Reklama

Bývalý přítel - čekat na něj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 14.07.18 10:27
Bývalý přítel - čekat na něj?

Ahoj, s přitelem jsme se pred mesicem rozesli, já byla pekne v haji, brala jsem prasky, byla jsem na dně. Ted né že by to bylo kdoví jak super, ale nedá se to porovnat s tím co bylo před mesicem. Můj bývalý pritel mi rekl, že si nakonec neni jisty zda se mnou chce vubec deti, odsouval i spolecne bydleni. A az pred mesicem se k tomu vyjadril… dali jsme si pauzu. Nebo spis to je proste konec. A ted mi rika, ze si neni jisty jestli to spolu zase dame dohromady, ze o tom musi premyslet a navrhl jestli spolu nepojedeme na dovolenou. Nechapala jsem. Jen my dva. Proč kdyz nevi jestli spolu budeme. Ja nevim jestli mam cekat na to az si uvedomi jestli teda se mnou chce nebo nechce byt. Rika ze zaroven chce byt na chvili i sam. A ja ho mam porad hodne moc rada a fakt nevim co si s tim počít…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Manhattan
Závislačka 3690 příspěvků 14.07.18 10:31

Já bych na něj nečekala a nikam bych s ním nejela. Buď ráda, že ses z toho rozchodu vyhrabala. Když si zase rozmyslí, že s tebou nechce být, tak zase budeš na dně a dostávat se z toho znova. Najdi si někoho, kdo si jistý bude. Spíš mi to připadá, že nemá s kým jet na dovolenou.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 14.07.18 10:39

@Tudii6- nevracej se k nemu a nikam s ním nejezdi. Jemu jde jen o sebe, sám si není jistý, co chce. A jak jeho jednání zamává s tebou, to je mu jedno. Jdi dál, najdeš lepšího.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 14.07.18 10:41

Spíš to vypadá, že ta druhá mu dala košem a on nemá s kým jet, tak to nabídnul tobě.

Markéta80
Hvězda diskuse 39297 příspěvků 14.07.18 10:44

@Tudii6- budoucnost s Tebou neplánuje. Bud ráda že z nejhoršího jsi venku. Taky můžete být spolu pár dní a pak další konec a budeš vše prožívat znova a úplně zbytečně :? Každý chcete něco jiného :?

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 14.07.18 10:46

Já ho mám tak moc ráda. Copak to nestači? :-(

Uživatel je onlineBillie874
Stálice 73 příspěvků 14.07.18 10:59

Ja bych s nim na tu dovolenou nejela,jen se pak budes vic trapit,kdyz on nevi,co chce. Mam zkusenost par let starou…tehdy mi pritel rekl,ze si neni jistej,jestli jsem ta pravá,rozesli jsme se a ja byla na dne. Ubehl rok a pul,pritel mezitim prozil vazny vztah a ja si uvedomila,ze i kdyz mi chybi,tak dokazu byt stastna i bez nej,bylo to hrozne osvobozujici. A po roce a pul najednou prisel,ze si uvedomil,ze jsem ta prava a chce to znovu zkusit. Zkusili jsme to a ted mame krasnou dceru…myslim,ze nam to ale vyšlo jen diky tomu,ze on vedel co chce a ja uz nebyla ta,ktera milovala vic,stali jsme se rovnocennými partnery.
Proste pokud k sobe patříte,tak si k sobě cestu najdete,ale dokud on nevi,co chce,tak Te jen utrapi. To je muj nazor :)

Luboš P
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 14.07.18 11:03
@Tudii6- píše:

Tak tohle je přikrmování diskuze.

Markéta80
Hvězda diskuse 39297 příspěvků 14.07.18 11:03
@Tudii6- píše:

a on tebe taky? Máte společnou budoucnost? Odpověz si ale pravdivě a ne jak by jsi to chtěla ;)

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 14.07.18 11:05
@Billie874 píše:
Ja bych s nim na tu dovolenou nejela,jen se pak budes vic trapit,kdyz on nevi,co chce. Mam zkusenost par let starou…tehdy mi pritel rekl,ze si neni jistej,jestli jsem ta pravá,rozesli jsme se a ja byla na dne. Ubehl rok a pul,pritel mezitim prozil vazny vztah a ja si uvedomila,ze i kdyz mi chybi,tak dokazu byt stastna i bez nej,bylo to hrozne osvobozujici. A po roce a pul najednou prisel,ze si uvedomil,ze jsem ta prava a chce to znovu zkusit. Zkusili jsme to a ted mame krasnou dceru…myslim,ze nam to ale vyšlo jen diky tomu,ze on vedel co chce a ja uz nebyla ta,ktera milovala vic,stali jsme se rovnocennými partnery.
Proste pokud k sobe patříte,tak si k sobě cestu najdete,ale dokud on nevi,co chce,tak Te jen utrapi. To je muj nazor :)

Líp bych to nenapsala. Mám podobnou zkušenost, ale bez dětí.

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 14.07.18 11:14

Sotva ses z toho vyhrabala a on najednou nemá s kým jet na dovolenou a ty bys hned přiskočila. Stojí ti to za to? Sama si v sobě srovnej jak to mezi vámi bylo dřív a proč ten rozchod byl. Už jsi tady o tom založila xy diskuzí.
A hlavně jestli tam s ním pojedeš tak proboha ať tě ani nenapadne otěhotnět.

catchthem
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 14.07.18 11:18

Já mám strašně ráda tyhle pauzy a kecy o tom přemýšlení, a že si není jistý. Třeba jsem moc negativní ale já v tom vidím tohle… Chci pauzu, protože si chci zakukat i jinde ale není jisté, že mi některá v brzké době dá, takže bych chtěl být i s tebou ať mě nebolí práva ruka.

Ju21na
Stálice 67 příspěvků 1 inzerát 14.07.18 11:19

Nikam bych nejezdila, i když vím, jak je těžké vyrovnat se se situací, kdy máš šanci být opět s ním (když ho pořád milujes) a ty jí nevyuzijes. Buď silná a neponizuj se před ním tím, že hned za ním pribehnes - myslím tím dovolenou. Domnívám se, že bys mu stejně posloužila jen jako matrace a jen po dobu dovolené :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 11:20
@Luboš P píše:
Tak tohle je přikrmování diskuze.

Všude podobné poznámky.Ono je to tady diskuzní web, víme ? :roll:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 14.07.18 12:37

@Tudii6-

Kasli na nej, dej se do kupy a zacni myslet vic na sebe. Ty jsi ta, koho bys mela mit nejradeji, ne chlapa co s tebou lepí akorat nudu…

Podivej co si resila par mesicu zpatky. Zmenilo se snad neco? NE.

https://www.emimino.cz/…dite-304270/

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama