Caorle/Bibione - vodní havěť (boty do vody)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimonka
Povídálka 47 příspěvků 13.07.19 05:05
Caorle/Bibione - vodní havěť (boty do vody)

Ahoj,
Pročetla jsem diskuse o Caorle, takže o komarech vím ;). Zajímala by mě ale přítomnost mořských tvorů :lol:. Jako jestli je vhodné koupit si ty boty do vody? Na ježovky, nebo nač to lidi mají v Chorvatsku…
Děkuji!

Reakce:
Honza82
Kecalka 223 příspěvků 13.07.19 06:56

Komáři jsou tam asi stejně, jako u nás v létě u vody. A vzhledem k tomu, že je tam písek, tak tam zadní ježci nejsou, ani zadna havěť. Tedy žádné boty do vody, byla byste tam za exota ;-)

Jinak doporučuju caorle, bibione je umele postavené město v 70 letech minulého století a nic krome betonu tam není. Centrum caorle je staré italské městečko a je velmi malebné a s pěkným přístavem

peta1003
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 13.07.19 07:53

@mimonka ahoj v Caorle jsme byli par let zpet a boty do vody nebyly potreba, ale posledni den jsem se vzbudila neskutecne postipana od komaru. Po navratu domu se mi to vse zanitilo, tak jsem musela k lekari a dalsi dva tydny jsem to mazala nejakou hnedou mastickou a prelepovala. Jeste dalsi rok jsem mela na nohach obrovsky fleky…takze doporucuji koupit nejaky dobry repelent az tam, protoze ja mela dovezeny z ceska a nefungoval na nas :D

infinity01
Povídálka 22 příspěvků 13.07.19 07:55

Havěť ne, ale voda je tam zakalená a plave v ní hodně trav.

lucynka25
Echt Kelišová 9831 příspěvků 13.07.19 08:02

Je tam pisek, boty do vody nejsou potreba.

prokopa
Stálice 87 příspěvků 13.07.19 08:06

Vrátili jsme se před týdnem z Cavallino (podobná lokalita) za celý týden jsme v moři viděli jednoho miniaturního kraba, jinak nic. Voda celkem čistá, sem tam v ní plavala trocha trávy, ale jinak nic, žádný smradlavý chaluhy nebo řasy vyplavený na pláži atd. Boty do vody pro děti bych možná doporučila, na naší pláži byl při vstupu do vody cca metr široký pás rozbitých mušliček a trochu to píchalo do nohou. Ale ty můžete koupit na místě, tam stály 10 eur.

mimonka
Povídálka 47 příspěvků 13.07.19 12:07

Moc děkuji za odpovedi!

Zumpa
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 13.07.19 12:11

Boty nejsou potřeba.

Váš příspěvek
Reklama