Canadian medical care a porod - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 13:30
Canadian medical care a porod

Ahojky,

Mám u nich zaplacený balíček a mám mít u porodu svého lékaře, nebo kterého si vyberu. Materna 2

Má někdo zkušenosti?
Doporučily by jste nebo jste byly zklamaný?

Děkuji. :srdce: :*

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.02.19 13:42

Mela jo mamka,u porodu mela doktora Vernera a byla moc spokojena ;) v ramci toho balicku ji i udelali nektera vysetreni,ktera Ti standardne gynekolog neudela a diky nim se prislo na to,ze ma leidenskou mutaci .. a celkove rikala,ze ta pece se neda srovnat s normalni gynekologii :kytka:

barboramerk
Nováček 10 příspěvků 13.02.19 13:54
@Twixinka píše:
Mela jo mamka,u porodu mela doktora Vernera a byla moc spokojena ;) v ramci toho balicku ji i udelali nektera vysetreni,ktera Ti standardne gynekolog neudela a diky nim se prislo na to,ze ma leidenskou mutaci .. a celkove rikala,ze ta pece se neda srovnat s normalni gynekologii :kytka:

Mám jako svého gynekologa taky pana Vernera a je úžasný, chtěla jsem se zeptat, byl velký rozdíl v péči přímo v porodnici?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.02.19 16:03

@barboramerk mamka mela nadstandard,takze tohle bohuzel nevim :nevim: ono pry skoro vsude,kdyz mas nadstandard,tak se k Tobe chovaji lepe a v Podoli to plati udajne jeste vic :zed: mamka tam sice rodila i me a starsi segru a to byla na normalnim pokoji,ale to uz je dvacet osm a tricet let :D

barboramerk
Nováček 10 příspěvků 13.02.19 19:52
@Twixinka píše:
@barboramerk mamka mela nadstandard,takze tohle bohuzel nevim :nevim: ono pry skoro vsude,kdyz mas nadstandard,tak se k Tobe chovaji lepe a v Podoli to plati udajne jeste vic :zed: mamka tam sice rodila i me a starsi segru a to byla na normalnim pokoji,ale to uz je dvacet osm a tricet let :D

Jasný , díky moc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >