Bývalý přítel vyhrožuje..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14.10.21 21:45

Bývalý přítel vyhrožuje..

Zdravím, jdu s dotazem jak se bránit a co dělat.. bývaly přítel mi se současnou přítelkyní vyhrožují, že mi seberou dítě hned co se narodí.. mezi námi to dopadlo tak zle, že jediné moje přání v životě je, aby ho nikdy nepoznalo. Bývaly má trestní minulost a miliony dluhu, ale všude se kasá jako úžasný a svedomitý člověk.. jde se proti nemu nějak bránit, nebo co dělat, aby na dítě neměl jediný narok.. do RL ho psat nechci a ani nebudu..
Předem děkuju a hezký večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4084
14.10.21 21:48

Můžeš se ještě teď v těhotenství odstěhovat na druhý konec republiky a doufat, že tě nechá být. Ale pokud bude chtít být v RL a bude chtít dítě vídat, tak neuděláš nic. On je jeho otec a má na to dítě stejné právo jako ty. Mohla jsi svému dítěti vybrat jiného otce, pokud se ti tenhle jako člověk nezamlouvá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23783
14.10.21 21:51

@Charlie2017 Tak mu řekni, že dítě není jeho a přeruš kontakt. Odstěhovat se také není od věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9987
14.10.21 21:51

A před pár měsíci dluhy neměl a TR měl čistý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4034
14.10.21 21:53

Nedávno jsem tu v jiné diskuzi zjistila, že otci se dá dítě nenapadnutelně ukrást včasným sňatkem za nějakého ochotného hejla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23312
14.10.21 21:54
@ontarova.stara píše:
A před pár měsíci dluhy neměl a TR měl čistý?

Byl křišťálově čistý, zalitý sluncem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.21 21:56

@ontarova.stara ano měl, vše vyšlo na povrch až po konci našeho vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
14.10.21 21:57

Uplať nějakýho bezdomáče, ať si tě vezme a bývalý na dítě ztratí nárok. Po roce se s ním rozveď. Jinak tě můžu ujistit, že to jsou jen kecy. Fungující matce dítě soud nevezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23312
14.10.21 22:06
@Charlie2017 píše:
@ontarova.stara ano měl, vše vyšlo na povrch až po konci našeho vztahu.

Nikdo ti miminko nevezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15933
14.10.21 22:17
@Janli píše:
Uplať nějakýho bezdomáče, ať si tě vezme a bývalý na dítě ztratí nárok. Po roce se s ním rozveď. Jinak tě můžu ujistit, že to jsou jen kecy. Fungující matce dítě soud nevezme.

Pokud je to prachac s kontaktama, tak klidne vezme.
Ale to snad neni tenhle pripad.

Zakladatelko, nebo se objevuj s nejakym svalovcem, ktery exovi vysvetli, ze dite je jeho a at kouka dat pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
14.10.21 22:41
@MrsNorris píše:
Nedávno jsem tu v jiné diskuzi zjistila, že otci se dá dítě nenapadnutelně ukrást včasným sňatkem za nějakého ochotného hejla.

To by bylo až moc štěstí najednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
14.10.21 23:17

Minimálně nic nezkazíš když začneš sbírat důkazy o pronásledování (pokud tě pronásleduje) a o vyhrožování a tak (nahrávej si ho, schovávej smsky a dopisy, nahrávej pokud ti stojí u okna,…). No a pokud je to zlé a dělají něco nezákonného tak začít s policií. Ale bez důkazů nic moc nezmůžou tak všechno tohle schovávat na případný soud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat