Bývalý chce peníze za něco, co nefunguje

Anonymní
6.2.21 22:56

Bývalý chce peníze za něco, co nefunguje

Pěkný večer,

chtěla jsem se zeptat. Asi rok jsem byla s bývalým přítelem, ale byl to omyl, on je psychicky labilní, byl na mě sprostý, tak jsem to ukončila. Nicméně občas si napíšeme. Potřebovala jsem web, tak jsem mu zavolala, jestli by mi ho udělal. Předtím mi tvrdil, že dělal weby na kšeft. Ale nevím. Ještě když jsme byli spolu, sehnala jsem jednu zakázku na web, nějak to udělal, ale docela to skřípalo. Pak jsem zajistila ještě jednu větší zakázku, ale nakonec jsem to stornovala, protože vyváděl jak pominutý a spíš to spělo k průseru.
No nicmébě jsem si říkala, že když ode mě dostane přesné zadání, že to klapne. vybrala jsem šablonu, dodal obsah, zaplatila doménu. Měsíc se nic moc nedělo, prý nemá čas. Pak na moje naléhání něco udělal, ale bylo to hrozné, vpodstatě to nikdy nezačalo fungovat. Ta jsem si sama nějak poradila a web si udělala jinde a jinak. A on najednou chce peníze. Za něco, co není dodělané, co nefunguje, co by šikovný ajťák měl za dva dny (nechtěla jsem nic náročného), ale on to ani za tři měsíce nezvládl.

Zaplatily byste mu? Dal mi ultimátum do středy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1964
6.2.21 22:58

A za co mu chceš platit, když nic neudělal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
6.2.21 23:00

Nezaplatila bych :nevim: když není za co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
6.2.21 23:06

Zcela zbytečná otázka, podle mě.. 8) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 23:08
@alena1995 píše:

Tak on nějak snad na web dal tu šablonu, která je zdarma a do ní dal asi tak 1/6 informací, ale s překlepy, špatným fontem, chybami, špatně se to zobrazuje - no je to k ničemu. Psala jsem mu, že je to nanic, ať to spraví, že teda ať si vybere šablonu jinou, když s touto mu to nejde, ale skončil a nemám nic použitelného.

• Citovat
  • Nahlásit
7949
6.2.21 23:09

A smlouvu mate? Kazdopadne nic neudelal, tak za co chce penize mi hlava nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 23:10
@alena1995 píše:

No a píše mi, že mi odpouští těch 70 hodin, které na tom strávil. Šikovný ajťák by toto měl za půl dne… možná i dřív.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 23:12
@Cenarius píše:
A smlouvu mate? Kazdopadne nic neudelal, tak za co chce penize mi hlava nebere.

Smlouvu ne, ale zadání jsem posílala mailem. IČO na to nemá.

To jsou pořád kecy, jak mě bere jako rodinu i poté, co jsme se rozešli a najednou po mě chce peníze.

• Citovat
  • Nahlásit
764
6.2.21 23:18

Podepsala si nějakou smlouvu?
I když ano tak on stejně nedodal výsledek.
A proč si za takovým psychopatem šla kvůli webu? Když i jako přítel byl k hounu :zed:
Nechci být hnusný ale zamysli se i nad tím co děláš :( vůbec přemýšlet o tom mu něco platit? Nechceš ty peníze třeba dát náhodnému kolemjdoucímu bude to mít pro tebe úplně stejný výsledek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
6.2.21 23:20
@Anonymní píše:
Smlouvu ne, ale zadání jsem posílala mailem. IČO na to nemá.To jsou pořád kecy, jak mě bere jako rodinu i poté, co jsme se rozešli a najednou po mě chce peníze.

Blbý a blbější :zed:
Proč se sním pořád ještě bavíš??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
7.2.21 05:44
@Anonymní píše:
No a píše mi, že mi odpouští těch 70 hodin, které na tom strávil. Šikovný ajťák by toto měl za půl dne… možná i dřív.

Tak když ti to odpouští, tak za co chce peníze? Řekni mu, ať buď dodá, cos chtěla a ve funkčním stavu, nebo ať si trhne nohou, že za nějaký paskvil platit nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
7.2.21 06:34
@Anonymní píše:
Smlouvu ne, ale zadání jsem posílala mailem. IČO na to nemá.To jsou pořád kecy, jak mě bere jako rodinu i poté, co jsme se rozešli a najednou po mě chce peníze.

A zadani nesplnil ani trochu. Vubec bych se s nim nebavil. Je to jeho problem, ze je neschopnej patlal a nezvladl to udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.2.21 07:07

Za takovou “praci” rozhodne nic neplat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63626
7.2.21 08:33

Nedala bych mu ani korunu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 09:49

Tak mail odeslaný ve 4 ráno - jedny peníze chce (nevím za co, doménu v mnohem nižší částce jsem platila já), druhou taky, od soboty to prý exponenciálně stoupá, takže ve středu tam bude 60 tisíc dluh a za nefunkčnost si mohu sama, protože jsem prý kráva… To jsem ještě nezažila toto. A že web existuje (jo, doménu jsem koupila a on na tom něco málo udělal, ale to naprosto nevyhovuje a nedá se to spustit).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat