Camarelo Sudari - hnědý kočárek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smile7
Povídálka 35 příspěvků 02.01.19 16:35
Camarelo Sudari - hnědý kočárek

Ahoj holky,

nemáte náhodou některá doma tenhle kočárek? Je to Camarelo Sudari v hnědé barvě. Moc se mi líbí, ale nikde v okolí ho vystavený na prodejnách nemají, natož v této barvě.
Zajímalo by mě, zda je opravdu tak hezky hnědý jako na fotce, aby se z toho pak nevyklubal nějaký světlý - vyšisovaný.
A pokud ho někdo má, jak jste spokojené? :)

Reakce:
Celina
Závislačka 3930 příspěvků 02.01.19 19:56

Nedej na fotky, klamou. Já měla Camarelo jako jednu z variant, líbilo se mi a hlavně, chtěla jsem kočárek s větší korbou, ne ten moderní, pro panenky.
V obchodě mi ochotná paní hned tenhle typ vymluvila, protože je fakt hodně velký, vysoký, korbu bych při sundavani sotva obejmula a při jízdě bych ani neviděla přes boudičku (jsem prcek)
Pokud teda nemáš 175 a manžel 190, nebude to asi ten pravý typ. Jinak v http://www.aaakocarky.cz/cz/index.html mají Coleta, Roan Marita i Camarelo, všechny jsou typově podobné :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >