Canpol babies hrací deka s hrazdičkou a ohradou Country

765
16.7.13 17:49

Canpol babies hrací deka s hrazdičkou a ohradou Country

Máte prosím někdo? jaké má rozměry a jak je vysoká hrazdička? je deka z dobrého matroše a nechytají se tam moc nečistoty? vhodné pro 2měsíční mimi? (na jak dlouho nám může vydržet dle velikosti?) jste spokojeni?
ta šílená zelená mě trochu odrazuje:)
a jaké jiné hračky pro malé mimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7398
16.7.13 18:22

@kittysha deku mame, dala jsem tam malyho cca ve 2mesicich. Hrazdicka byla dobra v tom, ze se daly hracky vymenit za jine, ale pak jsem ji dala pryc, aby se maly otacel. Byl na ni do 6mesicu, sice kdyz se otocil uz byl obcas mimo, ale mela jsem ji na koberci, tak to nevadilo.. material je ok, nekolikrat jsem prala a byla rychle sucha. A dalsi hracky co mel rad jako mimino byly od lamaze skunk a myval. A pak uplne jednoduchy plastovy 3krouzky secvakly k sobe, protoze byly lehky a dobre se drzely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
16.7.13 19:02

@LucsynkaR a můžu se zeptat, jaké jsou rozměry deky a jak je vysoká ta hrazdička?
krom hrazdičky právě zvažuju co koupit do kočárku, malá bude mít 2 měsíce a už se dost kouká okolo a mám dojem, že se v kočáru začíná nudit pokud nespí - jen potřebuju něco s klipem nebo nějak vyřešit, že na náš kočár se toho moc připevnit nedá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
16.7.13 19:41

My jsme měli tuto a rozhodně toho nelituji. http://www.zbozi.cz/…hytracek-ii/ Chtěla jsem nějákou velkou a hlavně bez té „ohrádky“. Až se začne dítě přetáčet, tak ta deka, na kterou se ptáš, tak už ti bude brzy k ničemu. My tuto měli skoro do roka a teď ji má syn jako denní přehoz na postel, takže ji využíváme pořád, akorát už teda bez hrazdy samozřejmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
16.7.13 19:44

Mají ji v modrém a v červeném provedení. Tady je ta modrá. http://www.zbozi.cz/…ou-zvidalek/ Na každé dece je zrcátko, pak různé šustivé „součástky“ a všitý pískací míček. A pak teda hračky na hrazdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
16.7.13 22:13

@Kamila Jakub jojo, o téhle vím taky, je to další možnost, kterou zvažuju.. akorát máme psa a celkově řeším jak to udělat, abych mimčo aspoň trochu oddělila.. navíc u téhle deky jsem viděla v diskuzi, že strašně chytá nečistoty.. (ale to možná všechny:-)
máš pravdu, že taf toys je i pro starší děti, což je supr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
16.7.13 23:53

@kittysha Jo, tak s tím musím souhlasit, že se na to chytají vlasy a tak, řešila jsem lepícím válečkem, že jsem jednou za týden deku projela tím a vyčistila. Pokud máte psa, tak co třeba deku vůbec neřešit, ale koupit spíš pěnové puzzle na zem jako podložku a koupit zvlášť nějákou plastovou hrazdičku? Já to tak chtěla původně vyřešit, protože jsem si říkala, že nějáká pidideka bude na pár měsíců a nic z toho. Ale nakonec jsme k narození syna dostali právě tu taf toys a fakt jsem za ni ráda, jak říkám, na zemi ji užil dlouho a teď ji má přes den přehozenou přes postel, takže mi zatím vyřešila přehoz, je to pěkně barevné k pokojíku a kolikrát ho to ještě chytne, že si hraje s tím co je na dece, na očkách po stranách má přidělané spousty malých hraček a pořád ho to zabaví. A teď na zemi jako podložku máme pěnové puzzle http://www.zbozi.cz/…-30-x-30-cm/ a to je taky super, vykládá si u toho, ukazujeme si kde co je a kde co krtek dělá, je to super. Ale pokud bych měla doma psa, tak bych fakt možná deku nebrala a vyřešila to právě puzzlem a zvlášť hrazdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7398
18.7.13 11:44

Souhlas s @Kamila Jakub, ta „ohradka“ na tom neni nic moc, bude lepsi asi to penove puzzle a hrazdicka. deka je cca 73 cm na sirku a ta ohradka ma asi 13 cm, ale tou prcka stejne nejak neoddelis, ja ji vubec nepouzila, protoze malej je dlouhej, tak by to snad ani nevyslo :roll: Neporadek se na ni nechyta, jen kukuricny krupky, co malej dlabe, ale ty se drzi vseho :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
18.9.13 18:48

Ahoj, rada bych ozivila tuhle diskuzi. Koupila jsem tuto podlozku Country od Canpol babies, ale trosku smrdi zatuchlinou. Rada bych ji poradne vyprala, vcetne latkovych hracek, ale je tam stitek pouze prani v ruce. Neni tu nekdo, kdo to uz hodil do pracky? Abych to malemu neznicila jeste nez na to poprve vleze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama