Bývali partner mě chce zpět přitom je nevěrný

Anonymní
21.1.20 05:54

Bývali partner mě chce zpět přitom je nevěrný

Ahoj holky, nejspíš si každá řekne že je to blbost to co píšu ale třeba to nějaká zažila a poradi mi jak z toho ven… (prosím bez urážek)

Jde o to že jsem se rozešla před 4 lety z bývalým partnerem, Byl nevěrný, psal si jinými, chodil za nimi a zbytek si asi odmyslíte…
měla jsem jiný vztah časem pak to začalo byt z obou stran po domluvě na rozchod. Bývali partner se občas ozval, poslal nějakou společnou fotku, ja se ho snažila ignorovat, začala jsem však pracovat na veřejném místě a tak jednoho dne se objevil v práci. Chvíli jsme se bavili vše bylo fajn, pak se,, domluvili “ ze až bude mít cestu kolem ať se někdy zastaví. A jak to byva tak se zastavoval častěji a častěji. Pak mě po par týdnech pozval na schůzku mimo práci a ja souhlasila, měla jsem ho tenkrát rada a hlavně jsem ho mimo nás vztah měla za zodpovědného a hodného chlapa protože takový býval dokud jsem se k němu nenastehovala a začala byt na plný úvazek přítelkyně 8o… časem se to po schůzkách vyvíjelo jako vztah, odemne měl jasnou odpověď že vážný vztah s nim řešit nechci, chvíli to nechal byt, ale po nějaké době cca po půl roce vidění se chtěl abychom to zkusili a abych mu dala šanci. Ať s nim opět zkusím bydlet a celkově tvořit par a mít vážný vztah. Jenže ja si nebyla porad jistá a tak podobně, no jednoho dne mě nějakým způsobem přesvědčil i jeho chování ke mě bylo jako tenkrát na začátku, měl na mě čas, chtěl semnou byt, vše najednou opět růžové. ALE… po dalším měsíci jsem zjistila že si opět píše z jinými, že za nimi jezdí a tak podobně, takže jsem tomu udělala stopku :nevim: přešel nějaký čas a opět se objevil u mě v práci samozřejmě milostné sms a vyznání celou dobu posílal. Ja vím že s nim už byt nechci, takže zablokováni na soc. Sítích a podobně proběhlo. Avšak je neodbytný v tom ze porad za mnou jezdí píše kamarádkám, sype si popel na hlavu a další věci co chlapi po pruseru dělají.

Teď k mé otázce - jak ho vymazat ze života, z mě hlavy a taky jak přejít to že ze mě opět udělal blku (jak jsem psala výše prosím bez urážek- vím že jsem blka a mužů si za to sama) ale rada bych slyšela nějakou podporu jak tohle přejít a zbavit se chlapa který vás miluje jen po dobu co vás dobývá a pak si najde jiný objekt a je to pořád dokola. Trápí mě to taky protože on byl takový ten,, vysněný muž ‘’ až na to že měl tuhle jednu velkou chybu. Nějak si už nevím rady kudy kam, práci měnit nechci není v podstatě ani důvod, ignorování ho je také jasné ale jak se přes to přenést? Nebo jak mu vysvětlit ať na mě zapomene ( ve smyslu ať mi dá pokoj) rada bych slyšela jak jste to vyřešili vy pokud jste de s tím setkali. Mrzí mě to a chci taky zapomenout, ale už nevím jak vždy se připomene vždy se ukáže a já se porad trapim.
Děkuji Vám :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2905
21.1.20 05:59

Uz nevi kde by pindika smocil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1334
21.1.20 06:20

Ja se pres to prenesla v momente, kdy jsem si uvedomila, ze on se nikdy nezmeni a cekal by me s nim velmi smutny zivot. Jemu to trvalo dele, ac jsem mu dost jasne vysvetlila, ze to pro me definitivne skoncilo, tak to na me zkousel s dorucovanim kvetin, psanim opileckych zprav nad ranem, jak nemuze zapomenout a tak podobne. Pomohlo az oznameni, ze mam noveho partnera a odstehovani do jineho mesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 06:57

Ano, řekni mu, že už máš nového přítele, a že s ním jsi moc šťastná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
21.1.20 07:45

Prostě buď jako zaseknutá deska - promiň, ale ne! :D Klidně mu i řekni, že začínáš nový vztah, ale nejsem si jistá, jestli to bude stopka pro někoho, kdo si s věrností vytírá pravidelně zadek :nevim: Nebo se domluvit s nějakým kamarádem, aby ti zahrál přítele a trochu ho dal do latě on. Kamarádky, kterým píše, poprosit o stejný přístup - ať se s ním nebaví, resp. nedávají mu žádné info o tobě. Asi jsi na něm byla citově závislá, ale teď už to bude týden od týdne lepší, přece nezahodíš všechno, co už jsi dokázala a nespadneš do toho znovu od začátku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
21.1.20 07:54

Půjdu proti proudu. Nejsem psycholog, ale tohle mi příjde jako problém, který by se možná dal řešit s odborníkem. To že o tebe takhle moc bojuje, znamená, že tě má rád, jinak by to nedělal :nevim:. To, že si píše s jinými pro něj nemusí vůbec nic znamenat. Nechci se ho vůbec zastávat. Jen jestli ho zakladatelko miluješ, můžeš mu to dát jako poslední možnost, že to začne řešit s psychologem nebo psychoterapeutem… jinak ho vymažeš ze svého života. A budeš přesně vědět na čem jsi, jestli to vnímá jako problém nebo je prostě jen sukničkař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3018
21.1.20 08:05

Jen si udržuje bývalky v napětí a přitom si dál rozšiřuje harem. S tím mít dítě, tak potěš koště. Udělal by ti že života peklo. Ještě není zralý na vztah bez ohledu na to, kolik je mu let. Řekni mu, že s dítětem žít nechceš. Najdi si může pro sebe a ne pro seznamky. I když to bude asi těžké. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2905
21.1.20 08:11

@Lucius08 četla jste to vůbec co psala zakladatelka? :D pokud ano, tak jste úplně přesně ten typ, co tady pak bude bečet, že ji chlap má jako hadr a inventář a vesele ji podvádí se všema ostatníma a vy nad tím ještě plesáte a dáváte desátou šanci, jelikož on pořád slibuje, že tentokrát už opravdu bude hodnej atd. atd. a bla bla bla

A jakou poslední možnost? už měl dvě a obě totálně spálil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3018
21.1.20 08:33
@Lucius08 píše:
Půjdu proti proudu. Nejsem psycholog, ale tohle mi příjde jako problém, který by se možná dal řešit s odborníkem. To že o tebe takhle moc bojuje, znamená, že tě má rád, jinak by to nedělal :nevim:. To, že si píše s jinými pro něj nemusí vůbec nic znamenat. Nechci se ho vůbec zastávat. Jen jestli ho zakladatelko miluješ, můžeš mu to dát jako poslední možnost, že to začne řešit s psychologem nebo psychoterapeutem… jinak ho vymažeš ze svého života. A budeš přesně vědět na čem jsi, jestli to vnímá jako problém nebo je prostě jen sukničkař.

Jo, jen ať si píše s holkama. On o ní tak moc bojuje, že si kvůli tomu píše s jinými o čem asi? Že by o tom, jak moc jí miluje? Ona si zaplatí odbornou pomoc aby si do smrti nemusela vyčítat, že odkopla obšourníka. Bomba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8065
21.1.20 08:40

Já ti nevím, tohle je asi typ chlapa, co si myslí, že si z něj ženský sednou na zadek vidˇ? Narovinu mu řekni, že o vztah s ním prostě nemáš zájem a chceš aby ti dal pokoj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8065
21.1.20 08:43
@Lucius08 píše:

Řekla bych, že psycholog atd, je jen ztráta času. Ten jinej nebude. Kde vidíš, že o ní bojuje? Šanci už dostal dvakrát, a stejně to zas potento, Konec prostě, zbytečná ztráta času s takovým člověkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
21.1.20 09:11

Ale zase, kdyby mu řekla - lásko, pojďme spolu vstoupit do párové terapie, tak by to taky mohlo mít slušné odpuzovací účinky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
21.1.20 09:25

Měla jsem to trošku podobně. Byvaly si našel nějakou slečnu a nevěděl s kterou chce být, pořád to hrál na obě strany. Táhlo se to asi dva roky. Až jsem potkala byvalyho kolegy z práce, kterymu to doma taky už dlouho nefungovalo a byli sme si vždycky sympatičtí. Tak sme si tak nějak pomohli z nefunkčních vztahu. Sice to taky nevyšlo, ale hodně to pomohlo si uvědomit že on není jediný na světě a že se stejně nezmění a dodalo mi to i větší sebevědomí ten nefunkční vztah utnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
21.1.20 09:36

Já jsem věděla, že se tady do mě pustite :roll:…psala jsem, že se ho nezastavám. Jen by možná nebylo od věci zvážit i tuto možnost, že je s ním něco špatně :nevim: nebo je to vážně jen sukničkař. Od známe manžel kvůli tomuto problému docházel za odborníkem a prej to pomohlo, vypadají šťastně :nevim: ale už mlčím! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
21.1.20 12:38

Nekteri takovi bohuzel jsou. I kdyz holku miluji, zkousi to i jinde, zvysuji si tim sebevedomi, nebo z nudy. Oni to neberou jako neveru, maji v hlave jasno, ze miluji jen tu jednu, ziji jen pro tu jednu, ha ha. Ostatni nuc neznamenaji, ha ha. Klidne se budou rozcilovat, proc to vubec resis, vzdyt ti rekli, ze o nic nejde, miluji jen tebe, naslibuji hory doly.
Znam to sama. Taky jsem ho mela rada, vratila se k nemu - bylo to to same, mohla bych psat romany o tom.
Clovek to musi brat rozumem - nejde mu verit, nebyl by s nim hezky zivot, tecka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama