Čaj z mateřídoušky - může i malé dítě ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korin
Kecalka 307 příspěvků 10.02.17 13:33
Čaj z mateřídoušky - může i malé dítě ?

Ahojda, mám dotaz k bylinkám - máte-li někdo zkušenost nebo znalost. Může rok a půl staré dítě čaj ze sušené mateřídoušky?? díky. :mavam:

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 10.02.17 13:35

Může, ale nemělo by ho pít dlouhodobě (ostatně jako nikdo).

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 10.02.17 13:54

Já z mateřídoušky dělám dětem čaj jen když jsou nemocné. Pokud ho děláš jen tak na chuť, tak pak asi bych udělala spíš hodně slabý..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 10.02.17 14:57

Jasně že může (v rozumné míře). Už ten název je vypovídající :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >