Bývalý i po 10 letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
16.1.22 11:53

Bývalý i po 10 letech

Myslim na svého ex už 10 let nepřijdu si normální. Nemůžu se zbavit myšlenky na sex s ním a on mě ještě občas napíše a zas to ve mě mnohem víc probudí. Nejvíc mě na tom štve to, že vždycky napíše po tom co se s ním rozejde nějaká holka a vždy má potřebu mi o tom vyprávět. Sex se současným partnerem není takový jako byl s ex dá se říct že stojí za prd, asi proto na ex nemůžu přestat myslet. Nevím jak ho vyhnat z hlavy když ani nepomohlo to žejsem si našla jiného přítele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2107
16.1.22 12:02

Vím jak na to :
Nech se venku nejlepe nahá připoutat k lampě a polít kýblem studené vody ;)
A hned budeš mít jiné myšlenky :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.1.22 12:04

@JiříkMazlík alespoň jsem se zasmála :D :lol: ;) děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41863
16.1.22 12:08
@Anjonimka píše:
Myslim na svého ex už 10 let nepřijdu si normální. Nemůžu se zbavit myšlenky na sex s ním a on mě ještě občas napíše a zas to ve mě mnohem víc probudí. Nejvíc mě na tom štve to, že vždycky napíše po tom co se s ním rozejde nějaká holka a vždy má potřebu mi o tom vyprávět. Sex se současným partnerem není takový jako byl s ex dá se říct že stojí za prd, asi proto na ex nemůžu přestat myslet. Nevím jak ho vyhnat z hlavy když ani nepomohlo to žejsem si našla jiného přítele…

Jestli s ním nemáš děti, blokni si ho. Jestli nechceš, jsi odsouzená se takhle „trapit“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
16.1.22 12:09

@Anjonimka ale pokud na něj myslíš takovou dobu tak ten tvůj současný to musí sakra hodně pociťovat že něco není v pořádku.
A že tamten píchal jako bůh? Prosím tě když s tim současnym hodíš řeč a co se líbí a co né tak by to mohlo být lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.1.22 12:13
@JiříkMazlík píše:
@Anjonimka ale pokud na něj myslíš takovou dobu tak ten tvůj současný to musí sakra hodně pociťovat že něco není v pořádku.
A že tamten píchal jako bůh? Prosím tě když s tim současnym hodíš řeč a co se líbí a co né tak by to mohlo být lepší.

No víš právěže on na mě kašle v tomhle co se mě líbí proto to stojí za nic on si nechá vykouřit ale mě aby vylízal to ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.1.22 12:14

@Russet nene děti s ním nemám ale budu si muset změnit číslo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
16.1.22 12:16
@Anjonimka píše:
No víš právěže on na mě kašle v tomhle co se mě líbí proto to stojí za nic on si nechá vykouřit ale mě aby vylízal to ne

No proč by tě lízal když už jsi :jazyk:
Tak mu ho nekuř. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.1.22 12:17
@Russet
@JiříkMazlík píše:
A že tamten píchal jako bůh? Prosím tě když s tim současnym hodíš řeč a co se líbí a co né tak by to mohlo být lepší.

Házela jsem s ním řeč často ale ani to s ním nešlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.1.22 12:19
@JiříkMazlík píše:
No proč by tě lízal když už jsi :jazyk:
Tak mu ho nekuř. :nevim:

To to ale pak bude úplně o ničem a nebudeme spolu muset ani bejt tak ty ses chlap vůbec nevidíš z pohledu zensky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 12:22
@Anjonimka píše:
To to ale pak bude úplně o ničem a nebudeme spolu muset ani bejt tak ty ses chlap vůbec nevidíš z pohledu zensky

Jsem ženská a stejně to nechápu.
Na co být s někým, s kým mi nevyhovuje sex a podle toho, co píšeš, tak je to to jediné, co ženu bejt drží. :lol: Tak pak kdo to nemá srovnaný…

• Citovat
  • Nahlásit
2107
16.1.22 12:34
@Anjonimka píše:
To to ale pak bude úplně o ničem a nebudeme spolu muset ani bejt tak ty ses chlap vůbec nevidíš z pohledu zensky

O ničem je to už celých 10 let :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25797
16.1.22 18:03

Zakladatelko, já to tak, jak Ty, mám 12 let a taky mi to nepřijde normální. My tedy spolu v kontaktu nejsme, ale stačí mi ho třeba zahlédnout z auta a den je pro mě hezčí, sejde z očí, sejde z mysli vůbec nefunguje. Beru to tak, že to může trvat ještě roky, snad i do konce života nebo se jednoho dne probudím a on v mojí hlavě nebude, to bych si přála. Už to beru tak, že to tak prostě je a neřěším to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 06:34

@Anjonimka tomu rozumím, mám to tak už 6 let. A to ani nejsme v kontaktu, nevídám ho, ale není den, kdy bych si na něho nevzpomněla, není noc, kdy by se mi o něm nezdálo. Nejde s tím nic dělat. Už to beru jako součást života. Z nějakého důvodu jsme se rozešli, nefungovalo to, bylo tam hodně věcí špatně. Ale milovala jsem ho šíleně, 3 roky před tím, než jsme se dali dohromady, pak 4 roky spolu a 6 let od sebe a za celou dobu, těch 13 let, co se mi dostal pod kůži, ho nemůžu za žádnou cenu dostat z hlavy. Mám dávno svůj život, super manžela, děti. Ex ani nevím, jestli někoho má, nevídáme se a nejsme v kontaktu vůbec. Asi jsem se s tím naučila žít, je to takové moje malé tajemství :oops: prostě život jde dál, musíme se s tím smířit.

• Citovat
  • Nahlásit
623
17.1.22 07:36
@Anjonimka píše:

Takže s ním jsi jen proto, že mu můžeš vyhulit péro? Proč si nenajdeš někoho s kým si budeš rozumět? Někoho komu bude na tobě záležet? Zatím jsi asi neměla moc šťastnou ruku. Až takového najdeš, tak uvidíš, že se všechno změní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat