CAR Motol nebo CAR Apolinář?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka2702
Nováček 1 příspěvek 22.03.18 13:40
Car motol nebo car apolinar

Dobrý den potřebovala bych poradit. Rok se snažím s partnerem otěhotnět a porad nic tak mě dneska gynekolog dal zadanku do centra asistovane reprodukce. Ale nevím kde je to lepší jestli motol nebo apolinar. Co by jste mě doporučili vy? Nemám s tím žádnou zkušenost a celkem se toho vyšetření bojím co mě řeknou. Dekuji za rady

Reakce:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 22.03.18 13:53

@Lenka2702 Já byla u Apolináře moc spokojená. Sice nemají luxusní kožená křesla a moderně zařízené ordinace, ale o to lépe s lidmi jednají.

suzka1
Stálice 56 příspěvků 03.06.18 17:46

Ja rok a pul dochazela do motola a rozhodne za me nedoporucuju!! Na caru jsou jen 2 doktorky, na konzultace si cekas treba az 3 mesice, protoze je tam strasne moc lidi a kdyz se potrebujes jen tak poradit, tak mesice cekas. Ja chodila kazdy mesic na ultrazvuk, aby mi rekli, kdy budu mit ovulaci-rano jsem tam s poklidem cekala i 2 hodiny az prijdu na radu. Navic jsem brala leky na imunitu, mela jsem 2×krat vyssi imunitu nez bych mela, takze vsechny spermie moje telo okamzite zlikvidovalo..a jednu dobu jsem nechodila, ptz jsem mela pred svatbou, takze jsem otehotnet nechtela, ale brala jsem prasky na imunitu dale a pritom uz x mesicu nezabirali a je ani nenapadlo, ze by mi to po nejake dobe zase otestovali, jak se to dela normalne. A furt dokola me posilali na inseminaci..sa­mozrejme jsem neotehotnila, protoze telo likvidovalo spermie vesele dale a ja ztloustla 8kg, ktere nejdou dolu..Navic sestricky se k tobe chovali podle toho jak se vyspali.. :-( od noveho roku chodim do Iscaru v holesovicich. Cekaci doba max 2 tydny a neplatis az do doby, kdy budes chtit IVF, takze to, jak se kazdy boji soukromyh ordinaci je kravina..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >