Bývalý přítel kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 20:12
Bývalý přítel kamarád

Ahoj holky, je tady některá, co je stále se svým expartnerem v kontaktu jako přátelé? Funguje Vám to? Kdy jste spolu začali zase normálně komunikovat?

Reakce:
AlenaSu
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 16.08.19 20:22

Já kamarádim s bývalým manželem. Jako není to komunikace jako dřív, ale jsme schopni si povídat. U nás to nastalo v okamžiku, kdy jsme se rozhodli, že jdeme od sebe. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 20:24

@AlenaSu díky za odpověď :) asi jste se rozešli v dobrém? Předpokládám, že se odstěhoval a komunikace normální, ano?

Bídžej
Závislačka 2501 příspěvků 1 inzerát 16.08.19 20:35

Já jsem v kontaktu se dvěma bývalými, oba vztahy skončily zle, u prvního to trvalo dva roky, než jsme byli schopní normálně komunikovat, teď se vidíme třeba jednou za rok/dva, spíš si občas napíšeme, jak se kdo má, poprejeme si k svátkům, prostě takový ten vztah ala vzdálený známý. S tím druhým si taky občas napíšeme, máme podobně staré děti, tak opět jak se kdo má, když si člověk vzpomene, ale tam si neumím představit, že bychom se viděli, ani mě nenapadá důvod :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 20:39

Není to úplně expartner, ale bývalý milenec. Nikdy jsme spolu naplánovali vážný vztah. Rozešli jsme se tak, že se prodlevy mezi našimi setkáními prodlužovaly, až jme se přestali scházet.
Kontakt jsme obnovili asi po roce prodlevy, když se mi narodila dcera s novým partnerem. Začalo to obědem, občas si napíšeme, jak se máme a co nového, výjimečně se sejdeme. Rozhodně žádný sentiment, ale příjemné setkání. Současný partner o tom ví, nemá s tím problém. Je to opravdu záležitost maximálně třikrát ročně.

Lisdoonvarna
Kecalka 177 příspěvků 16.08.19 20:43

Tak my jsme meli s expritelem asi stesti a jsme zrejme vyjimky, protoze jsme zustali nejlepsimi kamarady. Az tak, ze spolu porad muzeme jit na pivo a pokecat, ale uz tam “to” neni a uz to jeden k druhemu netahne milenecky, ale jen ciste kamaradsky. Ja nezarlim na jeho, on nikdy nezarlil na moje, ale porad si mame co rict jako kamaradi :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 20:45

My se rozešli před necelým rokem, poměrně hodně zlý rozchod ikdyz jsme byli ve vztahu jen par měsíců-už jsme se nechtěli nikdy vidět. Pak jsem měla zdrav. Problémy, pomohl mi se z toho dostat i s domácností, zvířaty atd. Nakonec jsme se zase pohádali a dohodli se že bude lepší se nevidět. Jenže mi za 2dny opět napsal jak se mám, ze ho to jen zajímá, zda jsem v pořádku (ne zdravotně, to už bylo vše ok). Asi nerozumím mužskému chápání… když někoho odmítnu, ten člověk mne nadále nezajímá natolik abych ho kontaktoval, tím spíš když nešlo o letitý vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 20:46

@Lisdoonvarna výjimka :palec: jak dlouho jste spolu byli? Takto v kontaktu hned od začátku?

Bídžej
Závislačka 2501 příspěvků 1 inzerát 16.08.19 20:48
@Anonymní píše:
My se rozešli před necelým rokem, poměrně hodně zlý rozchod ikdyz jsme byli ve vztahu jen par měsíců-už jsme se nechtěli nikdy vidět. Pak jsem měla zdrav. Problémy, pomohl mi se z toho dostat i s domácností, zvířaty atd. Nakonec jsme se zase pohádali a dohodli se že bude lepší se nevidět. Jenže mi za 2dny opět napsal jak se mám, ze ho to jen zajímá, zda jsem v pořádku (ne zdravotně, to už bylo vše ok). Asi nerozumím mužskému chápání… když někoho odmítnu, ten člověk mne nadále nezajímá natolik abych ho kontaktoval, tím spíš když nešlo o letitý vztah.

To je spíš setrvačnost, časem to vyprchá :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 20:51

@Bídžej také jsem si myslela. Já ho odsekla. Nechtěla s ním už vážně mluvit ale nedalo mi to. Za par měsíců jsem mu také napsala jak se má, odepsal, že na mne také myslel zda se mám dobře. Slovo dalo slovo. Zase jsme se scházeli. Místo práce jsme spolu byli 2-3hodiny na procházce, povídali si, smáli se. Práce na nás čekala ale nechtěl to ukončovat, vždy jsem se loučila já.. tak to bylo asi 3týdny 2-3 někdy i 4× týdně..

Bídžej
Závislačka 2501 příspěvků 1 inzerát 16.08.19 20:57
@Anonymní píše:
@Bídžej také jsem si myslela. Já ho odsekla. Nechtěla s ním už vážně mluvit ale nedalo mi to. Za par měsíců jsem mu také napsala jak se má, odepsal, že na mne také myslel zda se mám dobře. Slovo dalo slovo. Zase jsme se scházeli. Místo práce jsme spolu byli 2-3hodiny na procházce, povídali si, smáli se. Práce na nás čekala ale nechtěl to ukončovat, vždy jsem se loučila já.. tak to bylo asi 3týdny 2-3 někdy i 4× týdně..

Zbytečně si prodluzujete trápení :nevim: pokud už to spolu nechcete zkusit, coz většinou nebývá dobrý nápad, tak se fakt jedná o setrvačnost. Pomine to, až oba potkáte někoho zajímavého. Měla jsem to takhle s tím druhým ex - skončila jsem to já, rozchod hnus, a ještě přes rok poté jsme se kolem sebe motali, že bych i řekla, že kromě absence sexu se nic noc nezměnilo. Pak jsem začala randit se současným manželem a bylo to, neměla jsem už chuť se s ex vidět. A on to měl stejně, jakmile potkal svou současnou družku :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 21:07

@Bídžej ani nevíš jak ráda bych si tuhle cestu vybrala. Inicioval první schůzky on, měl sexuální narážky které jsem zarazila, sentiment, připominání starých věcí, zkoušení jestli žárlím… já si začala něco s jiným ale nemohla jsem. Myslím že i on někoho poznal, nechce to otevřeně říct, kličkuje kolem toho. Ale stále nás to k sobě táhne. Stále se hádáme kdo chce a nechce společný vztah více. Svůj vztah jsem ukončila když jsme se s ex vyspali. Přiznala jsem si, že k němu cítím něco víc. Ale on to vše hodil na mě, já jsem dávala náznaky, já jsem celou dobu chtěla něco víc. I po tom, že jsme spolu spali se ke mě chová jako gentleman. Jen nevím, zda je to z jeho strany jak říká o kamarádství nebo mám dat na svou intuici a jeho činy…

Bídžej
Závislačka 2501 příspěvků 1 inzerát 16.08.19 21:11

To jsou porozchodove růžové brýle. Většina lepených vztahů rychle sklouzne k původnímu stereotypu. Píšeš, že bys ráda tu cestu - on ti ale nikdo nebrání, ani tě nenutí, jen ty sama :nevim: může si dělat narážky jaké chce, ale tvé rozhodnutí je jen tvé. Držím palce, ať jsi spokojená :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 21:31

@Bídžej díky :hug:

Lisdoonvarna
Kecalka 177 příspěvků 16.08.19 22:21
@Anonymní píše:
@Lisdoonvarna výjimka :palec: jak dlouho jste spolu byli? Takto v kontaktu hned od začátku?

On byl muj prvni vazny vztah a ja jeho taky :) Byli jsme spolu jenom 3 roky, pak jsem se s nim rozesla kvuli jinemu. I behem toho rozchodu jsme komunikovali, sice to bylo hodne bolestne pro oba, ale obcas jsme si napsali, co a jak, jestli dobry, zijes jeste, mas tu jeste nejaky veci atd… pak zacalo prevladat to kamaradstvi, asi pul roku od rozchodu jsme sli pit na usmirenou a od ty doby kamosi. Ma veci, kteryma me stve a znovu bych s nim uz byt nechtela, on to vidi stejne. Ale nas vztah byl od zacatku hodne o tom kamaradstvi, byli jsme v prvni rade kamaradi a az na druhym miste milenci.
Jinak mam i jine ex samozrejme a s temi jsem to neuprosne utnula a zadny dalsi kontakt neni a nechci. Jen tenhle jeden je vyjimka :)

Váš příspěvek
Reklama