Bývalý muž za mnou pořád chce chodit a píše mi

Anonymní
6.11.20 19:30

Bývalý muž za mnou pořád chce chodit a píše mi

Dobrý večer. V létě ode mně odešel muž po naší vzájemné dohodě. Musel jít on, chtěl to sám a byt je můj, což je teď jedno. Jenže…skoro hned si našel jinou, já to nehrotila, ale úplně sama jsem také být nechtěla. Po čase jsem si taky někoho našla, je mi s ním fajn, jemu taky a scházíme se pár měsíců, prostě se stalo a asi to tak mělo být, to neřeším. Jen řeším to že můj bývalý muž mi neustále píše a to denně běžné zprávy a také to jak je mu někdy smutno, že mu chybím, že mě má pořád rád a více než rád a na to co to znamená mi není schopen podat smysluplnou odpověď. Chtěl by se semnou scházet, psát si. To psaní mi nějak nevadí, bylo to v dobrém, zůstali jsme kamarádi. Sám mi řekl že vůbec nechápe sám sebe když jsem se ho na to zeptala proč se takhle chová. Připadá mi že mu až teď došlo co ztratil když to nemá a že to nové pro něj asi nebude úplně ono když si to vyzkoušel. Byl se mnou pět let a vypisuje mi i o sexu jak by to zase chtěl a jak na to pořád vzpomíná, že to chce atd. Buď ona mu nedá, nebo to není ono a nebo to stojí celé za h… Zajímá mě co si o tom myslíte vy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.11.20 19:55

Z čí strany byl rozchod (jako po domluvě, ale víš jak to myslím :D )?
I když ono to vlastně může být jedno.
Můj bejvalej byl to samý, už měl doma těhotnou novou jemnostpani, ale pořád mi volal, chodil ke mě na návštěvy, chtěl se mnou spát, no prostě jak blázen. Mě to přišlo, že si uvědomil, co udělal a prostě nebyl schopnej se odpoutat. Říkal mi, že mě pořád miluje, ví, že to nejde zpátky, ale nemůže být beze mě v jeho životě atd.
Dokonce v tom chtěl pokračovat, i když jsem si už našla partnera. To už sem to ale stopla já (do té doby mi to upřímně až tak nevadilo :oops:, brala sem to trochu jako zadostiučinění té jeho fuchtli, která si myslela, bůhvíco si neodtáhla od rodiny).
Nejspíš by sem chodil i teď rok a půl od rozchodu, kdybych mu to dovolila. Některý chlapi jsou holt neschopný udělat tlustou čáru.
Dokud nedáš bývalému jasnou stopku, kde je mez, jen tak nepřestane. Já se s bývalým bavím pořád, máme společné dítě, ale cokoliv nad rodičovský nebo občasný párminutový pokec, co nového třeba u rodiny, už se nekoná. Musela sem mu to ale říct na plnou hubu.

• Citovat
  • Nahlásit
2307
6.11.20 20:04
@Anonymní píše:
Dobrý večer. V létě ode mně odešel muž po naší vzájemné dohodě. Musel jít on, chtěl to sám a byt je můj, což je teď jedno. Jenže…skoro hned si našel jinou, já to nehrotila, ale úplně sama jsem také být nechtěla. Po čase jsem si taky někoho našla, je mi s ním fajn, jemu taky a scházíme se pár měsíců, prostě se stalo a asi to tak mělo být, to neřeším. Jen řeším to že můj bývalý muž mi neustále píše a to denně běžné zprávy a také to jak je mu někdy smutno, že mu chybím, že mě má pořád rád a více než rád a na to co to znamená mi není schopen podat smysluplnou odpověď. Chtěl by se semnou scházet, psát si. To psaní mi nějak nevadí, bylo to v dobrém, zůstali jsme kamarádi. Sám mi řekl že vůbec nechápe sám sebe když jsem se ho na to zeptala proč se takhle chová. Připadá mi že mu až teď došlo co ztratil když to nemá a že to nové pro něj asi nebude úplně ono když si to vyzkoušel. Byl se mnou pět let a vypisuje mi i o sexu jak by to zase chtěl a jak na to pořád vzpomíná, že to chce atd. Buď ona mu nedá, nebo to není ono a nebo to stojí celé za h… Zajímá mě co si o tom myslíte vy.

Myslím si, že chce zadní vrátka, kdyby mu to s novou nevyšlo. Teď tě ztrácí, když vidí, že máš jiného, tak začal mazat med kolem pusy. Kdyby to myslel vážně, rozešel by se s tou svou a rozhodně by neříkal, že sám neví. A z toho psaní o sexu bych usoudila, že mu jde jen o to.
Prostě hraje na city a chce tě rozhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 20:16
@Anonymní píše:
Z čí strany byl rozchod (jako po domluvě, ale víš jak to myslím :D )?
I když ono to vlastně může být jedno.
Můj bejvalej byl to samý, už měl doma těhotnou novou jemnostpani, ale pořád mi volal, chodil ke mě na návštěvy, chtěl se mnou spát, no prostě jak blázen. Mě to přišlo, že si uvědomil, co udělal a prostě nebyl schopnej se odpoutat. Říkal mi, že mě pořád miluje, ví, že to nejde zpátky, ale nemůže být beze mě v jeho životě atd.
Dokonce v tom chtěl pokračovat, i když jsem si už našla partnera. To už sem to ale stopla já (do té doby mi to upřímně až tak nevadilo :oops:, brala sem to trochu jako zadostiučinění té jeho fuchtli, která si myslela, bůhvíco si neodtáhla od rodiny).
Nejspíš by sem chodil i teď rok a půl od rozchodu, kdybych mu to dovolila. Některý chlapi jsou holt neschopný udělat tlustou čáru.
Dokud nedáš bývalému jasnou stopku, kde je mez, jen tak nepřestane. Já se s bývalým bavím pořád, máme společné dítě, ale cokoliv nad rodičovský nebo občasný párminutový pokec, co nového třeba u rodiny, už se nekoná. Musela sem mu to ale říct na plnou hubu.

Rozchod byl z jeho strany a ano připadá mi že se chová jak blázen. Tehdá jsem mu řekla že kdyby se neunáhlil tak měl klid. Na to mi řekl že ho má tak jsem mu pověděla ať ho tedy má a za mnou už nechodí. A že bych ho zpět stejně nechtěla protože už mu nevěřím. Že si potřebuje neustále něco dokazovat a udělá mi to znovu a já sebou nenechám zametat. To se urazil

• Citovat
  • Nahlásit
4157
6.11.20 20:22
@Anonymní píše:
Dobrý večer. V létě ode mně odešel muž po naší vzájemné dohodě. Musel jít on, chtěl to sám a byt je můj, což je teď jedno. Jenže…skoro hned si našel jinou, já to nehrotila, ale úplně sama jsem také být nechtěla. Po čase jsem si taky někoho našla, je mi s ním fajn, jemu taky a scházíme se pár měsíců, prostě se stalo a asi to tak mělo být, to neřeším. Jen řeším to že můj bývalý muž mi neustále píše a to denně běžné zprávy a také to jak je mu někdy smutno, že mu chybím, že mě má pořád rád a více než rád a na to co to znamená mi není schopen podat smysluplnou odpověď. Chtěl by se semnou scházet, psát si. To psaní mi nějak nevadí, bylo to v dobrém, zůstali jsme kamarádi. Sám mi řekl že vůbec nechápe sám sebe když jsem se ho na to zeptala proč se takhle chová. Připadá mi že mu až teď došlo co ztratil když to nemá a že to nové pro něj asi nebude úplně ono když si to vyzkoušel. Byl se mnou pět let a vypisuje mi i o sexu jak by to zase chtěl a jak na to pořád vzpomíná, že to chce atd. Buď ona mu nedá, nebo to není ono a nebo to stojí celé za h… Zajímá mě co si o tom myslíte vy.
Že má, co chtěl. A že to vlastně nechtěl, je už jaksi jeho problém.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
6.11.20 20:27

Z pohledu chlapa musím uznat, že první odpověď má v sobě kus pravdy, ale taky to, že si za to můžete částečně samy, protože si to dolejzání ještě nějaký čas užíváte a právě ten čas je nejdůležitější období pro vysvětlení, jak se věci mají a tu tlustou čáru ;)

Příspěvek upraven 06.11.20 v 20:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
6.11.20 20:28

Připadá mi že mu až teď došlo co ztratil když to nemá a že to nové pro něj asi nebude úplně ono když si to vyzkoušel. Byl se mnou pět let a vypisuje mi i o sexu jak by to zase chtěl a jak na to pořád vzpomíná, že to chce atd. Buď ona mu nedá, nebo to není ono a nebo to stojí celé za h… Zajímá mě co si o tom myslíte vy.

Tohle je ten největší sebeklam, který si ženský dokážou vymyslet. Jeho nová rajda je určitě dostatečně dobrá, on si neuvědomil, že ztratil báječnou ženskou. Jen to zkouší, bylas mu povolná jistou dobu, tak co kdyby to ještě nebylo úplně ztracený? Mít zároveň čerstvou a jistotu, to je přece fajn.
Zkus si nic nenalhávat a nech ho plavat, než z tebe bude obyčejná obnošená matračka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4974
6.11.20 20:45

Ja z toho mám upřímně takový pocit, že hlavně ty to řešíš. Ty to v sobě nemáš zavřené, o čemž vypovídá i fakt, že jsi založila tuhle diskuzi.
Takže buď za a) chceš to s ním ukončit, tak mu neodepisuj, nevolej, nebav se s ním. A nebo za b) si dej 5 a 5 dohromady, rozmysli se a dej mu ještě šanci. Nic mezi tím není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
6.11.20 20:53
@Anonymní píše:
Rozchod byl z jeho strany a ano připadá mi že se chová jak blázen. Tehdá jsem mu řekla že kdyby se neunáhlil tak měl klid. Na to mi řekl že ho má tak jsem mu pověděla ať ho tedy má a za mnou už nechodí. A že bych ho zpět stejně nechtěla protože už mu nevěřím. Že si potřebuje neustále něco dokazovat a udělá mi to znovu a já sebou nenechám zametat. To se urazil

Tak vztah napodruhé vyjít může, jsem toho důkazem. Samozřejmě se ukáže až časem, jak to je, ale zatím je to lepší, než bylo.
Nicméně si mu měla říct, že ho nechceš, protože jseš jinde, ne že mu nevěříš. Tím si mu dala krásně prostor pro tuhle manipulaci.
Pokud nemáte děti, nech ho plavat, neodepiduj, nereaguj na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
6.11.20 21:09

Ale tady nemanipuluje on s ní, ale ona s ním ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
6.11.20 22:06
@VlhkySen píše:
Ale tady nemanipuluje on s ní, ale ona s ním ;)

Nemyslím si, on jí chce dostat na svou stranu.
A řekla bych, že se mu to daří, když to zakladatelka takhle analyzuje, stanovuje si závěry, jak on to má a zakládá diskusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14596
6.11.20 22:33

Buď se dejte dohromady a nebo se dohodněte, že se prostě alepsoň půl roku nebudete vůbec kontaktovat.

To co děláte teď, tedy že nejste schopní být spolu, ale vlastně to neukončíte jen protahuje trápení na všech stranách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3940
6.11.20 22:57
@Anonymní píše:

Ze si cechras ego a dela Ti to vnitrne dobre, kdyby Ti to vadilo tak posles exe davno nekam a zajima te 100pro jen soucasny pritel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7834
7.11.20 10:08

Mám z toho spíš pocit, že si nechává otevřené zadní dveře, kdyby náhodou. Prochází mu to, protože s na to přistoupila a tu hru hraješ s ním. Kdybys mu dejme tomu ostře napsala, že od tebe odešel a ať si to nechá od cesty, vypadalo by to jinak. Nechlachol se tím, že nová žena mu nedá nebo je špatná a on si uvědomil, jak tě miluje. Naopak vidíš, jaký je charakter. Tebe opustil, má novou a teď potají zase vypisuje tobě. Buď ráda, že ses ho zbavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 08:16

Bacha na to. Takhle začíná stalking!! Rázně to utni. On prostě žije v pocitu, že pořád má nárok na tvůj život a doufá že jsi z něho poprděná a když přijde a zvolá jsem zpet, tak mu padneš k nohám. On v sobe musí najít tu disciplínu nemontovatbse ti do zivota. Když už tě jednou pustil k vodě. Když ty mu vymezíš jasnou hranici, tak mu hodně pomůžeš.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama