Reklama

Bývalý přítel očkuje syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 16:56
bývalý přítel očkuje syna

Maminky, poraďte co dělat, jak se chovat, jestli s tím máte některá zkušenost.
S hlapem jsme rok od sebe, přičemž se neobtěžoval přijít ani k soudu o svěření yna do péče. Nyní mu jsou 3 roky. Chlap nemásoudně úpravu styku s dítětem. Zpočátku se nezajímal a ai mi ani nevěřil, že mám syna v péči, žil kdo ví kde.Pak se mi začal ozývat a vzhledem k tomu, že ho má syn rád a ptal se na tátu, tak jsem mu umožnila ho u mě v bytě navštěvovat, občas s ním jít ven, na hřiště…Ale opět začaly hádky a ex přítelmi začal před ynem ošklivě a sprostě nadávat. Vidím, jak syn se k němu už taky kolikrát nechová hezky, dokonce mu i řek, aby už jel pryč, nebo že je blbej, zlej apod. Tatínek před ním mluví o tom, jak si pořídí novou rodinu, že si najde novoumladší ženskoua bude s ní mít děti, že si pořídí v Budějovicích byt apod.Syn se v noci kolikrát budí a pobrekává, že nechce jít s tátou do Budějic. I přes den mi říká, jestli zůstaneme doma, že s tátou jít do novýho bytu nechce a dokonce se mě ptal, jestlimá táta jiný děti. Je mi to strašně líto, chlapa jsem vyhodila s tím, aby klukovi nemotal hlavu. Momentálně žije po kamarádech a ubytovnách, občas u rodičů což je ai 250 km. Vyhrožuje, že mu táta slíbil koupit byt(což teda jeho otec potvrdil i mě)aže pak se budu divit. Že si najde oficiální práci a pak si podá žádost u soudu, aby si moh brát syna k ssobě. Bohužel syn s ním nechce jít ven kolikrát ani teď, brečí, kolikrát hysterický cény a to po celou dobu. Chlap nadává, že jsem ho takhle blbě vychovala, že je na mě fixovanej, že kvůli mě pořád řve apod. Teď se bojím, že chlap bude mít od soudu určený návštěvy a bude kluka za obrovskýho řevu a hysterčení tahat250 km někam pryč. V pátek tam a v neděli zpátky…přitom syn má co dělat, aby vydržel sedět aspoň půl hod. v autě a ještě tam s ním musím sedět já, má adhd, večer před spaním určitý navyklý rituály, který jak nejsou, brečí. Babička když ho hlídá a dává po obědě spát, musí na sobě mít mojí noční košili…Vůbec si nedovedu představit, že by měl svoje dětsví procestovat :oops: Maminky, co radíte? Jsem z toho dost špatná :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.01.17 17:03

Sorry, ale nešlo by to napsat znovu a česky :roll:

Halamka
Závislačka 3464 příspěvků 17.01.17 17:44

Tak ja bych nestahovala kalhoty, dokud je brod daleko. On je ucebnicovy priklad toho zdeptat matku vyhruzkami, ze si vezme dite do sve pece.
Plati alimenty? U soudu neprobehlo nejake casy a dny, kdy si ma syna brat?

sunny7
Kecalka 209 příspěvků 17.01.17 17:44

@Lady Bee par preklepu, aby ti nepraskla cevka pani dokonala

evajakub
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 17:48
Hlavně klid

Já teda problém s přečtením nemám, nevím proč Lady Bee chce znovu a česky.

K tématu. Asi bych zůstala v klidu. Člověk, jenž,,přebývá,, různě po známých, bez řádné práce a očividně i bez nějakých způsobů a slušného vychování má většinou jen plnou hubu keců a ve skutečnosti skutek utek…
Pokud by pravdu dostal od otce byt, pravděpodobně ho překvapí, co je s tím starostí, pravidelné placení inkasa a záloh… asi nebude mít náladu tahat malého a poslouchat brek dítěte, narušení plánů a tak.
Malému bych pořád dokola opakovala, že nemusí mít strach, že tatínek je prostě takový jaký je, ale že malý s ním rozhodně teď nikam nepojede.

A upřímně, opravdu si nemyslím, že taková zkrachovalá existence splní cokoliv z toho, čím vyhrožuje, takže radím opravdu klid :)

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.01.17 17:56
@sunny7 píše:
@Lady Bee par preklepu, aby ti nepraskla cevka pani dokonala

Běžně na to neupozorňuji, je mi to šumák… tohle se ovšem číst moc nedá :nevim:. Kdyby byl příspěvek kratší, tak ještě klidně, ale takto fakt ne. Je to ke škodě zakladatelky, protože to třeba někdo vzdá a přitom by i dobře poradil. A tu paní dokonalou si nech ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 17:57

Omlouvám se, pár překlepů a vypadlo mi pár písmenek, píšu v citovém rozpoložení.
Myslím, že mu ani tak nejde o yna, jako spíš o to, mi ublížit a jeho má jako zbraň :zed: Pracuje načerno, bydliště má na místním úřadě. Alimenty spíš neplatí, rozhodně ne celou částku co má, nevím kde se zdržuje, občas zavolá a přijde za synem, donese nějakou korunu a pak o něm zase nevíme, prej si zařizuje bydlení a offiko práci, aby i moh syna brát. Jenže vím, že on by s ním nešel, že by to muselo být násilně a celou dobu by brečel, dost na mě visí. úplně trnu strachy, aby chlap něcco nerozjel a sociálka nedala malýho do nějakýho ústavu, aby zapomněl na maminku a zamiloval si tatínka, jak jsem už bohužel párkrát četla a viděla v televizi :,(
Chlap u soudu nebyl, neodvolal se a tudíž ani nemá určený soudem žádný návštěvy. Vyšla jsem mu vstříct aby syna vídal, i proto že e po něm syn ptal, hledal ho

sunny7
Kecalka 209 příspěvků 17.01.17 17:58

Tak ja to precetla uplne v klidu, az po tvem upozorneni jsem si vsimla par preklepu… jinak zakladatelko, ja bych vse nahrala-jak ti nadava, co o nem syn rika atd atd…

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.01.17 18:03
@Anonymní píše:
Omlouvám se, pár překlepů a vypadlo mi pár písmenek, píšu v citovém rozpoložení.
Myslím, že mu ani tak nejde o yna, jako spíš o to, mi ublížit a jeho má jako zbraň :zed: Pracuje načerno, bydliště má na místním úřadě. Alimenty spíš neplatí, rozhodně ne celou částku co má, nevím kde se zdržuje, občas zavolá a přijde za synem, donese nějakou korunu a pak o něm zase nevíme, prej si zařizuje bydlení a offiko práci, aby i moh syna brát. Jenže vím, že on by s ním nešel, že by to muselo být násilně a celou dobu by brečel, dost na mě visí. úplně trnu strachy, aby chlap něcco nerozjel a sociálka nedala malýho do nějakýho ústavu, aby zapomněl na maminku a zamiloval si tatínka, jak jsem už bohužel párkrát četla a viděla v televizi :,(
Chlap u soudu nebyl, neodvolal se a tudíž ani nemá určený soudem žádný návštěvy. Vyšla jsem mu vstříct aby syna vídal, i proto že e po něm syn ptal, hledal ho
Řeknu to asi takto. Takového otce pro své dítě sis vybrala, takže musíš počítat s ledasčím. Nicméně bych se nebála, je to typický pab*b co jen plácá a hrozí, ale skutek utek.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 17.01.17 18:05

Resis neco, co neni, pokud do ted chrape v ubytovnach a nema praci at na cerno nebo bilo, tak pochybuju ze si najde praci, az bude mit sve bydleni, btw jen si spocitej naftu a cas, tezko bude jezdit takovou streku 250km to mas +-800,– cestu tam a zpet, ale on pojede takhle 2× takze 1600,– vazne myslis, ze by to absolvoval kazdy vikend? To radeji probendi asi jako jeho veskere penize dosud:) klid. Ted bych resila jeho aktualni chovani, ze bude jen pod dozorem a pokud padnou nadavky, je na dobro konec s vidanim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 20:48

@Lady Bee Ano, vybrala, ale lidé se bohužel během života mění

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 20:50

@sunny7 To je dobrej nápad - nad tu funkci na tel. najdu, ještě se v tom tel.moc nevyznám, ještě jsem donedávna měla starší tlačítkovou nokii a teď se učím s novým dotykovým tel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 20:55

Jinak že by měl syna 2X v týdnu asi nehrozí, při takový vzdálenosti. Ale 1× za 14 dní víkend je reálnej, taky si moc nedovedu představit jak jede v pátek večer po práci 250 km vyzvednout syna, rychle s ním do Budějovic, tam malej stráví jeden den a v neděli už zase 250 km zpátky :oops: Navíc když má opravdu problém v autě v klidu sedět :roll: Opravdu by to soud moh navrhnout? Zatím mi chlap navrh abych já šla poblíž jeho bydliště, kde se teď zdržuje u rodičů, ale syn tu má školku, asistenta… :nevim:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.01.17 21:14
@Anonymní píše:
@Lady Bee Ano, vybrala, ale lidé se bohužel během života mění

Lidé se nemění od vzorného otce a partnera po vejpitku a bezdomovce, který se ani nestará a nezajímá o své dítě ;)

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.01.17 21:17
@Anonymní píše:
@Lady Bee Ano, vybrala, ale lidé se bohužel během života mění

Lidé se nemění od vzorného otce a partnera po vejpitku a bezdomovce, který se ani nestará a nezajímá o své dítě ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama