Čaje na podporu otěhotnění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violla
Kecalka 252 příspěvků 23.10.18 09:43
Čaje na podporu otěhotnění

Ahoj holky.
Nemáte některá zkušenost s čajem Ludmily Mojžíšové? Chtěla jsem začít pít Kontryhel ale hodne jsem četla že dokáže i rozhazet cyklus.
Cyklus mám pravidelný jak hodinky ale potrebuju něčím spíš podpořit ovulaci.
Predem díky za zkušenosti :mavam:

Reakce:

Janičcka92
Kecalka 402 příspěvků 23.10.18 09:49

@Violla já pila čaj Ludmily Mojžíšové asi dva měsíce a žádné změny, pak jsem pila i kontryhel a taky nic :nevim: pomohl až clostilbegyt dva cykly a teď mi pěkně foliky rostou už 3 cykly i bez clostilu :mrgreen:

Violla
Kecalka 252 příspěvků 23.10.18 09:54
@Janičcka92 píše:
@Violla já pila čaj Ludmily Mojžíšové asi dva měsíce a žádné změny, pak jsem pila i kontryhel a taky nic :nevim: pomohl až clostilbegyt dva cykly a teď mi pěkně foliky rostou už 3 cykly i bez clostilu :mrgreen:

Mám doma i kyselinu listovou. Ono je takových věcí, že fakt nevím do čeho jít. 3 prosince jdu na kontrolu na gyndu tak asi bude nejlepší se poradit s doktorkou. Cykly mám sice pravidelný i ovulacni testy ukazují ovulaci ale nikdy nemám ten „plodný hlen“ tak si říkám jestli to není špatně :think:

Hanulka2016
Závislačka 2911 příspěvků 12 inzerátů 23.10.18 09:54

Pila jsem caj mojzisove rok… k tomu vitaminy ( fertiprona ), gynex. Prirozene jsem neotehotnela.
Manzel mel ale horsi spermio, ten mu vylepsila v prvni rade operace varikokely, nasledne dlouhodobe uzivani repromanu.

Janičcka92
Kecalka 402 příspěvků 23.10.18 09:58

@Violla jo kyselinu listovou užívám už přes rok co se snažíme. Plodný hlen nemám taky ale někde jsem četla, že to nevadí :nevim: já už jsem teď po druhém IUI takže mě hlen nějak netrápí. Jak dlouho se snažíte?

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 23.10.18 09:59

ovulaci bych podpořila inositolem https://www.dumbylinek.cz/…prasek-250-g?… buď samotným nebo je to látka vychvalovaných doplňků jako Nosifol nebo Fertiprona :-) kde jsou i vitamíny… a super je prý i nějaký čaj V2 od p.Kamenické :-)

Violla
Kecalka 252 příspěvků 23.10.18 10:07
@Janičcka92 píše:
@Violla jo kyselinu listovou užívám už přes rok co se snažíme. Plodný hlen nemám taky ale někde jsem četla, že to nevadí :nevim: já už jsem teď po druhém IUI takže mě hlen nějak netrápí. Jak dlouho se snažíte?

Teprve půl roku. Ale je mi 30 a každý tři měsíce chodím na kontroly s cipkem protože tam jsou nějaké změny. Doktorka neví, jestli se to vrátí zpět do normálu nebo se to zhorší takže se snažíme. A tak bych to chtěla něčím podpořit. Jednou se zadarilo ale odešlo to s menstruaci

debra.morgan
Závislačka 3754 příspěvků 23.10.18 10:14

Ja piju kontryhel a dobry, ms pravidelne, driv plus minus tyden…stacilo pit dva tydny a uz 3. mesic mam ms krasne na den presnou…tedka jsem ho zacala pit znovu na cca 2 tydny.

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 23.10.18 10:32

Pila jsem tenhle, nepomohl mi, ale celkem dobře chutnal.
Na ovulaci mi nejvíce zabral Drmek forte, hlen jsem měla dobrý i bez něj, ale jakmile jsem ho brala, tak i dr. z Caru při IUI říkal, že ovulace je ukázková a dokonce jsem měla 2 folikuly ;)

rozand
Závislačka 3142 příspěvků 23.10.18 22:45

@Violla Listovka se nebere na otehotneni, ale jako prevence VVV. Zacni ji brat hned, ale nastepenou, at je dobre vstrebatelna. Idealni je aspon 3 mesice pred pocetim uz brat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >