Campylobakter už půl roku pozitivni

361
7.2.17 18:15

Campylobakter už půl roku pozitivni

Prosím o radu malý měl vloni srpnu campylobakter. Chodíme na kontrolní stĕry a pořád nějakou bakterií má. První měl ten campylobakter potom ji nahradila ecoli. A teď ji už má dlouho. Doktorka řekla že máme dávat probiotika a zase přijít na kontrolní starší. Ale zdá se mi že malého který má jeden rok to bříško občas bolí. Myslíte že to nejde léčit ještě jinak (rychleji)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

zoy
1498
7.2.17 18:57

A na jaké stěry chodíte. Campylobacter způsobuje primárně střevní infekci (průjem) a naopak E.coli máme ve střevech všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
7.2.17 18:58

@Jana45 u nás zabrala širokospektrální antibiotika a bylo po. Jinak jsme se toho nemohli zbavit. nědko to vyléči jen dietkou a probiotiky. ale moje tehdy skoro 2letá se toho nemohla zbavit a měsic průjmy byly fakt děsné, tak jsem si vydupala antibiotika, a za tyden byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
7.2.17 18:59

A na jaké stěry chodíte. Campylobacter způsobuje primárně střevní infekci (průjem) a naopak E.coli máme ve střevech všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
7.2.17 19:00

@Jana45 u nás zabrala širokospektrální antibiotika a bylo po. Jinak jsme se toho nemohli zbavit. nědko to vyléči jen dietkou a probiotiky. ale moje tehdy skoro 2letá se toho nemohla zbavit a měsic průjmy byly fakt děsné, tak jsem si vydupala antibiotika, a za tyden byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
7.2.17 19:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
7.2.17 23:06

Děkuji za odpověď. Chodíme na vytĕry ze zadečku. Právě jak začalo ten campylobakter, tak měl průjem a zvracení s horečkou. Skončil v nemocnici na Jinpce. Od té doby průjem nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama