale jezdíme jen s těmi malými koly a já je narada aretuju, mně to vadí i v terénu.Možná bych popřemýšlela i o nějakém philovi. Většinou se o něm mluví jako o dvojkočáru, ale je taky skladný a tím, že je to i pro dva má těžiště položené tak, že do terénu je super. A kola má větší (12') a bazarový, když nespěcháš, seženeš i za hubičku.

Děkuj za tip. Ten Phil and Teds vůbec neznam, ale vypada sikovne.
A ano, rada bych neco z bazaru, proto uz se poohlizim ted, ač do prazdnin daleko:)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 12.02.17 17:08

@kazda.m Pro mně je Tako Acoustic nepřekonatelný, takže na výlety a dovolenou vozime velký kocar a pripadne rakev na strechu. Golfky (cybex) mame jen do mesta na kratsi presuny.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 17:14
@Svistice píše:
@kazda.m Pro mně je Tako Acoustic nepřekonatelný, takže na výlety a dovolenou vozime velký kocar a pripadne rakev na strechu. Golfky (cybex) mame jen do mesta na kratsi presuny.

My taky jezdíme s rakví a nějak jsme se minulé léto nemohli vejít, já sama to nechápu :D :D Je pravda že jsme jeli i s jídlem na týden tak další dvě přepravky byly jídlo.

Ještě jsem teď našla TFK Joggster s velkými koly, tak to zkoumám.

Jinak já taky na Acoustic nemůžu říct křivé slovo.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 12.02.17 17:21

@kazda.m V „terenu“ potkáváme dost ten britax/valco. Tak zkus ten. Ale v horsim terénu mi přijde, ze se s ním víc nadrou, než my s velkými koly.
Taky záleží, kde jezdíte.

My se nastesti vylezeme, i s koly, odrazedlem, cyklosedackama, kočárkem a cestovní postylkou. Chlap na to má patent, jak to tam poskládat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >