Reklama

Kalciový sirup na kašel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 23.02.18 07:27
Calciovy sirup na kasel?

Ahoj holky, mate nektera zkusenosti s calciovym sirupem na kasel? Syn už dlouhodobe kasle, ale nic mu na to nezabira. Znama mi doporucila prave tento sirup (davala jim ho decka lekarka).Slysim to prave poprve. :think: :nevim:

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 23.02.18 07:29

Nám Dr. doporučoval dávat synovi calcium, když mu hrozil laryngitidní kašel. Tak nějaký účinek proti tomu kašli to zřejmě má.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19606 příspěvků 23.02.18 07:30

@Lidus27 nám ho teď taky Dr doporučila. Ale už kašlou 14 dní, dneska jdeme na kontrolu a nic moc zlepšení za týden ( berou Erdomed)

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 23.02.18 08:05

@andelka83 My jsme uz od ledna kazdy tyden byli 3× doktory. Vyšetření CRP, stery, krevni testy, dokonce jsme byli i na RTG plic a vse v poradku…Jen se nemuzem zbavit toho kaslani, tak uz hledam vse mozny, aby se synovi ulevilo.

cverunka
Závislačka 2553 příspěvků 23.02.18 08:49

Ano, také dávám dceři, když má kašel. Kalcium podporuje činnost řasinek epitelu dýchacích cest a tím se dých. cesty rychlejí zbavují nečistot, hlenu a pod.

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 23.02.18 08:51

Ano, mam dobrou zkusenost, ale je hrozne hnusnej :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19606 příspěvků 23.02.18 09:11

My máme s vanilkovou příchutí, není to tak hrozný

cverunka
Závislačka 2553 příspěvků 23.02.18 11:38

Prodávají různé příchutě. I čokoládovou, která se může dávat do mléka místo Granka. Ale přijde mi, že ten klasický je prostě top.
Ale u nějakého dlouhodobého kašle bych moc na něj nespoléhala, řekla bych, že je to spíše na takový ten akutní kašel.

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 23.02.18 14:52

Holky dekuji za rady, dnes jsem v lekarne koupila Calcium sirup s vanilkovou prichuti a kupodivu synovi chutnal.Muzu se zeptat za jak dlouho zacal sirup ucinkovat? Snad to aspoň trochu zabere.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19606 příspěvků 23.02.18 14:55

@Lidus27 my bereme týden a nic.

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 23.02.18 14:57

@andelka83 aha, no tak uvidime co u nas. A doplnujete to jeste nejakym sirupem na odkaslavani?

andelka83
Neúnavná pisatelka 19606 příspěvků 23.02.18 14:59

@Lidus27 jj,první týden ambrobene, druhý erdomed.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 11:37
@Lidus27 píše:
Ahoj holky, mate nektera zkusenosti s calciovym sirupem na kasel? Syn už dlouhodobe kasle, ale nic mu na to nezabira. Znama mi doporucila prave tento sirup (davala jim ho decka lekarka).Slysim to prave poprve. :think: :nevim:

ahoj, jak jste dopadli? Zrovna jsem dala synovi první dávku. Kašle hlavně v noci a ráno, bere k tomu Aerius sirup, ale podle krve je alergie vyloučená, zánět v krvi není a výtěr z krku je taky neg. takže záhada… snad to pomůže
ale je moc dobrý ten sirup, máme nějaký vanilkový

Lidus27
Stálice 91 příspěvků 18.04.18 19:08
@Anonymní píše:
ahoj, jak jste dopadli? Zrovna jsem dala synovi první dávku. Kašle hlavně v noci a ráno, bere k tomu Aerius sirup, ale podle krve je alergie vyloučená, zánět v krvi není a výtěr z krku je taky neg. takže záhada… snad to pomůže
ale je moc dobrý ten sirup, máme nějaký vanilkový

Ahoj dopadly se jsme dobre, po necelym tydnu syn prestal kaslat a od te doby uz se drzi a je v pohode (snad to nezakriknu).Ja k tomu davala Mucosolvan sirup. Drzim palce at je prcekovi brzo dobre.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >