CAR, které zkusí u starší ženy vše, než navrhne darované vajíčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rossannka
Nováček 1 příspěvek 10.12.18 10:48
CAR, které zkusí u starší ženy max než navrhne darované vajíčko

Ahoj maminky. Mám na vás dotaz týkající se CAR, které vychází vstříc snažilkám vyššího věku. Je mi 46. Hledáme centrum, které nás podpoří ve snaze získat vlastní vajíčka (stimulací) pro IVF. Chceme udělat max, než být hned tlačeni do vajíčka darovaného. Prosím, je tu nějaká maminka nebo snažilka podobného věku, která byla v této situaci a může doporučit centrum, které do toho šlo a opravdu zkoušelo max touto cestou než hned nabízelo darování. Amh nic moc, takže potřebujeme najít opravdu kvalitní přístup a „neplýtvat“ časem a pokusy. Děkuju za vaše odpovědi :srdce:

Reakce:
Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3072 příspěvků 10.12.18 11:37

Tak pocitam ze v kteremkoliv car vyjdou vstric tvemu prani zkusit to nejdrive s tvymy vajicky. Kazdopadne bych sla do pgs abych vedela,ze zavedene embryo je zdrave. Ale v tomto veku bude bohuzel uz vetsina embryi vadnych. Ty platis,ty rozhodujes.

Celina
Závislačka 3930 příspěvků 10.12.18 12:05

Přijde na to, co všechno máte za sebou a co vás čeká, čas vás rozhodně tlačí a ne málo. Navíc šance na zdravé vajíčko je v tomhle věku skutečně malá. My zkoušeli nejdřív nativy a lehce jsme tím ztratili rok, to není v ivf žádná dlouhá doba :mavam:
CAR o nic nejde, klidně to budou zkoušet s tvými vajíčky, ty platíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >