Bývalý kamarád si myslí, že jsme spolu spali

Anonymní
2.7.21 10:56

Bývalý kamarád si myslí, že jsme spolu spali

Zdravím, jdu si za vámi pro radu. Bývalý kamarád, s kterym jsem jednou dobou randila si mysli, ze jsme spolu spali. Byl opilý, ale nestalo se to, já byla v té době mladá a nevymluvila jsem mu to. Teď mame oba rodiny, občas se potkáme, pouze se pozdravime, ale já nemám rada tajemství a teď s odstupem nekolika let mě to trápí, jak jsem se v té dobe zachovala a ze si mysli, ze jsme spolu spali. Mam mu říct pravdu, nebo to nemam už po takové době řešit? Předem díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
2.7.21 11:05

Zorganizovala bych setkani obou rodin a tam bych to vsem sdelila za pomoci powerpointove prezentace se srozumitelnou infografikou. Takto vsichni pochopi, co se odehralo a co ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64467
2.7.21 11:06
@Anonymní píše:
Zdravím, jdu si za vámi pro radu. Bývalý kamarád, s kterym jsem jednou dobou randila si mysli, ze jsme spolu spali. Byl opilý, ale nestalo se to, já byla v té době mladá a nevymluvila jsem mu to. Teď mame oba rodiny, občas se potkáme, pouze se pozdravime, ale já nemám rada tajemství a teď s odstupem nekolika let mě to trápí, jak jsem se v té dobe zachovala a ze si mysli, ze jsme spolu spali. Mam mu říct pravdu, nebo to nemam už po takové době řešit? Předem díky

Neřeš kraviny.. Nech to být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4321
2.7.21 11:07
@cernaselma píše:
Zorganizovala bych setkani obou rodin a tam bych to vsem sdelila za pomoci powerpointove prezentace se srozumitelnou infografikou. Takto vsichni pochopi, co se odehralo a co ne.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
2.7.21 11:11
@cernaselma píše:
Zorganizovala bych setkani obou rodin a tam bych to vsem sdelila za pomoci powerpointove prezentace se srozumitelnou infografikou. Takto vsichni pochopi, co se odehralo a co ne.

PowerPoint je pase, natočila bych o tom krátký klip na tiktok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1161
2.7.21 11:12

Proč to po letech řešit? Kašli na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5764
2.7.21 11:19
@Anonymní píše:
Zdravím, jdu si za vámi pro radu. Bývalý kamarád, s kterym jsem jednou dobou randila si mysli, ze jsme spolu spali. Byl opilý, ale nestalo se to, já byla v té době mladá a nevymluvila jsem mu to. Teď mame oba rodiny, občas se potkáme, pouze se pozdravime, ale já nemám rada tajemství a teď s odstupem nekolika let mě to trápí, jak jsem se v té dobe zachovala a ze si mysli, ze jsme spolu spali. Mam mu říct pravdu, nebo to nemam už po takové době řešit? Předem díky

A on to někde rozšiřuje? Skoro mi přijde, že to bylo naopak, tys chtěla a on ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 11:32
@Kockazvysocan píše:
A on to někde rozšiřuje? Skoro mi přijde, že to bylo naopak, tys chtěla a on ne.

Tak ono je to uz jedno, jak to onehdy bylo, je to dávno a o to tu nejde, to uz je dávno pryč. Spíše řeším jen to, že mě štve, ze si to mysli, ze neco mezi nama proběhlo. Ale jak psali už holky výše, na co se k tomu po takove době vracet. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
5764
2.7.21 11:41
@Anonymní píše:
Tak ono je to uz jedno, jak to onehdy bylo, je to dávno a o to tu nejde, to uz je dávno pryč. Spíše řeším jen to, že mě štve, ze si to mysli, ze neco mezi nama proběhlo. Ale jak psali už holky výše, na co se k tomu po takove době vracet. Díky

Tak to každopádně je blbost. Stejně kdo chce, tak tomu věřit bude,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
2.7.21 11:47
@Anonymní píše:
Tak ono je to uz jedno, jak to onehdy bylo, je to dávno a o to tu nejde, to uz je dávno pryč. Spíše řeším jen to, že mě štve, ze si to mysli, ze neco mezi nama proběhlo. Ale jak psali už holky výše, na co se k tomu po takove době vracet. Díky

Ty se asi hodně nudíš viď? Že musíš šťourat do historie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
2.7.21 11:50

Vůbec nechápu proč máš potřebu to řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26642
2.7.21 11:51
@Anonymní píše:

Tak otázka je jestli jsi byla dobrá, nebo to pro něj byla hrozná vzpomínka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32909
2.7.21 11:57
@cernaselma píše:

:palec: To se mi zdá jako dobrý nápad.

A na závěr možná nějaké drobné propagační předměty jako flashky nebo kšiltovky se sloganem „Nespali jsme spolu.“ :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1522
2.7.21 12:03
@pikola píše:
Tak otázka je jestli jsi byla dobrá, nebo to pro něj byla hrozná vzpomínka :mrgreen:

Presne to me napadlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5400
2.7.21 13:40
@cernaselma píše:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat