Canesten - léčba v plenkové oblasti

Anonymní
21.4.16 19:12

Canesten - léčba v plenkové oblasti

Ahoj, pereme se dlouhodobe s mykozou na prdelce u 4 miminka. Mate nekdo s timto problem zkusenost, aby ho prave tato mast vyresila? Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4100
21.4.16 21:01

Canesten je spíš mast, mastná, nevím jestli zrovna pod plenku bude dobrý…
náš malej trpíval na moučnivku, takže pak měl i opruzeniny z toho na zadku. používali jsme Imazol, je na to přímo určený - má spíš konzistenci pasty a lépe pod tou plenkou drží a tu mykozu jakoby vysouší. stačilo párkrát natřít v tenoučké vrstvě a bylo to pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
21.4.16 22:25

@budi Muzes mi presne popsat kolikrat denne, zda jsi ten imazol davala na bezny plenkovy krem nebo „rovnou“ na kuzi? Nam to tom imazolu ty tecky prasknou a mokvaji. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
21.4.16 22:38

Starší jsem si přinesla z porodnice opruzenu a kvající (byly jsme dlouho od sebe staraly se o ní sestry)v porodnici dětská mi napsala imazol… mazala sem po každém přebalení nestírat umýt večer nebo po kadění…do týdne ok…dcera to měla hoodně ošklivé mokvající… já měla po jejím porodu vývod nějaký čas…loni jsem musela po 6 letech znova na operaci a mazala jsem taky imazolem a ikdyž je zadek červný, horký atd… tak po namazání imzolem to přestane úplně bolet…takže věř imazolu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
21.4.16 22:49

Zabira kazdemu, jen ne nam. Jak je to mozny?! Ja mazala 3× denne, prdelku myju vzdy a nanasim novy krem. To je spatne?? Necham u dr. udelat ster, musi tam byt nejaka brebera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
21.4.16 22:51

@melori
já nevím co je běžný plenkový krém, nic jsem nepoužívala…
rybilku když se objevilo něco „podezřelého“ typu zčervenání apod. Imazol když se objevila řádná opruzenina. nic jiného nám nezabíralo.
přesně kolik jsem mazala si nepamatuju, klukovi už je pět let :D ale stopro to bylo rovnou na kůži a po každém přebalení. větrat kdykoliv to jde, tvůj je malinkej, takže ti z podložky neuteče - nejlíp rozbalit, dát podložku a nechat větrat prdelku… vyhodit veškeré vlhčené ubrousky, omývat v umyvadle tekoucí vodou (držíš na ruce, opřeš dítě o umyvadlo, zadek pod kohoutek, jde to kdekoliv) a lehce sušit plenkou, nechat větrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
21.4.16 22:53

JO a ještě jsem si vzpomněla na fialku vlastně…
omyla jsem ho v umyvadle, lehce osušila a pupínky poťupkala fialkou, nechat na podložce větrat co to jde… taky pomáhalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
31.5.16 15:25

Ahoj :mavam: Za mě nejlepší Rybilka Neo, hezky se roztírá(super uzávěr), je bez parfemace a konzervantů. Mě příjemně voní, i cena je super.Byl to jediný krém který nám na opruzeniny pomohl, syn je alergik a Rybilka ho vůbec nedráždila. Používala jsem ho i na prsa a teď i na spáleniny a lehké zarudnutí. Super jsou i ubrousky od Rybilky NEO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
1.6.16 10:44

Rybilka neni na kvasinku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu