Camilia na zoubky zkušenosti?

310
9.3.20 09:07

Camilia na zoubky zkušenosti?

Holky poraďte..male rostou zoubky a dnes prorvala celou noc..mám dologel ale ten ji nejspíš nepomáhá…mazala jsem před spaním a v noci a stejně to nepomohlo…kamarádka mi doporučuje camilia roztok a že za ní super že vždy pomůže..máte některá zkušenosti s tímto roztokem? Děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23
9.3.20 09:28

@Deňa1995 ja stim teda zkusenost jeste nemam, ale jsou to homeopatika, to male rozhodne neublizi a je to prirodni, musim to jen koupit taky nas ted zlobi zoubky. Malej me vstava ted dve noci co hodinu:weary:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
9.3.20 09:31

Mám, můžu jen doporučit. Synovi vždy pomohl. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
9.3.20 09:48
@lucieci píše:
@Deňa1995 ja stim teda zkusenost jeste nemam, ale jsou to homeopatika, to male rozhodne neublizi a je to prirodni, musim to jen koupit taky nas ted zlobi zoubky. Malej me vstava ted dve noci co hodinu:weary:

Mě dnes v noci od 22h do půlnoci 6× :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
9.3.20 09:49
@Purkym píše:
Mám, můžu jen doporučit. Synovi vždy pomohl. :kytka:

Super tak snad to pomůže i nám, odpo pro to hned vyrazim :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
9.3.20 10:00

Ja taky muzu doporucit a jeste muzu doporucit cipky Viburcol, ty mame doma stale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
9.3.20 12:56

Holky, u nás to stejné, prcek protivný, nejhorší je to večer… Mažu Calgelem, ale taky nevím zda to účinkuje. Jen se zeptám, ty čípky Viburcol a roztok Camilia, seženu v lékárně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
9.3.20 13:46

@Kik83 na viburcol by mel byt normalne dostupny i camilia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
9.3.20 13:50

@Deňa1995 tak to mame tak stejne, malemu je 6M a porad se casto budi. Me sel malej usnul o pul 8 pak spal hodinu, tak jsme museli spat spolu. Ale porad ho neco trapilo i plakal. Coz vetsinou nedela. Ja mazu dasne mundisalem, bylo me to doporuceno od detske sestry co pouzivaji detem na zoubky, ze to nejvic zabira ale jak se rika kazdemu zabira neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama