Bývalý mi pořád píše

Anonymní
14.10.19 11:28

Bývalý mi pořád píše

Ahoj a hezký den. Je to měsíc a něco co mě opustil bývalý. Důvodem bylo to, že jsme se neshodli v pár věcech a tím pádem, podle něj, společná cesta skončila…

Sice mě to bolelo, prosila jsem, aby si to ještě rozmyslel, protože oba moc dobře víme, že nám spolu bylo pěkně a milujeme se.

Nic. Nic s ním nebo, stále mi předhazoval to v čem jsme se neshodli.
Vzdala jsem to tedy a smiřovala se s tím, že je konec a také se podle toho zařídila.

Ale hlava mi nebere to co předvádí. Proč mi píše, že pochybuji, že chce rozchod vrátit zpět? Na to mi neodpověděl.

Stejně tak mi neodpověděl na to, proč se chová teď jak se chová? Řekl jen, že se nic neděje.

Ale přesto pořád, každý den nebo obden ne kontaktuje. Byť jen, ahoj, dobrou noc, co dělám…?Posílá naše společné fotky, posílá mi různá videa nebo písničky. Ptá se má na různé věci: politika, okolní dění a jaký mám na to názor… Prý z něj vyprchala po rozchodu energie…

Ale vidět se? Když jsem se ho zeptala, zda se uvidíme?
Buď navrhne a vidíme se, a nebo mu do toho něco přijde, ale náhradní plán nenabidne ( stalo se, je to týden )

Když jsem si u něj byla pro věci ( několikrát ) vždycky chtěl, abych zůstala.

Nechápu. Nerozumím mu.

Prosím anonymně, mám tu rodinu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25693
14.10.19 11:34

Chce si dokazovat, že ti chybí. Neodepisuj a po čas ego to přestane bavit. Možná si tě chce udržet kdyby si neměl s kým vrznout a nudil se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53104
14.10.19 11:34

Kašli na něho, zablokuj ho, nebav se s ním. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15518
14.10.19 11:38

Napiš: „přestaň mi, prosím, psát, volat mi a jinek mě kontaktovat. Skončili jsme, definitivně. Pokud nepřestaneš, nezbude mi než tě zablokovat.“

A pokud nepřestane, tak ho zablokuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 12:00

Přišlo mi, že se chce vrátit

:? :roll:

Na vrzání bez vztahu není. Jeden z mála

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 12:00

Ještě dodám, že mi kupuje dárky. A ne levné. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1104
14.10.19 12:04
@Anonymní píše:
Ahoj a hezký den. Je to měsíc a něco co mě opustil bývalý. Důvodem bylo to, že jsme se neshodli v pár věcech a tím pádem, podle něj, společná cesta skončila…

Sice mě to bolelo, prosila jsem, aby si to ještě rozmyslel, protože oba moc dobře víme, že nám spolu bylo pěkně a milujeme se.

Nic. Nic s ním nebo, stále mi předhazoval to v čem jsme se neshodli.
Vzdala jsem to tedy a smiřovala se s tím, že je konec a také se podle toho zařídila.

Ale hlava mi nebere to co předvádí. Proč mi píše, že pochybuji, že chce rozchod vrátit zpět? Na to mi neodpověděl.

Stejně tak mi neodpověděl na to, proč se chová teď jak se chová? Řekl jen, že se nic neděje.

Ale přesto pořád, každý den nebo obden ne kontaktuje. Byť jen, ahoj, dobrou noc, co dělám…?Posílá naše společné fotky, posílá mi různá videa nebo písničky. Ptá se má na různé věci: politika, okolní dění a jaký mám na to názor… Prý z něj vyprchala po rozchodu energie…

Ale vidět se? Když jsem se ho zeptala, zda se uvidíme?
Buď navrhne a vidíme se, a nebo mu do toho něco přijde, ale náhradní plán nenabidne ( stalo se, je to týden )

Když jsem si u něj byla pro věci ( několikrát ) vždycky chtěl, abych zůstala.

Nechápu. Nerozumím mu.

Prosím anonymně, mám tu rodinu

Hele, asi tápe a neví sám co se sebou. Nijak se mu nevnucuj a je to na něm. Kdyby to chtěl vrátit, tak musí pro to něco udělat. Děje se to běžně, tohle vypisování a ouplná lahůdka je, když dotyčného musíš i potí stále vídat.. :,( Jestli spolu máte být, tak se vaše cesty zase nějak spojí.. a když ne, tak ne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.19 14:53

Se jen ponižuješ. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.19 14:59

Jinak si tě chce prostě ponechat… Alespoň v nějaké formě… Tak tvůj proces smiřování se s koncem vztahu začal narušovat dárkama a zájmem o tebe, protože to na tebe zřejmě platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
14.10.19 15:02

Neodepisovat, zablokovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 15:15
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 15:16

@nakreslenypanacek Já bych se jako on chovala, když bych měla i druhého zájem a chtěla se vrátit

• Citovat
  • Nahlásit
14.10.19 18:27
@Anonymní píše:
@nakreslenypanacek Já bych se jako on chovala, když bych měla i druhého zájem a chtěla se vrátit

Chovala? A tudíž bys nerozuměla sama sobě? Když jsi psala, že mu nerozumíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 18:38

@nakreslenypanacek To, ale neznamená, že to tak má i on, chlap

• Citovat
  • Nahlásit
40
14.10.19 20:26

Možná je z toho rozchodu sám celý zmatený. Až by se ozval, tak bych mu napsala ať si rozmyslí, co vlastně chce a až bude rozhodlý, tak ať napíše. Takovéhle protahování kdy nevíš na čem jsi je o ničem a akorát tě to bude trápit.
Nebo si s ním sedni a z očí do očí to proberte. Kdyby se tomu vyhýbal, tak ho ignoruj. Je dost dobře možné, že když uvidí, že na něm nejsi závislá, tak se bude chtít vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat