Bývalý muž mi mluví do života

Anonymní
11.2.21 09:40

Bývalý muž mi mluví do života

Zdravím. Mám takový divný pocit že mě bude dělat bývalý muž problémy. Máme jinak dobrý vztah, ale dnes se povedla taková nepříjemná věc. Našla jsem si někoho od nás z práce, je kousek dál z jiného oddělení a bývalý pracuje naproti mně. Dnes za mnou nový přítel šel a bývalý šel zrovna okolo. Možná to udělal schválně. Viděl nás jak jsme se objali a dali si pusu. Hned mi pak psal a komentoval to proč jako zrovna on a že mám na lepšího atd. Řekla jsem že už více než půl roku je to moje věc. A že on má jinou hned od začátku co mě odešel ode mě, možná že mě s ní i podváděl a dál jsem se k tomu nevyjadřovala. Že si nemáme co vyčítat a šla pryč. Pořád poslouchám něco ve stylu že má o mě strach, hlavně abych byla šťastná a že mě má rád. Myslíte si že žárlí a že mu to až teď došlo o co přišel? Jen mě zajímá váš názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
181
11.2.21 09:45

Jasně že žárlí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
11.2.21 09:49

Žárlí a ještě má manipulativní kecy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26182
11.2.21 09:51

Žárlí, i když o tebe nemá zájem, protože mu někdo sahá na jeho zboží, protože ty nemáš nárok být šťastná :roll: protože většinou tyhle lidi si myslí, jak budeš hrozně truchlit a být nešťastná a ne že Si někoho najdes.
Kašli na něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
11.2.21 09:52

@Julča001 Tak tím líp že jsme od sebe. Hlavně on mi udělal totéž že se sní bezostyšně chvíli po našem rozchodu producíroval po oddělení a já je viděla. Já jsem tohle nechtěla. On tam schválně čekal co se bude dít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 09:55

@Julča001 @Julča001 Hlavně že říká jak je s ní šťastný a pořád si vystavuje fotky na internet. Já jsem to blokla už dávno, neměla jsem na to náladu chvíli po rozchodu koukat. Asi zas tak šťastný nebude ale to už není má věc. Měl jít pryč a nesledovat nás.

• Citovat
  • Nahlásit
16922
11.2.21 09:55

Stopro tě pořád miluje, minimálně žárlí a lituje, že tě opustil, účel diskuze splněn? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
11.2.21 09:56
@Švédka87 píše:
@Julča001 Tak tím líp že jsme od sebe. Hlavně on mi udělal totéž že se sní bezostyšně chvíli po našem rozchodu producíroval po oddělení a já je viděla. Já jsem tohle nechtěla. On tam schválně čekal co se bude dít.

No, když dva dělají totéž, není to totéž. Takových lidí je, co se s někým rozejdou a pak by chtěli, aby po nich do smrti tokal a nikoho si nenašel, i když třeba tvrdí opak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 09:56

@pikola Asi si myslel že se zhroutím ale to se nestalo. Je víc jak půl roku ode mě a já už se cítím taky na nový vztah a chci to zkusit znovu někde jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 09:59

@Julča001 Asi tomu rozumím, chce něco jiného než co mi říká, možná čekal že budu sama a bude se ke mně moci v případě neúspěchu vrátit. A ještě teď chce abych se cítila trapně já a ne on. On tam špízloval a ještě se přiznal, že měl raději jít pryč. Já bych na jeho místě teda šla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 10:00

@pohledzdruhestrany To mě určitě nemiluje:)))

• Citovat
  • Nahlásit
16922
11.2.21 10:02
@Anonymní píše:
@Julča001 Asi tomu rozumím, chce něco jiného než co mi říká, možná čekal že budu sama a bude se ke mně moci v případě neúspěchu vrátit. A ještě teď chce abych se cítila trapně já a ne on. On tam špízloval a ještě se přiznal, že měl raději jít pryč. Já bych na jeho místě teda šla.

hlavně, že to potěšilo tvé pochroumané ego, to je hezké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
11.2.21 10:04
@pohledzdruhestrany píše:
hlavně, že to potěšilo tvé pochroumané ego, to je hezké

A tak jí to přej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25150
11.2.21 10:05

Počkej, až se rozejdeš i s tímhle a začneš si s dalším z firmy, to bude teprve keců :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63583
11.2.21 10:13

Žárlí.. Je to v*l :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu