Campilobakter v 25tt. Někdo nějaké zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Niky2323
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 04.05.19 15:30
Campilobakter v 25tt. Někdo nějaké zkušenosti?

Ahoj maminky :kytka:, ráda bych pár zkušeností, kdo se setkal s campilobakter v těhotenství. Především mě zajímá, zda to mělo nějaký špatný vliv na miminko? Doktorka v nemocnici mě upozornovala, že tato potvora může způsobit předčasný porod :roll: Ležím v nemocnici už 4.den a ráda bych domů, jsem z oboru, takže vím, jak se o sebe postarat, ale zároveň bych nerada něco zanedbala, když se ke mě dostala tato informace o riziku :zed: každopádně už je mi celkem dobře a kromě diety, probiotik a podobných léků se mnou asi nic moc dělat nebudou :roll:
Díky moc za jaké koliv informace :hug:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 25. týden těhotenství?

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 430 příspěvků 04.05.19 16:04

Jen poradím co na něj: Tato bakterie nesnáší kyselé, takže doporučuji kyselou zeleninu (zelí), kefíry a nedám dopustit na Hylak. Jinak ještě zabírá medvědí česnek a lichořeřišnice - existuje extrakt (dá se koupit ve zdravé výživě).

Niky2323
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 04.05.19 16:12

@Pocahonta super moc děkuji za info, :hug: takže i citrony, kyselé okurky atd? :palec: různé bílé jogurty by taky mohli pomoct?? I když jsem zase četla, že mléčné výrobky ne :roll:

Pocahonta
Kecalka 430 příspěvků 04.05.19 16:19

Jj, klidně i citróny a kyselé okurky. Lepší než bílé jogurty by byly zakysané výrobky. Držím palce a hlavně dodržovat bez tučnou dietu.

Niky2323
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 04.05.19 17:02

@Pocahonta děkuji, děkuji :hug:

Váš příspěvek
Reklama