Bývalý a nová žena s dětmi

Anonymní
2.1.20 20:30

Byvaly a nova zena s detmi

Dobry den muj byvaly si nasel novou zenskou o 10 let starsi a ona uz ma dve deti uz jsou v puberte asi tak… rikal mi ze snimi nema zadny vztah ze ho vubec nezajimaj ze se snima ani nebavi myslite ze jim to sni vydrzi??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7880
2.1.20 20:32

Budou spolu až do smrti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
2.1.20 20:33

Moment, podívám se do křišťálové koule :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20505

A ty jsi to dítě co si nepřeje nevlastního tatínka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97

A proč nad tím přemýšlíš, když je to EX? :roll: ty ho chceš zpět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
2.1.20 20:35

Mu to přej, ne? To že vám to nevyšlo, neznamená, že bude do smrti sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61271
2.1.20 20:36
@Anonymní píše:
Dobry den muj byvaly si nasel novou zenskou o 10 let starsi a ona uz ma dve deti uz jsou v puberte asi tak… rikal mi ze snimi nema zadny vztah ze ho vubec nezajimaj ze se snima ani nebavi myslite ze jim to sni vydrzi??

a neni to fuk, kdyz je byvaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 20:38

@Maaarč chtela sem ale on ma ji

• Citovat
  • Nahlásit
97
2.1.20 20:41

A proč jste se rozešli? Nevím, kolik ti je let, ale abys tím čekáním na něj neztrácela čas, potkat někoho, kdo by byl lepší. Málokdy funguje slepovaný vztah. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
2.1.20 20:45

Zarlis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
2.1.20 20:47
@Anonymní píše:

Vydrzi jim to spolu tak dlouho, jak oba budou chtit. A s tim nic nenadelas. S tebou byt nechce, tak to prijmi jako fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5279
2.1.20 20:50

On nemusí mít vztah s jejíma dětma. On je asi taky moc nezajímá. Může jim to vydržet rok dva pět nebo deset nebo taky nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
2.1.20 20:51

Zůstanou spolu už napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862

I když s jejíma děckama vztah třeba nemá, není to pro něj důvod ji opustit. Realita. Jednou zdrhnul a vzala bys ho zpátky? To seš dobrá. Zdrhnul jednou, může zdrhnout znova. A asi musel mít i důvod, proč nejste spolu. Vybodni se na to a jdi dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Mám v rodine takýto prípad, on pekný a dobrý chlap, ona normálna o 10 rokov staršia, rozvedená s dvoma deťmi - všetci tomu neverili a sú spolu už 15 rokov a majú aj jedno spoločné. Aj to sa môže prihodiť. Nevšímaj si to, skôr prejdeš rozchodom. Asi čakáš, že ti povieme, že to nevydrží…možno, ale treba rátať aj s takouto možnosťou a žiadne slová útechy na tom nič nezmenia. Čím skôr sa naňho vykašli a bude ti lepšie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat