Camarelo Sudari - hnědý kočárek

43
2.1.19 16:35

Camarelo Sudari - hnědý kočárek

Ahoj holky,

nemáte náhodou některá doma tenhle kočárek? Je to Camarelo Sudari v hnědé barvě. Moc se mi líbí, ale nikde v okolí ho vystavený na prodejnách nemají, natož v této barvě.
Zajímalo by mě, zda je opravdu tak hezky hnědý jako na fotce, aby se z toho pak nevyklubal nějaký světlý - vyšisovaný.
A pokud ho někdo má, jak jste spokojené? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.5.19 15:04

Dobrý den, kočárek máme doma a je přesně podle fotky, jsme moc spokojeni. hlavně stim jak je prostorný, a design :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.19 16:22

Bohuzel neumim krasny fotky :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17281
22.5.19 09:43

@Orissay Ahoj, nemohla bys sepsat recenzi, jak jste s ním celkově spokojení, jaké má případně mouchy apod. Moc díky :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.19 13:08

Ahoj, jak sem psala je prostorný, pratelny jak matrace tak i „povleceni vanicky“.brzdy, perovani ok, koš pevně upevněny a zaviratelny koš
je pecka. trošku blby mi prijde mechanismus opěrky, ze se musí šroub zatlačit do prazdne korby a otocit.jo a stratili jsme maticku z predniho kola, je lepsi dotahnout srouby, ale za 2kc sme koupili novou, :blush: jen to prekvapi když jste venku a upadne kolo :joy: :joy:. kočár jsme dostali od rodičů, o kocar sem se nestarala.tak nemuzu porovnavat s jinym. a neumim psat recenze, tak snad staci takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
26.6.19 07:17

Děkuji za info, pro mě už to sice není aktuální, protože kočárek jsme kupovali v únoru, ale nevadí.
Jinak nakonec ho máme v šedé barvě a je skvělý, prostorný, jsem zatím spokojená :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama