Capri-Sun ve 3 měsíci těhotenství

Anonymní
18.5.20 20:22

Capri-Sun ve 3 měsíci těhotenství

Ahoj holky, už tři dny piji Multivitamin Capri-Sun 2× denně. Obsahují vitamíny C, E, B6, B1, Niacin a Biotin. Můžu takhle v těhotenství tento Multivitamin pít? Je to dobré pro vývoj plodu? Jsem prvně těhotná, takže nemám zkušenosti a moc se hlídám, co se týče stravy a pití. Děkuji vám za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2868
18.5.20 20:30

Jo to je vidět :) hlavně toho cukru co tam je :lol: kup si raději normální džus multivitamin a myslím, ze uděláš lip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
18.5.20 20:35

To je obyčejná přeslazena stava, zadny džus - ostatně co bys za tu desetikorunu chtela…
Radeji si kup kvalitni drazsi džus nebo si udelej ci kup cerstve smoothie, tenhle sajrajt je k nicemu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16890
18.5.20 20:43

Moc se hlidas, ale pijes takovou srajdu jo? Ublížit to neublíží, ale ani neprospeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3749
18.5.20 20:50

Takový humusy nepiju ani netehotna. Jako neublíží to, ale sladký píti nici zuby, který jsou v těhotenství nachylnejsi a je to prostě zbytecnej cukr co tělo nepotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
18.5.20 20:54

No tohle nepiju tehotna netehotna a deti to maji misto zmrzliny, jako mlsku nekde na vylete :P jestli chces doplnit vitaminy, staci zdrave jist, pripadne nejaky kvalitni dzus bez pridavku cukru. Nebo vitaminy pro tehotne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
20.5.20 13:17

Kdyz jsem blila od rana do vecera, tak capri sun bylo z tekutin jedine, co jsem v sobe udrzela, byl to ten s tim drakem… od te doby to nemuzu ani videt, radeji si kupuju drazsi fresh dzusy nebo smoothie, to je stokrat lepsi, ale proste jsem to tenkrat hned vyzvracela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama