CAR aktuální zkušenosti - Kde jste byly? Kolik se platí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 16:35
CAR aktuální zkušenosti

Ahoj,

vím, že tady proběhlo ohledně CAR hodně diskuzi, ale nejsou aktuální.

Ráda bych se zeptala na Vaši poslední zkušenost s CAR. Kde jste byly, kolik se nyní platí, jak postupují apod?

Kvůli nekvalitě spermii nám bylo doporučeno IVF. Před dvěma měsíci jsem podstoupila první IVF. Výsledek je absolutně katastrofální. Celkem jsme měli pět vajíček, z toho nám po prodloužené kultivaci zbyly dvě blastocysty. Prvni ET neúspěšný, KET taky. Závěr kliniky: embrya se přestala vyvíjet kvůli nekvalitním spermiim.
Teď nás poslali na imunologii a genetiku.

Jsem z Plzně. Uvažujeme o změně CAR. Klidně budu dojíždět do jiného města.

Děkuji za jakýkoli příspěvek a zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 21.12.18 16:56

Ahoj, myslim ze nemas uplne pravdu a neaktualnosti zdejsich diskusi, staci jen hledat, je jich tu dost, kdyz si rozkliknes vsechny diskuse, tak verim ze najdes, co budes potrebovat.

Mrzi me, ze vam prvni IVF nedopadlo, ale urcite se nevzdavej, takovych nas tu je hodne. Dej si cas, at se z toho trosku vzpamatujes a pak muzes zacit zkoumat, jestli by slo neco udelat jinak nebo lepe; kdyz budes podrobne cist, doctes se ledasco i prave ve zdejsich diskusich :)

Drz se :hug:

MartinaCV
Kelišová 7151 příspěvků 21.12.18 17:46

Bylo by to na dlouhou debatu, diskuzí je tu hodně, tak tě možná mate to množství. Za mě TOP Cube v Praze a jejich primářka MUDr. Višňová. Myslím, že by ti stačila jedna schůzka s ní, abys to poznala - recenze na ní najdeš na mnoha místech. Já na ně dala. Jejich embryoložka opravdu umí a na primářku Višňovou se stojí fronta. Co se týká imunologie, nejlepší je MUDr. Karin Malíčková (sedí v Iscare v Praze a nemusíš být klientem Iscare, abys k ní mohla), taky najdeš recenze. Ke spermiím - záleží co přesně je špatně, zase mohu doporučit nejlepšího MUDr. Viktora Vika - ten sedí v Praze v Gennetu na Letné, žádanku k němu dává Dr. Malíčková. Spermie jdou odlišit různými metodami, např. MACS. Nastuduj si to. Hodně štěstí!

Safrik
Kecalka 210 příspěvků 21.12.18 18:04

Ahoj anonymní, chodis do smetanky nebo natalartu?

Marie007
Stálice 62 příspěvků 21.12.18 18:05

tady v praze zkus apoplináře - nejsou tak drahý a nebo soukromníky, a to máme dobrou zkusenost ivf europe

MartinaCV
Kelišová 7151 příspěvků 21.12.18 18:08
@Marie007 píše:
tady v praze zkus apoplináře - nejsou tak drahý a nebo soukromníky, a to máme dobrou zkusenost ivf europe

Státní nebrat

Marie007
Stálice 62 příspěvků 21.12.18 18:13

@MartinaCV proč ne, sousedka s nima ma dobrou zkusenost

Marie007
Stálice 62 příspěvků 21.12.18 18:13

@MartinaCV ma z toho 3 děti :)

Žaneta28
Nováček 7 příspěvků 21.12.18 18:25
@Safrik píše:

Příspěvek upraven 21.12.18 v 18:27

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 18:26
@Safrik píše:

Ahoj, chodím do Natalart. Máš taky nějaké zkušenosti s těmito CAR?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 18:48
@MartinaCV píše:
Bylo by to na dlouhou debatu, diskuzí je tu hodně, tak tě možná mate to množství. Za mě TOP Cube v Praze a jejich primářka MUDr. Višňová. Myslím, že by ti stačila jedna schůzka s ní, abys to poznala - recenze na ní najdeš na mnoha místech. Já na ně dala. Jejich embryoložka opravdu umí a na primářku Višňovou se stojí fronta. Co se týká imunologie, nejlepší je MUDr. Karin Malíčková (sedí v Iscare v Praze a nemusíš být klientem Iscare, abys k ní mohla), taky najdeš recenze. Ke spermiím - záleží co přesně je špatně, zase mohu doporučit nejlepšího MUDr. Viktora Vika - ten sedí v Praze v Gennetu na Letné, žádanku k němu dává Dr. Malíčková. Spermie jdou odlišit různými metodami, např. MACS. Nastuduj si to. Hodně štěstí!

Ahoj,
děkuji za odpověď. Kolik jste platili za IVF cyklus?

Safrik
Kecalka 210 příspěvků 21.12.18 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj, chodím do Natalart. Máš taky nějaké zkušenosti s těmito CAR?

V lednu jdeme do Natu.. A ted si me vydesila.. Mam dve kamaradky co od tamtud maj z ivf deti, jedna dokonce dvojcatka..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 19:19
@Safrik píše:
V lednu jdeme do Natu.. A ted si me vydesila.. Mam dve kamaradky co od tamtud maj z ivf deti, jedna dokonce dvojcatka..

Nechtěla jsem Tě vyděsit, ale já se tam pravděpodobně už nevrátím a poradím se někde jinde. Byla jsem tam s jednou paní a ta bohužel potratila. Její manžel má stejný problém jako můj (málo spermií a špatná morfologie).

Utratila jsem tam spoustu peněz, zaplatili jsme si veškerý nadstandard a výsledek je žádný.

Na jaký pokus kamarádky otěhotněly?

MartinaCV
Kelišová 7151 příspěvků 21.12.18 19:59
@Anonymní píše:
Ahoj,
děkuji za odpověď. Kolik jste platili za IVF cyklus?

Cube má balíčky a my to máme trochu jinak, protože už se věkem nevejdu do příspěvku pojišťovny na IVF. Ale můžeš si dát prostě schůzku, dostaneš ceník do ruky a podle toho, co ti lékařka nabídne, se rozhodneš. Já ti opravdu vřele doporučuji mít možnost srovnání, jít třeba na dvě tři místa a po první konzultaci si dle pocitu, intuice a nabídky služeb vybrat. Myslím, že na prim. Višňovou tu nenajdeš jedinou negativní recenzi.

MartinaCV
Kelišová 7151 příspěvků 21.12.18 20:18
@Marie007 píše:
@MartinaCV proč ne, sousedka s nima ma dobrou zkusenost

Já to tady sleduju už hodně let a se státníma CARama jsou obecně horší zkušenosti. Samozřejmě se tam občas někomu zadaří, ale zřejmě v porovnání se soukromými CARy je to u nich obecně horší. Já jsem teď fakt na zadku z Cube, jak je to profi a rodinná atmosféra. Dala jsem na zdejší recenze.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Naše holky milionářky: Kolik si vydělaly české tenistky na Australian Open?

České tenistky na právě probíhajícím Australian Open řádí! Karolína Plíšková... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >