Bývalý mě chtěl zpět, po projevení mého zájmu couvá

Anonymní
2.9.21 13:44

Bývalý mě chtěl zpět, po projevení mého zájmu couve

Přeji pěkný den. Pravděpodobně došlo na tuhle klasiku. Ani nevím, co chci poradit, nejlepší samozřejmě asi bude si dát taky „zpátečku“…
Před časem jsem se rozešla s bývalým, bylo více důvodů, nepřišlo mi, že jsme byli schopni řešit naše konflikty. A hádali jsme se více, než bylo snesitelné.
On mě od té doby nenechal být, pořád mě přesvědčoval, jak je ochoten pro to udělat cokoliv, jak na tom budeme pracovat, vyznával mi lásku skoro denně, až jsem z toho byla smutná, že on se trápí a já už o něj nestojím.
Nikdy jsem nepřestala myslet na to, že jsme se k sobě hodili, ale byla jsem odhodlaná už se nevracet, protože jsem nevěřila v řešení těch problémů.

Před pár týdny se ve mě něco zlomilo, možná na základě mých neúspěšných pokusu o jiné vztahy jsem si uvědomila, že vážně s málokým si budu tolik rozumět a že mi chybí.
Cca před týdnem jsem mu dala najevo o čem uvažuju. A v tu chvíli jakoby všechno utichlo. Ne, že by nekomunikoval, ale bylo vidět, že nechce moc odpovídat na nějaké projevy z mojí strany a přestal s tím vším, co dělal a říkal předtím.

Nechci se v tom už dále plácat. Dostal mě do stavu, kdy chci náš vztah zpátky a teď tohle. Daly byste mu nějaký čas? (koneckonců já na něj kašlala skoro rok), nebo se to můžu snažit nějak komunikací rozebrat, o co jde…
Opravdu nechápu, že v jeho 32 letech se tohle děje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
533
2.9.21 13:50

Chtěl tě, protože ty jsi ho nechtěla 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
2.9.21 13:54

Já nevím tys na něj kašlala rok, on na tebe bude teď kašlat taky třeba rok. Tento vztah nebude mít smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 14:03

32 let dneska bohužel nic neznamená. Já když to kolem sebe vidím, včetně svého chlapa, jsou to prostě ještě kluci. Neví co chtějí, bojí se závazků, jen by chlastali a naháněli ženský. Prostě kluci.
Takže se nedivím že i ten tvůj se chová jako puberťák.

Ještě mě napadá, dala jsi to najevo dostatečně jasně a přímo. Oni ti chlapi náznaky nemusí pochopit…

• Citovat
  • Nahlásit
2145
2.9.21 14:35

Nevím proč to svádíš na něj a na jeho věk, ten kdo na něj rok kašlal jsi byla ty, tak nemůžeš čekat, že za tebou najednou přiběhne jak pes, když pískneš, protože jsi zatim nenašla nic lepšího, tak to holt zkusíš s nim,… U mě by dost klesnul, kdyby naopak pořád zájem měl :roll:
Netrapte se navzájem a dejte si prostor pro jiný vztahy, tohle nemá budoucnost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
2.9.21 15:25

Mě přijde že máte jen další konflikt, který zase neumíte vyřešit, konflikty se asi jinak než komunikací řešit nedají.

• Citovat
  • Nahlásit
2
2.9.21 20:39

Tuhle situaci znám z vlastní zkušenosti, jen tedy z druhé strany. Taky jsme se rozešli s ex a já utnul kontakt, protože jsem se domníval, že tak se nejrychleji zbavím závislosti na ní a zbylých citů k ní. Ona mě neustále přesvědčovala, abychom udržovali kontakt, že je šance to dát zase dohromady a já na to bohužel tehdy skočil. Pak už to bylo jako na kolotoči, když jsem se neozýval, tak z její strany výlevy, že jí chybím, má mě ráda atd. Jakmile jsem ale zkusil být iniciativnější, tak to hned vyšumělo. Diskutéři, co říkají, že protějšek, zvlášť mužsky ješitný, chce mít pocit, že po něm ten druhý touží, mají pravdu. Jakmile to dostane, už nemá zájem. Tak to chodí i v jiných oblastech života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7443
3.9.21 13:38

Přesně, jak se tu píše… všechna podobná couvání po předchozím přemlouvání k návratu jsou v podstatě o ješitnosti a egu dotyčného, případně potřebě být ten, kdo ve finále toho druhého odmítne (a ne naopak).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
3.9.21 14:05

On ten skoro rok možná opravdu chtěl. Ale může se stát, že shodou okolností, v tuto chvíli má nový objev a není jisté jak se mu zdaří. Proto z jeho strany ochladnutí zájmu, ale ne odmítnutí. Jakoby si tě ještě nechával v záloze, co kdyby. Může to i takhle být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat