Cam portofino - dobrá zkušenost?

720
16.6.08 11:03

Cam portofino - dobrá zkušenost?

Ahoj maminky, prosím, chtěla bych vědět, jestli má některá z vás dobrou zkušenost s tímto kočárkem. Já jsem si ho objednala, bez toho aniž bych ho někde viděla :oops: (já vím, moje blbost). a teď jsem o něm četla dost negativních věcí. Chci ho hlavně na cestování, malej má skoro rok, ale v kočárku ještě spává. V internetovém obchodě mají napsané toto: Výjimečně lehký sportovní kočárek s nánožníkem, zaujme hlavně líbivými tvary hliníkového rámu a plastových opěrek.
Rukojeť lze nastavit v několika výškových stupních, stejně tak opěrka zad i nohou jsou polohovatelné. Hrazda kočárku je odejímatelná. Odkládací koš kočárku je díky solidnímu přesahu do zadní části dobře přístupný. Boudu je možné sklopit. Celý kočárek je po složení velmi nenáročný na místo i manipulaci.

Ale v diskuzích jsem se dočetla, že nožičky polohovatelné nejsou.
Prosím napište někdo kdo ho má, jaký doopravdy je. Dík moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11103
16.6.08 11:11

v roce 2005 nožičky polohovatelné nebyly, jestli u novějších modelů jsou, nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17429
16.6.08 12:33

Niki,

portofino mam-teda ja ne, Mates :lol: a spokojena jsem…je lehky, dobre se s nim manipuluje, je skladny…

mame tenhle: http://www.mimina.cz/…am-portofino?… a polohovaci nozicky…no, mozna jsou :lol: jsou tam takova ta stupatka, co se s nima da hybat, ale me nenapadlo je teda dat nahoru :wink:

jinak je kocarek dost uzky- takze v zimni bunde tam Mates byl jak sardinka, ale prezil :lol: a normalne tam spi i ted… jeste me teda napadl jeden problem- Maty ho ma taky zhruba od roku (ten kocar, myslim :wink: ) a docela dost dlouho jakoby sjizdel dolu…tim, ze nemel prave tu oporu pro nohy, tak proste sjel, kam az pasy dovolily a jezdil takhle…prestalo to v okamziku, kdy „dorostl“ tak, ze ma kolena na hrane sedaci casti, takze ted uz sedi normalne.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
16.6.08 15:16

Cam potrofino se mi taky líbil když jsem v roce 2006 vybírala pro Adámka sporťák nebo golfky, ale když jsem ho viděla v obchodě tak mi bylo jasné, že pro nás rozhodně není. Podle mě je maličký teda hlavně úzký. Pro drobné děti dobrý, ale syn byl obřík takže nic pro nás :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
16.6.08 17:04

Já ho mám pro 2 letou dceru a celkem dobrý..... je lehoučký a pěkně skladný. Má i polohovatelnou rukověť. Nohy poloh. nemá vrch ano. Myslela jsem, že to bude „hrkač“ ale jde to. Anička má 12 kg a tak 90 cm a zatím stačí. I hlavu si opře a v pohodě. A má fakt velký košík. Nánožník je dost krátký, ale ještě jsme ho použili . A i kamarádky „rambík“ se do něj vejde. Řekla bych , že je to takový kompromiss, za ty peníze to jde......Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
16.6.08 22:46

Já jsem s ním byla moc spokojená, ale nožičky tedy polohovatelné nejsou. Pokud tím myslí, že se dají posunout ty opěrky na nohy, tak to moc nejde. Ale to mi nevadilo, protože syn stejně už v kočárku nespával.
Jinak je super spojená rukojeť, velký nákupní košík a opravdu jsou lehké. Jsou užší, ale to taky nevadilo, spíš jsem byla ráda, že kočárek není robustní a v pohodě se s ním všude vejdu (obříka jsem neměla).

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
19.6.08 13:00

Ahoj, moc vám všem děkuji za odpovědi a zkušenosti. Jsem ráda, že je někdo spokojený, tak jsem snad neudělala takovou blbost :lol: . Zítra by mi měl přijít, tak určitě písnu jak na mě zapůsobil. Třeba se to bude ještě někomu hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
21.6.08 21:23

Tak kočárek je vyzkoušený a jsem spokojená. Je lehoučký a dobře se ovládá i jednou rukou. Polohování nožek nám ani moc nechybí. Už jsme v něm i spali a v pohodě. Trošku těžko se zvedá při vjezdu na obrubník, ale není to žádná hrůza. Takže u nás spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama