Bývá u stavu úzkosti lehká nevolnost?

Anonymní
3.8.15 13:33

Bývá u stavu úzkosti lehká nevolnost?

Předem se omlouvám za anonym…jistě pochopíte…máte někdo u stavu úzkosti lehkou nevolnost? díky za zkušenosti…mám u toho pocit neklidu, takový neopodstatněný strach…je mi zima a právě lehkou nevolnost…zítra jdu k mudr…trápí mě to…jen jsem chtěla znát příznaky jiných…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26493
3.8.15 13:36

U úzkosti může být cokoliv-bolest žaludku, pocity na zvracení, pocit, že omdlíš, problémy s dýcháním, neustále chození na záchod…cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.8.15 13:36

Jj, může být..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
3.8.15 13:38

Ano, může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 13:39

Úzkost, tenze, vnitřní napětí, člověk nejí, nepije, má špatné myšlenky… A od toho se pak odvíjí i špatný fyzický stav… Bolest břicha, zvracení, průjem… Takže ano. Přeji ať je brzo zase dobře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.15 13:39

Jojo…to časté chození na wc jsem opomněla…přesto, že nemám průjem…jdu třeba 4×:-((((zítra jsem se odhodlala jít k mudr…jsem zvědavá, co mi na to dá…hlavně, aby mi pomohla…mám to asi důsledkem vleklého nepříjemného stresu…

• Nahlásit
  • Citovat
1237
3.8.15 13:42

Pomůže! Zkusí třeba antidepresiva, nebo si třeba jen popovídáte a tím se Ti také uleví, nebo Ti dá pouze tabletky na spaní… Ono také pomáhá, když se člověk vyspí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.15 13:50

Tak o spaní ani nemluvím…málo kdy se vyspím:-(((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.15 14:07

Myslim ze muze…
ja pri atacich uzkosti nejim, je mi zle a jidlo me drazdi na zvraceni… a mam v hlave jako zatemneno, jakoby na me nekdo hodil cernou deku

• Nahlásit
  • Citovat
1237
3.8.15 14:26

Tak to Ti taky nepřidá, zkus jí vše říct a uvidíš! Hodně štěstí! :mavam: A jdeš k obvoďákovi, nebo k psychiatrovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.15 14:36

Ano, jako přes kopírák to bylo u mě. Vleklý velký stres a stejné příznaky, strach, nevolnost, vyčistit si zuby bez nadavování se nešlo, na sobě spoustu vrstev oblečení a stále vnitřní zima, hnus. Pomohl psycholog v kombinaci s antidepresivy, u mě to naštěstí bylo jen dočasné, nerada na to vzpomínám. Přeji, ať je brzy lépe :kytka: H.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.15 15:29

Holky díky…vždy jsem se se stresem uměla poprat…ale prožila jsem fakt hnusný stres a dlouhodobý, do toho měli u mě podezření na nádor v prsu…naštěstí je to nezhoubný útvar, a nějak už to nedávám…třeba celý den se cítím fajn…ale večer to na mě přijde…nechápu to…stačí malý impulz a rozjedou se mi popisované příznaky…ach jo…připadá mi, že nežiju…ale přežívám…:-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.15 15:45
@Anonymní píše:
Holky díky…vždy jsem se se stresem uměla poprat…ale prožila jsem fakt hnusný stres a dlouhodobý, do toho měli u mě podezření na nádor v prsu…naštěstí je to nezhoubný útvar, a nějak už to nedávám…třeba celý den se cítím fajn…ale večer to na mě přijde…nechápu to…stačí malý impulz a rozjedou se mi popisované příznaky…ach jo…připadá mi, že nežiju…ale přežívám...:-(

ano, to je přesné, bohužel :-( Jen teda já měla nejhorší stavy ráno, k večeru mi bývalo „nejlépe“ z celého dne, ale to má asi každý jinak :nevim: H.

• Nahlásit
  • Citovat
14654
4.8.15 09:33
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.15 16:50

Přidám se s dotazem - co vám pomohlo na úzkost kromě antidepresiv? Mám podobné stavy jako zakladatelka - nevolnost, bolesti žaludku, průjem, v lepším případě bez průjmu, ale neustálé nutkání chodit na wc. Nejhůř je ráno, spím celkem dobře. Zkoušela jsem různé čaje, ale účinek je minimální :nevim: E.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama