Reklama

Car Praha - gennet / Iscare / Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 13.12.16 11:50
Car Praha - gennet / Iscare / podoli

Ahoj! V lednu to bude rok, co se snažíme o mimi, a protože zatím neúspěšně, rozhodli jsme se, ze zkusíme zjistit víc, kde je zakopaného pes, a taky tomu našemu snažení trochu případně pomoci. Bude mi příští rok 30 let, tak nemám důvod otálet. Zatím cvičim Mojzisovku, jim bylinky a doplňk stravy, ale to zatím velký efekt nemělo. Ideálně bych si to představovala tak, ze nás co nejvíce prolustruji, tedy pošlou na co nejvíce vyšetření - HP, spermio, ale i průchodnost, genetiku a imunologii. Na základě nějakého mého před výběru jsem dospěla ke třem carum - podoli, Iscare, gennet.
Moc by mě zajímaly vaše zkušenosti s těmito cary. Jestli jste se tam cítili dobře, dávali vám pravdivé informace, byli odborné zdatní, udělali vám hned všechna potřebná vyšetření (tj. Nejen spermio a hp) a hlavně zda jste zde byli nebo nebyli úspěšní?
Neřeším, jestli je car soukromý nebo státní z hlediska doplatky a prostředí, to je mi jedno.
Moc děkuji!

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 11:58

Ja osobne doporucuji gennet letna:) super prostredi a doktorka, ktereho vam priradi, tak uz u neho zustanete..my mame diky Dr. Langerove nadherneho syna a pristi rok chceme jit pro sourozence, ale uz chceme jen nativni cyklus nebo minimalni stimulaci. Nam delali Hp, spermio, genetiku a imunologii. Vse ok az na laparoskopii zjistena endometrioza III.St. sance na prirozene dle slov lekare tak 8 %.takze ja vdecim gennetu za naseho syna jsem rada, ze tohle vubec existuje…jinak jsem otehotnela diky gennetu 3× ale jednou byl predcasny porod a podruhe revizev 10tt a ted tu mam nas zazrak. :srdce: :srdce: :srdce:

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 13.12.16 13:11

Děkuji moc za info a gratuluji ke chlapecku;-) koukám, ze sis opravdu prošla toho hodně:( ale hlavně ze nakonec to dopadlo ;)

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 13.12.16 13:43

@kristyna5 za me také Gennet, chodili jsme teda Na porici
U me to tam byl 5.pokus a zadarilo se napoprvé, a dělali to jinak
Předtím jsme byli v Podolí a Gestu
Preji brzký uspech

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 13.12.16 13:48

@mumisek79 děkuji;) a prosim ještě, co dělali jinak a ke komu jsi chodila? Díky ;)

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 13.12.16 14:22

@kristyna5 chodila jsem k dr. Dankovi, působí teda jako morous ale vi co dela
No oni udělali ten celkový postup IVF jinak než jsem znala. Uz si to přesně nepamatuji, memu pokladu je 3.5 ale vzpomínám ze jsem dostala pred začátkem na mesic antikoncepci, pak pred IVF antibiotika a brat acylpirin + jsem si po transferu ještě pichala injekce na redeni krve
Já už byla dost zoufalá, a k poctu IVF jsme to uz řešili jako samoplátci a já se tak moc bala ze se to zase nepovede a ta dušička i me nakonec našla :srdce:
Moc vam preji úspěch na první dobrou, jako ze vyloucene to není ale naopak nezoufej když se napoprvé nezadari a bojujte dal.
Je super ze cvicis mojzisovku, optej se ještě urcite na odblokování pánve a následnou mobilizaci
U me to byl ještě zahul vtom ze nam nikdy nezbylo nic na zamrazeni a já vždy musela absolvovat kompletni IVF
Jestli muzu nak pomoc klido pus
Merili ti hodnoty folikulární rezervy ADH tusim…
Hezké odpoledne

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 13.12.16 14:59

@mumisek79 díky, díky! Taky se nechci upínat, ze jakmile vkrocim do caru, tak budu těhotná ;) ;) klidně beru morouse, pokud pomůže ;) mě ještě adh naměřili nikde…

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 13.12.16 19:49

@kristyna5 to je dobře ze se nebojis a tvůj nízký věk je velikánské + uvidíš ze to vše dobre dopadne, ale připrav se, je to náročné
Budu rada pozdeji za zpravu a ty se klide ptej
S tím Gennetem byt tebou nevaham, přece jen jsou fakt profici, mají vybaveni a uplatnuji metody které jinde ne
Hezké svátky

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 14.12.16 08:17

@mumisek79 Moc děkuji za podporu! U gennetu jediné váhám, ze se tam hodně třeba na letne měnili lékaři, ze hodně oblíbené doktorka odešly…

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 14.12.16 08:40

@kristyna5 take jsem to četla, zkus kontaktovat to druhé pracoviště gennetu Na porici třeba tam ten Danek ještě je

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama