Bývalý dělá nátlak na syna

Anonymní
25.10.19 23:33

Byvaly dělá nátlak na syna

Holky ahoj. Dneska anonymne…

Chci se zeptat… mam 5leteho syna 2 roky má byvalej syna co druhy vikend(soudne)… syn se ni domu vraci ze chce bydlet u tatky…ze jednou bude spat u me jednou u nej (ukazuje na prstech 3 a 3 ) vraci se mi domu zapareny a 3 krat po sobe se vracel i s infekci na lulinkovi…(vse jsem resila s lekarkou) kdyz jednou syn plakal ze k nemu nechce rekl mu predemnou ze nesmi brecet nebo zavola na nej policii.(za me nátlak jako blazen a ospod si ho tam jen pozval).. od te doby syn chodi vzorne… syn nosi bryle ale jakmile vyjde s nim z baraku sunda mu je asi se za nej stydi… syn obcas kdyz s nim byl dele i zacal koktat… vse se doma za tech 12 dnu urovnalo takze jsem ani zadnou pomoc nehledala ale asi vyhledam psychologa :,( byvaly mi porad cpe do hlavy ze ho Misa ma radsi a rika to pred nim i jako stylem,, Petříčku že me mas radsi vic nez mamku,, Petricku ze bys chtel bydlet se mnou a ne s mamkou,, tak s nim mluvi a proste mi prijde ze tohle je takove ovlivnovani… kdyz jsem si nasla sveho nynejsiho manzela tak se mi vracel domu s tim ze Lukase nema rad ze je zly (pritom vubec videla jsem jak se k nemu ma a Lukas je zlaty :srdce: ) ja ani nevim co vlastne chci za radu? Snad jen poradte co delat Ospod NE. Koukaji tam na me jako na blazna ze koupani se synem je normalni. ANO oka treba i je ale ne ze se mi vraci s bolavym lulinkem… trapi me to neda se s nim mluvit vyhrozuje mi stridavou peci… ja bych tohle nedala… myslite ze ma nejakou sanci? Jake musi splnit pozadavky aby mel syna v peci? Momentalne dela asi rok na cerno zadne zazemi pro nej nema. Co s tim ze ho proti me stve.. zapomela jsem dodat ze se mi syn vraci a rika ze ho prej nemam rada vzdycky ho obejmu a reknu ze ho miluju az do vesmiru. Zijeme hezky zivot ale byvaly porad dela peklo…bojim se celkove o psychiku syna… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1050
25.10.19 23:50

Jezis, to je hrozny. To je teda opravdu darecek, ten tvuj byvaly. Dle toho, co me tehdy rikala pravnicka, tak sanci na stridavku moc nema. Soud neni ochoten menit neco, na co je dite dlouhodobe zvykly a prospiva. Co kdyby prestalo, ze jo. Museli by nastat nejake nove pomery. Nevim, co by to u vas mohlo byt. Asi ze bys fetovala, prisla o byt a tak. Dalsi tvoje plus je, ze byvaly maka na cerno. Pro soud nema prijem. A s tim vymivanim mozku, nebo jak bych to nazvala, skoda, ze na ospodu nemas nekoho rozumneho. Kdyz me prijde domu s tim, ze tatinek mu rika, ze ho nemas rada, to je fakt problem. Jako bohuzel moje zkusenost je, ze maji deti v peci i daleko horsi otcove a nikdo to neresi. Sama nevim, co bych delala. Zkusila bych asi pravnika, psychologa ( ale bez synka - proste se poradit, co delat). Tu infekci bych uz nerozmazavala, vis co deti se od tatinku vracej lehce zanedbany, pro tebe dobry argument ( dalsi), proc stridavka ne. Drzte se :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5532
26.10.19 06:14

Na syna (6) nemusí otec ani nátlaky dělat, je s ním minimálně a i tak nám tu prohlašuje, že chce bydlet s tátou. A proč? Protože táta má lepší auto a více her na počítači, no takže no comment. Ale tady aspoň vidíš, jak pracuje dětský mozek. Vůbec neznají misku vah. Taky mu říkám, jak ho miluji, ale i tak jsem zlá mamina, holt doma má i povinnosti a vícekrát tu slyší slovo NE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 07:46
@kve-tinka
@kve-tinka píše:
Na syna (6) nemusí otec ani nátlaky dělat, je s ním minimálně a i tak nám tu prohlašuje, že chce bydlet s tátou. A proč? Protože táta má lepší auto a více her na počítači, no takže no comment. Ale tady aspoň vidíš, jak pracuje dětský mozek. Vůbec neznají misku vah. Taky mu říkám, jak ho miluji, ale i tak jsem zlá mamina, holt doma má i povinnosti a vícekrát tu slyší slovo NE.

Ano presne tak to je tatka mu ve 2,5letech poridil tablet na hry. Hry jako je Jason (ten hororovy chlap) zabijacky same pak mi maly v noci cukal lekal se…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.10.19 07:50
@kve-tinka
@kve-tinka píše:
Na syna (6) nemusí otec ani nátlaky dělat, je s ním minimálně a i tak nám tu prohlašuje, že chce bydlet s tátou. A proč? Protože táta má lepší auto a více her na počítači, no takže no comment. Ale tady aspoň vidíš, jak pracuje dětský mozek. Vůbec neznají misku vah. Taky mu říkám, jak ho miluji, ale i tak jsem zlá mamina, holt doma má i povinnosti a vícekrát tu slyší slovo NE.
Ano presne tak to je tatka mu ve 2,5letech poridil tablet na hry. Hry jako je Jason (ten hororovy chlap) zabijacky same pak mi maly v noci cukal lekal se …
@Anonymní píše:
@kve-tinkaAno presne tak to je tatka mu ve 2,5letech poridil tablet na hry. Hry jako je Jason (ten hororovy chlap) zabijacky same pak mi maly v noci cukal lekal se…

Jeste dodavam ze tohle si taky myslim ze. proste tatka neni az tak ve finale od vychovy je to trosku jako treba vikend u babicky.taky tam nic nemusi :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
4249
27.10.19 16:37

A jak je možné, že je v tvé péči, když se o něj chce otec starat? Není tam problém, že jste se soudem zabránily tomu, aby se o něj mohl normálně starat a pak na to reaguje takto nedobře? Čím bylo odůvodněno svěření dítěte do tvé péče? Čeho se otec domáhal na soudu? Jaké má otec alimenty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7748
27.10.19 16:44
@canaglia píše:
A jak je možné, že je v tvé péči, když se o něj chce otec starat? Není tam problém, že jste se soudem zabránily tomu, aby se o něj mohl normálně starat a pak na to reaguje takto nedobře? Čím bylo odůvodněno svěření dítěte do tvé péče? Čeho se otec domáhal na soudu? Jaké má otec alimenty?

Zakladatelko, na tohle neodpovidej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
27.10.19 17:09

Podle mě tam ten kus příběhu o tom, jak k současnému uspořádání došlo, taky chybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56538
27.10.19 17:14
@g.sandova píše:
Zakladatelko, na tohle neodpovidej.

Ty jsi nějaký samozvany admin nebo moderátor diskuze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7748
27.10.19 17:23
@Lama Lama píše:
Ty jsi nějaký samozvany admin nebo moderátor diskuze?

Ale prosím tě! Doporučení zakladatelce, co ti na tom vadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56538
27.10.19 17:27
@g.sandova píše:
Ale prosím tě! Doporučení zakladatelce, co ti na tom vadí?

No, že to ani nezduvodnis? Strach, že odpoví špatně? Mě by to treba taky zajímalo, jak to celé vzniklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 17:29

Víš, ono je těžký něco poradit, když z toho chceš vynechat ospod…
protože přes ně se dá sehnat třeba mediátor, je to místo, kde si vy dva můžete ujasnit věci za přítomnosti nestranného člověka.
Ono s tím totiž jinak nic neuděláš. Nemáš žádnou páku, aby o tobě otec nemluvil ošklivě, aby mu nepůjčil tablet s blbou hrou, atd.
Jen mluvením.

Ono canaglia je zase bojovník za druhou stranu, ale v něčem má pravdu - co si s chlapem sednout a zeptat se ho, proč to dělá a jestli není nějaká možnost, jak ty vztahy zlepšit. Třeba pro tebe paradoxně tím, že mu syna budeš dávat častěji než dvakrát do měsíce… :think:

Jestli je to naschvál, protože ses znova vdala, tak s tím mnoho nezmůžeš :? :? jen dál syna vychovávat, přesvědčovat ho o své lásce, a syn to časem pochopí, až bude větší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 07:00
@canaglia píše:

Otec se vsim souhlasil… chtel ho jen na co druhy vikend. Zadny spor jsme spolu nevedli… a. alimenty ma 2500…

• Nahlásit
  • Citovat
7748
28.10.19 07:37
@Anonymní píše:
Otec se vsim souhlasil… chtel ho jen na co druhy vikend. Zadny spor jsme spolu nevedli… a. alimenty ma 2500…

On se časem zklidní. Je to prasecina, co dělá, zkusila bych taky rozpravu. S těmito ale nic moc nehne.
Poradit se na OSPODu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56538
28.10.19 08:42
@Anonymní píše:
Otec se vsim souhlasil… chtel ho jen na co druhy vikend. Zadny spor jsme spolu nevedli… a. alimenty ma 2500…

@g.sandova no, vida a bolelo to myslíš zakladatelku?

Zakladatelko, a co chce chlap teď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama