Bývalá manželka nám nedá pokoj

Anonymní
17.1.20 09:27

Bývalá manželka nám nedá pokoj

Dobrý den, ráda bych věděla zda má někdo zkušenosti s ex manželkou partnera. Můj muž byl s bývalou manželkou 16 let a já se svým bývalým mužem taky. Ani jedno manželství nefungovalo. Já a můj současný muž jsme první lásky, chodili jsme spolu v šestnácti pak se naše cesty rozešli na dvacet let. Po dvaceti letech se mi ozval. Napsali jsme si pár zpráv sešli se na kafe a nakonec z toho byla taková láska, že jsme se oba rozvedli a vzali se. Já se svým ex vycházíme tak nějak normálně. Zavoláme si jen ohledně dětí. Už je mám větší a tak když se chtějí vidět s tátou tak vidí. Když je potřeba platit větší výdaje ve školách nabídne mi pomoc. Tím naše komunikace končí. Jenže manželova ex je zvláštní ( pro mě ) ze začátku když se o mě dozvěděla tak se chtěla kamarádit což už bylo divné, ale říkala jsem si, že když by ho milovala tak by se tak mile nechovala. Ze začátku mi zavolala třeba jestli nedáme kafe a já bláhová jela jenže… po čase jsem si uvědomila, že kafe není vlastně kafe. To byla jen zámínka k tomu abych s ní jela támhle na nákup, do lékarny k lékaři a pod…řekla jsem dost…Nechali jsme ji barád děti má v péči. Ale ona stejně pořád něco potřebuje. Já jsem s ní všechno za včasu utla. Ale i když má chlapa se kterým žije stále chce po mým muži služby. Zítra vyzdvedni děti mě asi nebude dobře a on letí. Nestíhám školu vyzvedni děti on letí a ona sedí doma. My to máme 15km ona 2km. Alimenty dostává královské a my máme takhle ještě lítat a dělat ji nákupy. Když ji odmítneme že nemáme čas tak ji letí nakoupit manželovi rodiče. Já když odmítám s ní komunikovat píše mi sms, že jestli mi vadí její děti ať se na ně vyseru a pod…A za dva dny volá a je jakoby se nic nestalo a je přesladká. Přitom když šel jejich syn do nemocnice tak tam byl manžel a já, protože ona odmítla s dítětem být v nemocnici. Už mám pocit, že nás šikanuje a postupně ničí naše manželství. Manžel mi vždycky když něco namítám jen řekne já za ni nemůžu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2061
17.1.20 09:33

„Vy“ jste jí nechali barák?
Rozbili jste manželství. Že má děti jsi věděla a když chce otec pomáhat, jeho věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12393
17.1.20 09:37

Takže tobě vadí, že se muž podílí na péči o své děti? 8o VY jí platíte alimenty, VY jste jí nechali dům, VY se staráte o děti… :mrgreen:. Jestli jí to podáváš takovým způsobem, tak se nedivím, že ti to rozvedený manželství dává sežrat… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8052
17.1.20 09:38

Já čekala nějaké naschvály, podle nadpisu, a ona jen kamarádská ex :mrgreen: No jo, co naděláš. Rozbili jste dvě rodiny, barák jí nechal on, ne ty a alimenty platí na své děti a ještě se o ně stará. To je špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57352
17.1.20 09:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych věděla zda má někdo zkušenosti s ex manželkou partnera. Můj muž byl s bývalou manželkou 16 let a já se svým bývalým mužem taky. Ani jedno manželství nefungovalo. Já a můj současný muž jsme první lásky, chodili jsme spolu v šestnácti pak se naše cesty rozešli na dvacet let. Po dvaceti letech se mi ozval. Napsali jsme si pár zpráv sešli se na kafe a nakonec z toho byla taková láska, že jsme se oba rozvedli a vzali se. Já se svým ex vycházíme tak nějak normálně. Zavoláme si jen ohledně dětí. Už je mám větší a tak když se chtějí vidět s tátou tak vidí. Když je potřeba platit větší výdaje ve školách nabídne mi pomoc. Tím naše komunikace končí. Jenže manželova ex je zvláštní ( pro mě ) ze začátku když se o mě dozvěděla tak se chtěla kamarádit což už bylo divné, ale říkala jsem si, že když by ho milovala tak by se tak mile nechovala. Ze začátku mi zavolala třeba jestli nedáme kafe a já bláhová jela jenže… po čase jsem si uvědomila, že kafe není vlastně kafe. To byla jen zámínka k tomu abych s ní jela támhle na nákup, do lékarny k lékaři a pod…řekla jsem dost…Nechali jsme ji barád děti má v péči. Ale ona stejně pořád něco potřebuje. Já jsem s ní všechno za včasu utla. Ale i když má chlapa se kterým žije stále chce po mým muži služby. Zítra vyzdvedni děti mě asi nebude dobře a on letí. Nestíhám školu vyzvedni děti on letí a ona sedí doma. My to máme 15km ona 2km. Alimenty dostává královské a my máme takhle ještě lítat a dělat ji nákupy. Když ji odmítneme že nemáme čas tak ji letí nakoupit manželovi rodiče. Já když odmítám s ní komunikovat píše mi sms, že jestli mi vadí její děti ať se na ně vyseru a pod…A za dva dny volá a je jakoby se nic nestalo a je přesladká. Přitom když šel jejich syn do nemocnice tak tam byl manžel a já, protože ona odmítla s dítětem být v nemocnici. Už mám pocit, že nás šikanuje a postupně ničí naše manželství. Manžel mi vždycky když něco namítám jen řekne já za ni nemůžu…

NO, tak pokud se to týká dětí, tak proč ne? Jsou jeho, ona nemůže, tak se musí postarat tatík, ne?
Kolik jsou ty královské alimenty? 4 tis. na jedno? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
17.1.20 09:40

Tys ji nechala barak? :mrgreen: no to si dovoli hodne chtit po otci deti aby je vyzvedl :roll: jako vychovany vas ma hezky, ale ty taky nebudes zadna vyhra :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 09:40

Ale ty vis, ze to neni problem byvale zeny, ale vas s manzelem. Ty chces, aby se odstrihl, on to neumi. Ty zarlis. On je hodny trouba, no, ona to vi. Neudelas asi nic… :nevim: pokud budes porad vyvolavat konfrontace, tak jednak otravis vase souziti, jednak se tim nejvetsim problemem stanes ty…

Nezavidim, ale fakt jsou i horsi veci. Muzes zkusit zamestnat muze, aby nemel na byvalou cas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9794
17.1.20 09:41

Ta VY jste ji barak urcite nenechali :mrgreen:
To jako, ze da tvemu partnerovi seznam na nakup, on nakoupi a zaveze ji ho? Nebo jak si vysvetlit, MY MAME LITAT A DELAT JI NAKUPY? :nevim:
To, ze pomaha s peci o deti, to je v poradku. Je to tata :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3092
17.1.20 09:45

Tak má s ní děti, byli spolu 16. let, než přišla vaše „velká láska“ - svázání spolu budou už navěky- mají spolu děti, budou mít vnoučata…
Dle mne je normální nechat barák dětem a tomu kdo se o ně stará, navíc pokud chlap s milenkou rozbil rodinu… To samé je vyzvedávání SVÝCH dětí ze školy. Pokud ti vadí jeho závazky, měla sis najít chlapa bez nich… :nevim: ( Sice jsou ve tvém příspěvku aspekty, které jsou - tedy pokud je to pravda - zvláštní a ex bude asi divná, ale stejně - viz. výše)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11191
17.1.20 09:46

Ja vcera chtela po manzelovi (uz spolu nezijem), aby mi koupil toaletak :think: mela bych se nad sebou zamyslet :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 09:46
@AjaF píše:
„Vy“ jste jí nechali barák?
Rozbili jste manželství. Že má děti jsi věděla a když chce otec pomáhat, jeho věc.

To bylo prvni, co mi vykouzlilo usmev na lici pri predstave, jak ve trech v potu budovali haciendu. A brat jako „chce po mem muzi sluzby“, kdyz ho pozada o vyzvednuti vlastnich deti, to snad nemysli vazne. Argumentace tim, ze ma noveho pritele je zde mimo, rodice jsou oni dva a pomoc s peci o spolecne deti je snad automaticke, ne neco, co konci rozvodem a sverenim do pece.

Pomahat s nakupy atd. ji jiste nemusi, to je jeho dobrovolna aktivita, stejne jako ty s ni nemusis chodit na kafe, ale podivovat se nad obcasnym vyzvednutim deti nad ramec urceneho styku je usmevne a pro me nepochopitelne. A to, ze ji pomahaji rodice manzela na me pusobi tak, ze maji asi pocit, ze ten rozvod nebyl az tak uplne fer. Nakonec i ta ochota manzela v nekterych nestandardnich vecech znaci, ze krome dobrych vztahu ma mozna podvedome stejny pocit jako rodice. Ta pravidla pomoci si ale musite nastavit vy dva a manzel s nimi musi chtit souhlasit, u prarodicu je to jejich osobni vec komu a v jake intenzite budou pomahat.

Příspěvek upraven 17.01.20 v 09:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2061
17.1.20 09:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
17.1.20 09:59

Odtáhnout chlapa od rodiny se nevyplácí… Měla si se nad tím zamyslet dřív. Sama máš děti. Tohle bude možná konec velké lásky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 10:00

A co cekate?
Opustil ji kvuli vam manzel, a to ze jeho vlastni dite vyzvedne ze skoly neni nic divneho.
Jsou oba rodice, kde je napsane, ze staci vikendy?
Maji se starat oba. Chlap vzdy utece a pak ceka ze si vezme deti na vikend a to pro nej hasne. Jojo, zaplatit alimenty a mit pokoj, to by chtel ze? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 10:01

A takový to mohlo bejt štěstíčko a velká láska nebejt zlovolný ex, holt se musíš umět o manžu trochu podělit s ex a jeho dětma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama