Reklama

Máte zkušenosti s antikoncepcí Calleto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sherr
Nováček 7 příspěvků 08.10.18 13:29
Calleto antikoncepce

Nemátě některá zkušenosti s antikoncepcí Calleto? Dnes mi ji Dr předepsal Nepříbírá se po ní? Nikde nemůžu najít, jestli je nízkohormonální :,(

Reklama

Reakce:

KomisařMullin
Povídálka 11 příspěvků 08.10.18 14:47

Sestra je brala ale jen chvíli asi půl roku a pak přešla na jiné, bylo jich po ni zle, ale nepřibrala. Každý to má ale jinak..

Kočka123
Kecalka 118 příspěvků 09.10.18 22:54

@sherr ahojky, ja ji taky dostala ted nove a taky o ni nic nevim. Ale jsem zatim spoko :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >