Čaje na otěhotnění dle blogerky

4
1.6.20 11:46

Čaje na otěhotnění dle blogerky

Chtěla bych se zeptat zda jste nektera pila caje (malinik a kontryhel) podle blogerky Lucie. Měla na to i video. Jde mi o to jestli doporucovala pit oba caje cely cyklus. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

303
1.6.20 11:51

Já je pila jen do ovulace a první cyklus se zadarilo, celkem čtvrtý co jsme se snažili :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
1.6.20 11:53

Já pila do ovulace kontryhel a jedla Macu. Jestli se zadarilo uvidíme za 14 dni :palec:

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
1.6.20 12:00

Prave myslim ze ona rikala ze se maji pit oba caje cely cyklus ale nejsem si stopro jista

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
1.6.20 12:11

@Zzanka proč podle blogerky? Tyhle bylinky se na plodnost používají už desetiletí, možná ještě déle. Tak si najdi na netu jak se to má pít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
1.6.20 12:12

@lachtanice86 vim ze se pijou. Jen ze vsude je doporucovane ze se ma pit do ovuoace a ona myslim rikala ze se maji pit cely cyklus. Tak me zajima jestli to nekdo nevi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15289
1.6.20 12:22

Pít kontryhel do ovulace a pak přestat, je totální nesmysl. Nemá to žádné opodstatnění. Kontryhel působí tak, že optimalizuje hladinu hormonů a tu potřebuješ mít optimální i po ovulaci. Nejlepší je ho pít od začátku cyklu, tři týdny a pak na týden vynechat. Někdy se uvádí, že by se po ovulaci neměl pít, protože vyvolává menstruaci, ale tak opravdu nefunguje. Naopak, při oplodnění vajíčka udržuje hladinu progesteronu, který je pro zahnízdění a udržení klíčový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
1.6.20 23:40

Mě osobně kdyz jsem pila cely cyklus kontryhel menstruaci oddalil… když jsem ho přestala pít ms dorazila po týdnu.. Takže souhlasím s @Janli 3 týdny a stop.. cely cyklus piju pouze malinik… a tento měsíc jsem přidala i macu tak uvidíme jak to dopadne jestli se zadari nebo ne :dance: drzim palečky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 11:25

Me kontryhel prodlouzil cyklus na 44 dni hrozny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.6.20 12:23

Aha dekuju zkusi tedy pit ty 3 tydny :) a malinik cely cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu