Candivac na bakteriální zánět

Anonymní
25.11.20 13:55

Candivac na bakteriální zánět

Dobrý den,

předem říkám, že jsem 2 diskuze o tomto přípravku četla, ale nedozvěděla jsem se, jestli je vhodný i na bakteriální zánět. Už dva roky se nemůžu zbavit ureaplasmy a bakterie e. coli. Vše dodržuji, sladké nejím, žiju zdravě. Hygienu přiměřeně (1× denně neparfémovaným mýdlem, po velké vždy opláchnutí vodou, při nejhorším vlhčené ubrousky). Anální sex neprovozuji, partner přeléčen, zdravý. Bavlněné kalhotky jsou samozřejmostí, doma v šatech na ostro. Nepoužívám intimky, vložky ani tampóny. Používám kalíšek a max někdy pro jistotu bylinnou vložku Tiande. Tísíce antibiotik, globulí a vše zabralo max na týden. Dost mi to ovlivňuje život a to ve všech ohledech. Sex jen vyjímečně, když se na to cítím a to vždy s kondomem (Trpím na silný výtok, který jaksi celkem zapáchá a bolesti v podbříšku jsou někdy až nesnesitelné takže asi chápete, proč sex není tak častý). Vyšetření na imunologii atd. též proběhlo a bez nálezu. Teď jsem rok poctivě každé ráno kapala kapky autovakcíny a beze změn. Jsem zoufalá… Nechci do sebe rvát další globule, atb atd. neboť vím, že si to tam dole ještě víc pohnojím. Myslím, že vše dodržuji, tak jak bych měla a nemůžu najít příčinu tohoto všeho. Narazila jsem na léky Candivac a tak by mě zajímalo, jestli to má cenu zkusit…

Omlouvám se za takový slogan, ale píšu to raději hned, aby si nemusel dávat někdo tu práci s tím mi psát o dietě, bavlněných kalhotkách atd.

Předem děkuji všem za odpovědi a prosím o zanechání anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2186
25.11.20 14:15

Candivac jsem brala, a to jsem nemela tak rozsahle problemy jako ty. Absolutne nezabral a jeste mi po nem bylo na zvraceni. Vytery z pusy mas negativni? Staci pusa pak oralni sex a je to nekonecny maraton

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 14:32

@Peggy54 Díky. Poslední výsledky byly negativní ale přítel tedy nebyl vůbec na výtěrech z pusy. Zkusím tedy ještě jednou ty výtěry a pošlu rovnou i přítele. Co zabralo tobě, jestli se můžu zeptat? Nebo jsi také v tom stálém kolotoči?

• Citovat
  • Nahlásit
2186
25.11.20 14:50
@Anonymní píše:
@Peggy54 Díky. Poslední výsledky byly negativní ale přítel tedy nebyl vůbec na výtěrech z pusy. Zkusím tedy ještě jednou ty výtěry a pošlu rovnou i přítele. Co zabralo tobě, jestli se můžu zeptat? Nebo jsi také v tom stálém kolotoči?

Ja byla tenkrat s pritelem temer mesic a pul na atb, k tomu je potreba brat probiotika. Uplne jsem se vzdala bazenu, horkych van, poridil se bidet a po toalete kdyz to jde tak se osplouchnout dole studenou vodou. Vyhazela jsem vsechny doplnky stravy. Dietu jsem nejak moc neresila, dala jsem pryc akorat mouku jinak na sladky jsem nikdy nebyla. A oblibila si chroupat kysany zeli. Bylo to pro nas i hodne psychicky narocny, protoze ten sex chybel ale ted je vse v poradku uz par let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2186
25.11.20 14:53

A jeste dodam ze stahovaci pradlo i obyc silonky, puncochy jsou pro to taky zlo. Koupit samodrzky nebo pas. Chlap to i oceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 14:59

@Peggy54 Jojo, pro nás též. Možná bych být tebou se nevyhýbala bazénu a zkusila tampóny do vody… Pokud tedy si už nezkoušela. Jj i o těch punčochách vím. Nosím jen samodržky ale někdy to v sukni prostě nejde a jsem odkázaná na kalhoty… My ženský to máme fakt někdy složitý. :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat