Caorle - 1. týden v červenci nebo 1. týden září?

30.3.17 17:38

Caorle - 1.týden v červenci nebo 1.týden září?

Milé maminky,
můj dotaz zní: máte zkušenost s počasím v severní Itálii (konkrétně v Caorle)?
Máme na výběr dovolenou buď 1.týden v červenci nebo 1.týden v září.
Děti budou mít 1 rok a 4 roky. Jde mi hlavně o to, aby tam bylo teplé moře, kde se může starší syn celý den koupat a zase aby nebylo moc velké horko kvůli roční dceři.

Moc Vám děkuji za Vaše zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.3.17 18:10

@Mates1985 Ahojky. Já byla v Caorle dvakrát, vždy přelom květen - červen a moře bylo teploučké a písek horký. Jinak je tam moc krásně a krom noční bouřky nám počasí vždy vyšlo :palec: Jinak město mi přijde čistější, než v Lido Jesolo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
30.3.17 18:17

Oba dva terminy jsou fajn. Mame vyzkousene a kazdy ma neco do sebe. Mam stejne stare deti. V zari je min lidi, driv se stmiva, odpol se trochu zveda vitr a jsou treba i vlny, vecer uz to bylo na lehky svetr. Pro deti to tam je jak delane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 18:20

A kam jezdíte? My do Rezidence Roberta :) Jinak jsme se tam chystali s přítelem i letos, ale nevyšlo nám to. Přítel dostal novou práci a čekáme první mimčo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 18:26

My právě ještě vybíráme :-) Na Robertu se podívám, děkuji za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
30.3.17 18:27

Ja uz tam jezdim od mala, jezdili jsme od CK, s detma uz jen apartmany, stridame to. Letos poprve mame zmenu a jedeme do Lignana, tak jsem zvedava :D. To budete moct vyrazit pristi rok i s mimcem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 18:31

@Mates1985 Za málo :) @AdriHK My jsme jezdili do toho Lido Jesolo a pak to změnili na Caorle a mě se tam líbí více. Jezdili jsme se základkou jedním autobusem, vyšlo to levněji a vždycky se tam přifařilo více lidí, takže jezdí buď dvoupatrák a nebo dva. Chtěla bych tam na přezrok vyrazit i s mimískem, ale autem. Právě je dobrý, že si to zařídíme přes tu školu, ale pojedeme po vlastní ose a vyjde nás to levněji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24913
30.3.17 18:34

Loni jsme byli týden v červenci i týden srpnu. Srpen byl chladnejší a brzy tma.
Takže za mne červenec :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 18:45

Jestli máte takhle malé dětičky, tak doporučuji ranní procházku k přístavu. Já miluji to, jak tam připlouvají ty lodě z lovu a vytahují své úlovky :palec: A nebo otáčivý most cestou k Penny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
30.3.17 18:46

@Mišulka1994, no ja budu letos urcite srovnavat :D. Caorle je moje srdcovka :D. S dcerou jsme jeli taky autem. Letos pojedeme poprve uz s dvema, tak snad budou hodny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 18:53

@AdriHK A taky autem? Mě ta cesta autobusem přijde na děti moc dlouhá a některé ani nechtějí spinkat, i když jim pustí pohádky. A tím autem je to asi přeci jen rychlejší, nebo? Jednou nás cestou zpět vezli takový pitomci, že je nezajímalo, že vezou malé děti, neotevřeli záchod a ještě kouřili z okna za jízdy, takže to všechno šlo do autobusu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
30.3.17 19:08

@Mišulka1994 Jo jo, autem. A tentokrat chceme udelat zastavku u Gratzu, zamluvime nejaky hotel, prespime tam. A rano vyrazime a pojedeme jen par hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 19:10

@AdriHK Jéééé, hned bych jela :) Na mě hold letos čeká Mácháč ( a to ještě kdo ví jestli), ale k němu mám taky krásný vzpomínky z dětství :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
10.4.17 13:09
@Mava píše:
Loni jsme byli týden v červenci i týden srpnu. Srpen byl chladnejší a brzy tma.
Takže za mne červenec :pankac:

Dobry den, my se chystame jet letos do Italie prvne, jedem se znamymi aby bylo vic deti atd. Jedeme prave do Caorle, oni byli kousek od toho loni a moc si to chvalili. Termin mame prvni tyden v srpnu, myslite ze bude chladno? Mate nejaky dobry tip nebo radu..uvazuji o koupi plazoveho stanu.. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24913
10.4.17 13:59

@vonkova.v člověk nikdy neví jaké počasí bude
plážový stan…pokud máte placená lehatka a slunečník v ceně je stan na nic, proto že mezi lehatka ho nedáte a k moři v místě placených lehátek se vlastní stany ani slunecníky používat nesmí
rada: prostředky proti komárům

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama