CAR Reprogenesis

Napsat příspěvek
Velikost písma:
97
24.1.20 09:40

Ahoj, já tam byla minulé úterý. Měl zrovna týden dovolenou :) Znovu tam jedu až někdy za 8 dní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7428
24.1.20 10:43

@Andula.07 v pondeli tam uz bude :) a ja hned prvni na rane :D to bude mit radost :D :D :D buhahaaaa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
24.1.20 15:57

@Reaskiller Tak mu rovnou vem velkou čokoládu ať si dá na nervy… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.20 12:29

Ahoj chci se zeptat jestli náhodou někdo neví jak je to teď v reprogenesis? Jestli když jsem objednána na první konzultaci tak mě vezmou nebo ne 😬 🙁

• Citovat
  • Nahlásit
345
15.5.20 21:01

Ahoj holky. Nevíte zda v reprogenesisu, mohu jit s pritelem na spermiogram primo snim do te odberove mistnosti? Diky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 21:05

Ahoj terina91 já tam byla teď v pondělí a přítel byl sám. Měl tam vše potřebné 😂 🙈 automaticky šel sám. Zkuste se zeptat třeba to půjde. Asi není důvod proč ne

• Citovat
  • Nahlásit
345
15.5.20 21:09
@Anonymní píše:
Ahoj terina91 já tam byla teď v pondělí a přítel byl sám. Měl tam vše potřebné 😂 🙈 automaticky šel sám. Zkuste se zeptat třeba to půjde. Asi není důvod proč ne

Moc dekuju, urcite se zeptáme. Pry je to pro ne hrozne stresujici a nekomu to treba ani nejde, tak mu chci pomoct :lol: a vysledky jste meli hned?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 21:15

Můj muž v tomto směru nemá problém takže mu to nevadilo. Já byla na IUI takže do 2h nám řekli jak sou na tom spermie. Ale nevím jak to je u spermogramu. Ten nám dělala moje doktorka a trvalo to 14 dni. Jak to mají tam to nepomůžu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 21:17

Ale vím ze se to dá při potížích udělat doma a jen dovést zkus zavolat a zeptat se

• Citovat
  • Nahlásit
345
15.5.20 21:44
@Anonymní píše:
Ale vím ze se to dá při potížích udělat doma a jen dovést zkus zavolat a zeptat se

Zkusime to tam, kdyz to nepůjde tak nekam odjedem a vratime se :lol: :lol: moc diky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 21:45

Nejí vůbec za co :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
89
16.5.20 22:02

Ahojky…Jsem tu nová, zvazuji kliniku Reprogenesis Brno.Jste spokojene? Mám za sebou Sanus Pardubice a přístup nic moc… Ještě se zeptám jedná se o soukromou kliniku nebo jde to přes pojišťovnu, trochu se v tom ztrácím 🙂Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 22:50

Ahoj ikousku já tam teď chodím krátce a jako příjemný personál takto oka ale co mě překvapilo ze po zákroku mi nikdo neřekl co mám poradně dělat atd… ale asi to záleží na směně. A jelikož ještě poradně nevím co a jak tak sem se nezeptala teď zjišťuji na netu. Jinak záleží na pojišťovně jakou mají domluvu třeba moje je vojenská a s tou nemají domluvu na IVF takže bych to musela uhradit cele sama.

• Citovat
  • Nahlásit
89
17.5.20 07:20

Děkuji i tak.Ja mám VZP, tak nevím jedině dotázat asi přímo na ně a jak dlouho je tam cca obednavaci doba? Už bych ráda vybrala něco kde se budu cítit fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 10:30

Já na první konzultaci čekala 2mesice 🙈 ale pak to šlo sup sup :) jinak VZP má můj a tam říkal foktor ze mají dohodu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama