Čakovice bydlení – novostavby, koupaliště

Anonymní
28.12.19 20:22

Čakovice bydlení, novostavby, koupaliště

Ahoj, prosím jak se Vám bydlí v Čakovicích?
Co obyvatelé? Co to koupaliště? Jste tam spokojeni? Chceme koupit byt v ulici ke stadionu v novostavbě
Děkuji moc za důležité a aktuální informace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52169
28.12.19 22:21

Nebydlim tam, ale kazdy rok tam mam pracovni pobyt v lete. Kdybych chtela bydlet v Praze (nechci, mi to staci dva tydny v roce), tak prave Cakovice jsou bezvadne. Hezke prostredi. Mam napojeni na skolu. Libi se mi zazemi skoly. Idealni misto pro rodinu.
Nechtela bych obecne zit v byte, ale dum bych tam brala hned a bez vahani. Dostatecne resena doprava a je to kousek na metro. Hezke misto k bydleni, kde je dost zelene a prostoru pro deti venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20326
28.12.19 22:27

Tak dum v Čakovicich sehnat je dost nerealne, prece jen to je Praha a ceny ponekud jinde nez za byt. Škola je tam perfektni o tom zadna, ale doprava katastroficka, rano se k metru skrz zacpy uz pomalu neda dostat, parkoviste na metru uz v osm plne. Ale porad je tam vyhoda vlaku.
Ale az zastavi areal byvale Avie, tak bude doprava jeste katastrofalnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20326
28.12.19 22:31
@Kelsey píše:
Nebydlim tam, ale kazdy rok tam mam pracovni pobyt v lete. Kdybych chtela bydlet v Praze (nechci, mi to staci dva tydny v roce), tak prave Cakovice jsou bezvadne. Hezke prostredi. Mam napojeni na skolu. Libi se mi zazemi skoly. Idealni misto pro rodinu.
Nechtela bych obecne zit v byte, ale dum bych tam brala hned a bez vahani. Dostatecne resena doprava a je to kousek na metro. Hezke misto k bydleni, kde je dost zelene a prostoru pro deti venku.

Tak doprava v lete behem prazdnin je v pohode, ale behem skolniho roku je des bes, zacpy by vyresil jedine zvlastni pruh pro busy, coz je dost nerealne. Behem skolniho roku je zacpa z Čakovic skrz Globus az na kruhac k Lidlu v Letňanech. A jet zadem pres Kbely je uz taky ucpane. Jeste ze ten vlak jakztakz jede…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat