Bývalý partner pomlouvá a při tom mě rok podváděl

Anonymní
30.12.19 11:06

Bývalý partner pomlouvá a při tom mě rok podváděl

Ahoj
Jedná se mi o bývalého… Prý podle jeho slov se se mnou rozešel kvůli hádkám a všude vypráví samé hovadiny o mě jak to se mnou bylo k nevydrženi, že jsem pořád bezdůvodně brečela a on už nevěděl co s tím a takové hovadiny při tom se ke mě celou dobu choval ve vztahu docela špatně, dost mě ponižoval… Od 1. Prosince tj měsíc po rozchodu má oficiálně novou a minulý týden jsem se dozvěděla že to s ní táhnul už od Ledna takže mě pomalu rok podváděl a nejspíše mě i kvůli ní opustil jenže aby před okolím nevypadal jako h*jzl co se vykašlal na ženskou s dětma kvůli jiné tak mě raději všude špiní… A teď by mě zajímalo jak se mám nad to povznést? Já ho sice už nemilují a ve vztahu se ke mě stejně choval jak pablb tak ať si ho zase užije jiná ale jak se povznést nad to že jsem rok že sebe nechala dělat pitomce? Jak se povznest nad to že místo aby okolí řekl pravdu tak špiní mě :( občas když ho potkám mám takovou chuť mu jednu napalit cítím že by se mi tím asi ulevilo ale zároveň vím že se nad to musím povznést a být nad věcí. Ukázat mu že mi je to u zadku… Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.12.19 11:11

Ahoj, zažívám teď něco podobného, mám tu i založenou diskuzi. My ale spolu neměli děti, nic. Takže to bylo vše jednoduší.. Nejvíce ho dostaneš tím, že mu ukážeš, že dokážeš žít bez něj a umíš se bez obejít :palec: na promluvy nereaguj, ono vše vyplave na povrch samo časem, poznala jsem to. Drž se :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
197
30.12.19 11:13

Však jsi vítěz ty. Jen si tleskni, zasměj se a kašli na toho ubožáka. Nestojí ti za to, aby ses kvůli němu nervovala. Fakt buď rada, ze ses ho zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
30.12.19 11:20

Hlavně nikdy neklesni na jeho úroveň. Buď sama sebou, dělej si co chceš, venuj se dětem. Ukaž že žiješ dobře. Děti jsou jeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 11:25

Bohužel je to časté, že jsou chlapi zbabělí a nedokážou k tomu přistupovat čelem. Můj ex mně taky dloouho podváděl s jinou (přišla jsem na to dost pozdě) a po odchodu od nás (bohužel spolu máme dítě) o mně všude šířil takové lži, že jsem se nestačila divit. On měl ale tu smůlu, že snad už týden po rozchodu ho známí potkali s dotyčnou milenkou (dnes již oficiální přítelkyní)… Takže většinou to dříve či později vypluje na povrch. Každopádně pro mě bylo toto jeho chování, kdy o mně šířil lži a výmysly, aby nějak odůvodnil odchod od rodiny, snad horší než to, že odešel..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 11:26
@NickPaul píše:
Hlavně nikdy neklesni na jeho úroveň. Buď sama sebou, dělej si co chceš, venuj se dětem. Ukaž že žiješ dobře. Děti jsou jeho?

Ano bohužel jsou, kvůli nim se s ním taky vídám, kdybych s ním neměla děti asi bych ho odstranila ze života a bylo by mi mnohem líp :)

• Nahlásit
  • Citovat
173
30.12.19 11:30
@Anonymní píše:
Ano bohužel jsou, kvůli nim se s ním taky vídám, kdybych s ním neměla děti asi bych ho odstranila ze života a bylo by mi mnohem líp :)

Píšeš sice bohužel, ale třeba by jsi bez něj ty děti ani nemala, určitě jsou děti krásně a zdravé. Je to trouba, někteří chlapy nevědí co chtějí. Neváží si rodiny. Je to smutné. Ale zvládneš to i bez něj. Schazejte se jen kvůli dětem, řešte důležité věci a věci okolo si nevsimej. Oni na to ostatní přijdou sami, jaká je pravda :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706
30.12.19 11:33

Vykašli se na to. Když tak lidem, na kterých ti záleží, to můžeš říct sama. Nejlíp suše a úplně v klidu „hm, tak to si vymyslel, aby nemusel přiznat tu nevěru?“, kdyby na to přišlo, a zasmát se tomu, ať si klidně trhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
30.12.19 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj
Jedná se mi o bývalého… Prý podle jeho slov se se mnou rozešel kvůli hádkám a všude vypráví samé hovadiny o mě jak to se mnou bylo k nevydrženi, že jsem pořád bezdůvodně brečela a on už nevěděl co s tím a takové hovadiny při tom se ke mě celou dobu choval ve vztahu docela špatně, dost mě ponižoval… Od 1. Prosince tj měsíc po rozchodu má oficiálně novou a minulý týden jsem se dozvěděla že to s ní táhnul už od Ledna takže mě pomalu rok podváděl a nejspíše mě i kvůli ní opustil jenže aby před okolím nevypadal jako h*jzl co se vykašlal na ženskou s dětma kvůli jiné tak mě raději všude špiní… A teď by mě zajímalo jak se mám nad to povznést? Já ho sice už nemilují a ve vztahu se ke mě stejně choval jak pablb tak ať si ho zase užije jiná ale jak se povznést nad to že jsem rok že sebe nechala dělat pitomce? Jak se povznest nad to že místo aby okolí řekl pravdu tak špiní mě :( občas když ho potkám mám takovou chuť mu jednu napalit cítím že by se mi tím asi ulevilo ale zároveň vím že se nad to musím povznést a být nad věcí. Ukázat mu že mi je to u zadku… Děkuji :)

Napadá mě, jestli jste v kontaktu a můžete se bavit i s očí do očí… zkusila bych mu říct, že se ke mně donesly tyhlety řeči na mou adresu a že ho vyzývám, aby jich zanechal. V opačném případě že budeš podobnými kanály šířit zase svou verzi, ač ses k praní špinavého prádla dosud nepotřebovala snižovat. Podala bych to jako sdělení, diskuzi bych dále nerozvíjela. Pokud by toho nenechal a pořád by se tyhle řeči objevovaly, tak bych se nežinýrovala a podobně mluvila i o něm, kdykoli bych měla příležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
30.12.19 11:50
@Anonymní píše:
Ahoj
Jedná se mi o bývalého… Prý podle jeho slov se se mnou rozešel kvůli hádkám a všude vypráví samé hovadiny o mě jak to se mnou bylo k nevydrženi, že jsem pořád bezdůvodně brečela a on už nevěděl co s tím a takové hovadiny při tom se ke mě celou dobu choval ve vztahu docela špatně, dost mě ponižoval… Od 1. Prosince tj měsíc po rozchodu má oficiálně novou a minulý týden jsem se dozvěděla že to s ní táhnul už od Ledna takže mě pomalu rok podváděl a nejspíše mě i kvůli ní opustil jenže aby před okolím nevypadal jako h*jzl co se vykašlal na ženskou s dětma kvůli jiné tak mě raději všude špiní… A teď by mě zajímalo jak se mám nad to povznést? Já ho sice už nemilují a ve vztahu se ke mě stejně choval jak pablb tak ať si ho zase užije jiná ale jak se povznést nad to že jsem rok že sebe nechala dělat pitomce? Jak se povznest nad to že místo aby okolí řekl pravdu tak špiní mě :( občas když ho potkám mám takovou chuť mu jednu napalit cítím že by se mi tím asi ulevilo ale zároveň vím že se nad to musím povznést a být nad věcí. Ukázat mu že mi je to u zadku… Děkuji :)

Ahoj anonymní, vím že to zamrzí, buď ráda že ses takového blbá zbavila.nic si s toho co říká nedělej akorát to vypovídá o jeho charakteru a mělo by tě těšit že už s ním nejsi, on se odkopal a ukázal jaký je..karma mu to vrátí! Buď šťastná a užívej si toho že už se netrapis, kdo tě zná a má tě rád tomu stejně neuvěří co on říká. Ten kdo věří, nestojí o to aby si se s ním zahazovala a davala mu své přátelství. Hodně štěstí, už se netrap, měj se krásně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
30.12.19 12:13

Když tě nebudou lidi řešit kvůli tomuhle najdou si stejně něco jiného… je to začarovaný kruh a lidi jsou blbci :joy: takže neřeš a užívej života :stuck_out_tongue:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 12:51

Primo toto jak z meho zivota…ser na to. Blizkym jsem pravdu rekla, jeho okoli uz mam u pr.ele. Myslim ze tem, kteri trochu popremysli, pravda dojde. A kdyz ne tak to je stejne fuk :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1734
30.12.19 13:14

Je pravda, že se člověk musí smířit s tím, že nemůže všechny exovy současné neřkuli budoucí známé obejít a vysvětlovat jim, jak to bylo a co kdo komu. Navíc jsem přesvědčená, že spoustu lidí to ani nějak extra nezajímá a pravděpodobně si z toho ani nedělají bůhvíjaké závěry.

Pokud by s tím nepřestal ani po tom upozornění, že se taky můžeš chovat stejně, tak stejně má smysl oslovit jen ty lidi, na kterých mi nějak záleží a jim na mě, a těm říct svou verzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 16:29

Tohle jsem taky zažila. Rozchod proběhl kvůli jeho nevěrám a agresivní povaze. Všude samozřejmě dělá blázna ze mě, jak mě pálilo dobré bydlo, jak jsem nemusela pracovat a on všechno kupoval :roll: prostě kecy, všechno prochlastal, sem tam si dal kokain nebo pervitin a kroně nájmu (měli jsme byt skrz jeho práci, takže mu to rovnou strhávali z platu) neplatil nic. Asi tak před půl rokem mi napsala jeho nynější slečna, ať jí o něm něco povím, že jí napadl, měla modřiny po celých rukách. Nestačilo jí to, stejně jsem blbá já :mrgreen: mě je to ale fuk, řekla jsem jí to jen proto, že byla zoufalá, jak s tím naloží je její věc. Tyhle lidi to umí no, očerňovat i když to sami pos**li, ale pravda vždycky vyplave napovrch :) dej tomu čas, karma to v dobrý obrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
1126
30.12.19 16:31

Pomlouvání a vymýšlení je klasika u ‚kluků‘ a ne chlapů, je to tak no. :zed: Taky jsem si tímhle párkrát prošla, nedá se nic dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama