Byvalka ve spolecne domácnosti x pritelkyne

Anonymní
28.4.21 06:33

Byvalka ve spolecne domácnosti x pritelkyne

Zdravím, dostal jsem se do takove prekerni situace. Pred rokem, v te dobe jeste manzelka, se zakoukala do jineho, jsme 3 mesice rozvedeni, majetek vyrovnany, barak muj, stridava pece o syna. Ale bejvalka bude mit bydleni za mesic nebo za 2. Syn je momentalne porad u me a bejvalka ho u me navštěvovala, takze jsme se vidali. Pred mesicem jsem si nasel pritelkyni, o tom nasem rezimu s byvalkou jsem ji rek a schazime se u ni tak 3× tydne.
No, a ted bejvalka se s pritelem rozesla a vratila se na ten 1 az 2 mesice, ze nema kam jit. Vyhodit ji nechci a ani nemůžu, spim v obyvaku. V tomhle rezimu jsme zatim od nedele a nevim, jestli to pritelkyni rict. Nechci ji lhat, ale zda se, ze je to fajn zenska a nechci, aby me kopla do zadku. S byvalkou veceri u televize netravime, vcera jsme se například jen pozdravili a kazdej si zalezl. Premyslim i o podnajmu, protože byvalka do podnajmu nepujde, pry bych ji ho musel platit. Byla by to pro vas prekazka? Mit chlapa, co bydli s bejvalkou? Asi se ani nemusim ptat, co?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36705
28.4.21 06:38

Moc hodnej. Nelze vyloucit, ze to pritelkyne oceni, ale spis ne. Porad k byvalce neco citis a doufas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 06:40

Necitim a nedoufam, v tomhle mam jasno.

• Citovat
  • Nahlásit
5998
28.4.21 06:41

Jo kopala bych tě do zadele. Pro mě to teda není šlechetnost, az se rozejde příště, zase půjde k tobě? Pochopila bych že ji ihned po rozchodu nevyhodis, ale jako že ji vezmes zase na jeden až dva měsíce zpět? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63619
28.4.21 06:41

Rozhodně říct.. A bývalou posupnout k tomu, aby si rychle našla něco svého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
28.4.21 06:43

Na tvém místě bych jí řekla pravdu, ale tak nějak, že nevíš co máš dělat, a jestli by ti něco neporadila… Bude lepší, když se to dozví od tebe než by třeba náhodou přišla k tobě nebo se to dozvěděla od cizího…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998

Jo, a jaký že ty si budeš hledat podnájem když máš vlastní barák? Nebo že ji budeš platit podnájem? To jsi opravdu takový Ňouma, nebo to fakt nevidíš jak stebou zametá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777

Barák můj, majetek vyrovnaný? Tak jaké vrátila, nebo že bys jí musel platit podnájem? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
28.4.21 06:45

Proč by si ji nájem musel platit? Majetek máte rozděleny, tak s holym zadkem neodešla. To že se s přítelem rozešla není tvůj problém. Jako přítelkyni by mi to vadilo, hlavně to neurčité měsíc/dva nebo pul roku? :think:

Příspěvek upraven 28.04.21 v 07:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
28.4.21 06:46

Určitě to přítelkyni řekni… Já bych to na jejím místě taky chtěla vědět. Líbit se jí to asi nebude, ale pokud je to normální ženská, pochopí to 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 06:46
@mackA159 píše:
Jo, a jaký že ty si budeš hledat podnájem když máš vlastní barák? Nebo že ji budeš platit podnájem? To jsi opravdu takový Ňouma, nebo to fakt nevidíš jak stebou zametá?

Tak vis jak, ono mi nic jinyho ani asi nezbyva, pokud to s přítelkyní chci zkusit a doma (kvuli synovi) zachovat klid

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 06:48
@Pidulka1991 píše:
Proč by si ji nájem misel platit? Majetek mate rozděleny, tak s holym zadkem neodešla. To ze se s přítelem rozešla neni tvuj problém. Jako přítelkyni by mi to vadilo, hlavně to neurčité mesic/dva nebo pul roku? :think:

Ne ne, ma koupeny byt, ktery ma byt nejpozději koncem června. Peníze z vyrovnani dala do bytu.

• Citovat
  • Nahlásit
1970
28.4.21 06:49

A nemůžeš k přítelkyni na ten měsíc nebo dva? Jiste by v této situaci nebyla proti :mrgreen: :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998
28.4.21 06:51
@Anonymní píše:
Tak vis jak, ono mi nic jinyho ani asi nezbyva, pokud to s přítelkyní chci zkusit a doma (kvuli synovi) zachovat klid

Hnala bych ji svinskym krokem. Ať si najde podnájem a zaplatí sama. Stimhle si novou přítelkyní fakt moc neudrzis. Sama za sebe ti mužu říct že bych s někym tak „slechetnym a obětavým“ nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 06:52
@Semtex píše:
A nemůžeš k přítelkyni na ten měsíc nebo dva? Jiste by v této situaci nebyla proti :mrgreen: :P :P :P

Po mesici se k nikomu nemuzu nastěhovat. Nehlede na to, ze nejak potrebuju fungovat se synem

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat