Byvaly me ma pod kontrolou

Anonymní
15.1.20 08:16

Byvaly me ma pod kontrolou

Donry den co myslite ma me byvaly furt pod kontrolou?? Jak jsme se rozesli pred par mesici tak mi porad vyvolaval a rikal jak me nekde nekdo furt vidi s chalapama(neni to pravda) potom ze me videli na diskotece s chlapama a tak proste ze me tu sledujou lidi a rikaj mu co ja delam… ja se citim tak ze nemuzu nic delat ani si s nikym psat nebo mi hned pride ze mu nekdo neco bude rikat.. kdyz jsem byla na diskotece tak mi vynadal co to sem za matku ze sem si dovolila nechat deti doma ( moje mama hlidala) a jit si uzivat na diskoteku citim se uveznena uplne, kdyz jsme spolu zily tak ja sedela porad doma nebo jsem sla na navstevu ke svoji mame a to bylo vsechno a i to mi byl schopnej nadavat ze si beru chlapy domu, nemuzu nic delat aby mi neco nevycital potom… jeho rodina byla uplne stejna furt me i jeho chteli mit pod kontrolou co delame a ja si neprisla ze nemuzu delat co chci ja podle sebe ale musela jsem furt myslet na to co oni budou na to vsechno rikat a tak… tezko mi je ze vseho nemam chut nic delat aby si nahodou o me nekde nekdo neco nerikal…obcas mi zavola a rekne mi ze si urcite nekoho nosim do bytu a ze si vypisuju s chlapama…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7173
15.1.20 08:17

Sorry, to se nedá číst…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23421
15.1.20 08:20

Tak mu řekni, že mu do toho co ty děláš nic není. Rozešli jste se, nejste partneři a on ti nemá co dirigovat život. Nemusíš se s ním vůbec barvit, jen či se týká dětí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11374
15.1.20 08:27

1. jasně mu řekni, že tohle chování je nepřijatelné, hraničí s trestním činem a že musí přestat. Ideálně to řekni tak, aby si u toho měla svědka, že si to řekla. A že se spolu budete bavit jen o dětech.
2. pokud s tím nepřestane, zajdi za nějakým advokátem, ať mu pošle dostatečně výhružný dopis, že tohle dělat nesmí.

Pokud to nezabere, využij služeb mediátora, který se pokusí najít nějakou přijatelnou cestu domluvy.

http://www.amcr.cz/mediatori/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8209
15.1.20 08:36

A proč mu neřekneš, že mu do toho co děláš nic není? Úplně bych ho ignorovala a komunikovala s ním jen když by šlo o děti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 08:48
@Aduš8 píše:
Sorry, to se nedá číst…

sdílím tvoje pocity

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 08:49

To máš blbý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
15.1.20 09:02

Je dobře, že si od něho odešla. Jeho chování ignoruj a komunikuj s ním jen ohledně děti. Po tom co děláš ve svým volnu je mu houby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:05

Tak on to na tebe zkousi, ale je kolikrat dost mimo, ne :think: krome toho, co psala Ou, tak bych pracovala na tom, ho prestat brat vážně. Pinda nesmysly, nechova se jako chlap, jenom otravuje :roll:

Nevim, jestli jste na nejakem supermalem meste s jednou diskotekou, ze vi presne, kde te najit. Najdi si docasne kamarady, aby na tebe nemohl, oni uz mu vysvetli, co je stalking :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:12

A? Můžeš si vypisovat s chlapama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:28

No tak ho neřeš ne? Sebevědomá žena by ho poslala do hajzlu a neřešila to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
15.1.20 09:29

@Aduš8 Osmnáctiřádková holá věta :roll:
Děti by neměly mít děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15348
15.1.20 09:38
@Anonymní píše:
Donry den co myslite ma me byvaly furt pod kontrolou?? Jak jsme se rozesli pred par mesici tak mi porad vyvolaval a rikal jak me nekde nekdo furt vidi s chalapama(neni to pravda) potom ze me videli na diskotece s chlapama a tak proste ze me tu sledujou lidi a rikaj mu co ja delam… ja se citim tak ze nemuzu nic delat ani si s nikym psat nebo mi hned pride ze mu nekdo neco bude rikat.. kdyz jsem byla na diskotece tak mi vynadal co to sem za matku ze sem si dovolila nechat deti doma ( moje mama hlidala) a jit si uzivat na diskoteku citim se uveznena uplne, kdyz jsme spolu zily tak ja sedela porad doma nebo jsem sla na navstevu ke svoji mame a to bylo vsechno a i to mi byl schopnej nadavat ze si beru chlapy domu, nemuzu nic delat aby mi neco nevycital potom… jeho rodina byla uplne stejna furt me i jeho chteli mit pod kontrolou co delame a ja si neprisla ze nemuzu delat co chci ja podle sebe ale musela jsem furt myslet na to co oni budou na to vsechno rikat a tak… tezko mi je ze vseho nemam chut nic delat aby si nahodou o me nekde nekdo neco nerikal…obcas mi zavola a rekne mi ze si urcite nekoho nosim do bytu a ze si vypisuju s chlapama…

si nosíš chlapy do bytu? :think:
Není nejjednodušší mu ty telefony nebrat a nereagovat na sms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2315
15.1.20 09:39

Upozornila bych ho, že jeho chování hraničí se stalkingem, což je trestný čin. A pokud nepřestane, že to budeš řešit s policií. Veškerou komunikaci bych si schovávala, archivovala, abych ji pak mohla předat policii. A s ním bych nic neřešila. Máte-li společné dítě, omezila bych komunikaci jen na dítě, na ostatní zprávy nereagovala. Nemáte-li společné dítě, zablokovala bych si ho všude a naprosto ignorovala. Tví opravdoví přátelé ví, jak to máš. Ti, kteří uvěří, že se taháš s kdekým, nejsou praví přátelé, o takové bych ve svém životě nestála. Takové lidi nikdy nepřesvědčíš, že pravda je jinde. Zbytečné plýtvání energií. Ignorace je nejlepší možnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
15.1.20 09:54

Rekni mu, ze si zadne chlapy do bytu nenosis, protoze jsou moc tezky a neunesla bys je :nevim: to snad pochopi. No a ted vazne, schovavat sms, nahravat hovory a nahlasit za stalking :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama