Čaj hipp budem teď začínat 3- tí měsíc

Májinkaa
24.6.13 06:58

čaj hipp budem teď začínat 3tí měsíc

Ahoj budem teď začínat třetí měsíc a malému jsem koupila čaj od Hipp ale je tam až od 6tého měsíce všimla jsem si toho až doma ale myslím že to nevadí ne? Dáváme od Hipp ty od 4m a chutnají :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15977
24.6.13 07:07

Proč nedaváš raději vodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Májinkaa
24.6.13 07:08

Samotnou vodu mi nechce pít

• Citovat
  • Nahlásit
15977
24.6.13 07:10

A abych odpověděla, tak já bych dvouměsíćnímu rozhodně čaj určený od 6tého měsíce nedala. Ale to ani ten od čtvrtého. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15977
24.6.13 07:11
@Májinkaa píše:
Samotnou vodu mi nechce pít

A kojíš? Nebo jste na UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
24.6.13 07:14

Myslím, že to tam bývá proto, že jsou tam smíchané třeba bylinky (může se projevit alergie) atd., navíc je to slazené (hroznový cukr) a to mi přijde zbytečné. Malá mi vodu pít nechtěla a už vím proč - chtěla ji víc teplou, poradila mi to jedna místní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
24.6.13 07:15

Takhle malymu prckovi, mas dat bud cistou vodu nebo fenyklovy caj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Májinkaa
24.6.13 07:16

Jsme na UM.. Zkusím to :)

• Citovat
  • Nahlásit
15977
24.6.13 07:22
@Májinkaa píše:
Jsme na UM.. Zkusím to :)

Tak to bych udělala maximálně to, že pokud by mi odmítal vodu (teď už asi bude :-) ) tak bych ve velkých vedrech dala o půl odměrky méně. Ale i tak si myslím, že z mléka bude mít dostatek tekutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
24.6.13 07:29

Já jsem dlouho dávala kmínový čajík, ale pak jsme olynule přešli od Hippu na hežmánkový. Je od uk.1týdne ;)
jestli chceš dávat čajík, dávej čajík ;)

• Citovat
  • Nahlásit
21857
24.6.13 07:50

Určitě bych to nedala, jednak skrz věk a hlavně skrz složení. Samej cukr. Já kojim, ale v těch vedrech a i kvůli prdum dávám i čaj, fenykl nebo heřmanek, sypanej nebo porcovanej, neslazenej, event.vodu. Ten granulat je pěkná sr…a akorát si dítě ničí zuby a zvyká si na sladký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2457
24.6.13 07:55

Tyhle cajiky (vzdy ty, ktere podle veku uz mohla) jsme davali dceri kdyz byla mala. Dostavala jen necelou odmerku na celou flasku. V roce a pul ji ale zacala ubyvat sklovina na prednich zoubkach. Chapu, ze resis co male dat, kdyz nepije vodu, ale tyhle cajte jsou narvane cukrem a aby to nebylo tak sladke, tak je tam pridana kyselina citronova.
Pokud kojis, tak bych to zatim neresila. Maly taky v tomhle veku nechtel vodu, stacilo mu mliko. Pit vodu zacal az po pul roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
24.6.13 08:03

A ja cekala, az bude mit aspon par dni pred ukoncenym 4. Mes., abych mu dala caj od uk. 4. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
24.6.13 09:56

Rozpustný čajíky jsou samý cukr. Sáčkový jsou lepší. Ale já dávám jen vlažnou vodu (malá je taky na UM a vodu po pár nabízeních začala v pohodě pít).
U čajů určených pro starší děti bych se bála, aby nedošlo k nějaké alergické reakci na bylinky nebo jinou složku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat